Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) velizare


velizare
nagyúr

miért van az az érzésem, hogy rohadtul megkaszálják kedden az autósokat? :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2) bambano


bambano
titán

mitől egységes az a rendszer, amit hét szolgáltatónál lehet igénybe venni???

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) dajkopali válasza bambano (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

platform?

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) bambano válasza dajkopali (#3) üzenetére


bambano
titán

mutyi?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) dajkopali válasza bambano (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

jó kérdés, jó válasz :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#6) Emilchen


Emilchen
tag

Évek óta az EME rendszerben vagyok, most is van ott befizetett pénzem. Júl1 után ha az eménél fizetek be parkolást jön valaki és megbüntet? Ki?

(#7) sztanozs válasza Emilchen (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, egyszerűen nem tudsz már náluk befizetni, és az eddigi egyenleged meg ugrott (remélhetően azért nem).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) Tapsi válasza Emilchen (#6) üzenetére


Tapsi
addikt

Az EME egy maffiacég (tényleg). Ez most kivételesen jó húzás volt a kormánytól.

(#9) bambano válasza Tapsi (#8) üzenetére


bambano
titán

az, hogy valakit egy tollvonással kiraknak a saját üzletéből, soha nem jó húzás, még akkor sem, ha komolyan el lehetne hinni az ellenkezőjét az utódokról.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) ripla


ripla
őstag

na és mi a szolgáltatás alapja? úgy értem, mi a motor ami működteti ezt az egészet? mert ha most kitaláltak egy új rendszert, abban én nem bízok. aminek meg benne van a nevében, hogy "nemzeti", na abban meg aztán főleg nem bízok.
szóval mint laikus kérdezem, a nagy nemzeti mutyi helyett, nem lett volna becsületesebb átvenni, a már bejáratott és tökéletesen működő nfc rendszert?

[ Szerkesztve ]

(#11) sztanozs válasza ripla (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

nfc, hogy jön ez ide? Mekkora szerinted a technológia elterjedtsége idehaza? 10-15%? Erre senki nem fog építeni...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12) ripla válasza sztanozs (#11) üzenetére


ripla
őstag

fogalmam sincs, ezért mondtam hogy laikus vagyok a témában.
viszont legalább bejáratott technológia, meg elterjeszteni sem lenne hülyeség. de mondom, nem értek hozzá. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.