Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HartMusk


HartMusk
csendes tag

A háromszögnek is pont ennyi oldala és szöge van, szóval Illuminati CONFIRMED.

T:Ó, hát ők 10-re járnak iskolába./D: Ha járnak.../T: Mellé.

(#52) Tomi_Ohl válasza Wesder (#49) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem tragédia, de jó érzés, ha reszponzív a telefon.
Én például pont pár miliszekundumnyi változás miatt váltottam kernelt.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#53) Obyboy válasza ctvagyok (#50) üzenetére


Obyboy
addikt

Egy frissen alapult cégtől nem rossz 1 készülékkel a 3 milliós eladás. A flagship killer csak egy jól hangzó reklámszöveg, a GeekPhone lehet hogy jobban fedné a valóságot de nem cseng olyan jól és sokan nem is értenék.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#54) <Adamsky> válasza ctvagyok (#46) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Még akkor is erősebb ha visszaveszi az órajelet."
Minél? Az M9-nél? Azt csak egy példának írtam. Írhattam volna más 810-est. Én pont lesz**nám, de sok olyan user van, akinek az AnTuTu-ra pontszámra porcosodik. Na mármost, ezeknek az a 200 Mhz igenis hiányozni fog.

" .. ne csináljuk úgy már, mintha a menüben való görgetéstől is megfőne a SOC."
Ezt ki mondta? Nézted, olvastad cikket, amit pár hsz-el korábban link-eltem? Ott nem a menüt görgették fel-le.

(#53) Obyboy
" ... a GeekPhone lehet hogy jobban fedné ... "
Az a Saygus V² lesz, ha egyszer elkészül.

[ Szerkesztve ]

(#55) ctvagyok válasza <Adamsky> (#54) üzenetére


ctvagyok
őstag

Olvastam, de ettől még nem lesz erősebb a snapdragon 801 mint a 810. Aztán ott van a z4 tábla, az nem melegszik jelentősen. Eltúlzod ezt nagyon. A 810 kicsit süt, de a régi qualcommoknál sem volt másképp. Csak eddig ennek nem volt reklámértéke. A teszt meg remekül hasonlítja a 8 magos csodákat a 4 meg 2 maghoz. Naná, minél több mag annál jobban melegszik. Meglepő mi? Csakhogy a mobil nem használja az összes magot maximális órajelen folyamatosan. Tehát a teljesítménycsökkenés sem jelentkezik a teljes mértékben. A 810 el lett tolva, de jövőre kisebb csíkszélességgel majd jobban fogja bírni.

[ Szerkesztve ]

(#56) Luck Dragon

Készülék mellet inkább az új meghívásos rendszerre lennék kíváncsi, miben lesznek változások, milyen új dolgokat vezetnek be vagy ép vesznek el.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#57) G4bi89 válasza Bembee12 (#13) üzenetére


G4bi89
senior tag

Én is erre tippelek, és nem lesz semmiféle 3 illetve 4GB-os verzió.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#58) fornettisuti válasza Luck Dragon (#56) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha a 64gigasat vasarlok elsokorben kapnanak meghivot az szep gesztus lenne

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#59) #65577472 válasza Obyboy (#53) üzenetére


#65577472
törölt tag

Tavaly 1 millió OnePlus One talált gazdára, idén 5 milliós eladást terveznek.

"frissen alapult cégtől" OPPO (= OnePlus, gondolom nem újdonság) annyira nem friss cég.

(#58) fornettisuti Ha van egy kis eszük, eltörlik a meghívásos rendszert (értem én, hogy mi volt vele a céljuk, de ideje lenne növelni a kapacitást).

[ Szerkesztve ]

(#60) #65577472 válasza <Adamsky> (#54) üzenetére


#65577472
törölt tag

Bocs dupla

Én a Saygus-ban sem látok semmi rendkívülit a 2x200 GB bővíthetőségen és az IPX7-en kívül. 5" FHD, GG4, S801, Adreno 330, 3 GB RAM, 64 GB ROM, 21/13 MP kamera, 3100 mAh akksi, QI töltés, ujjlenyomat olvasó, stb. Hozza a (jóformán) kötelezőt, ennyi (kivéve 64 bit). Nekem pl a dizájn se jön be, de ízlések és pofonok... Ettől függetlenül kompromisszummentes telefonnak ígérkezik, sw fog itt is dönteni.

(#61) Mr.Silkó válasza Obyboy (#16) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajnos ez igaz, én a mai csúcsmodellekbe alaphangon tennék 64 GB belső memóriát.

(#62) fornettisuti válasza #65577472 (#59) üzenetére


fornettisuti
veterán

állítólag módosítanak a meghivos rendszeren, de nem törlik el, ill. nagyobb kapacitással kezdenek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#63) Beri78 válasza ctvagyok (#50) üzenetére


Beri78
őstag

...és akkor jönnek majd a flagship killer killerek is :DD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#64) ctvagyok válasza Beri78 (#63) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ha ezt kihoznák így arcon csapnám magam... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.