Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomas51


tomas51
senior tag

Ha ingyenes akkor minek a season?
Azért hogy elöbb játsz?

(#2) 1m1s válasza tomas51 (#1) üzenetére


1m1s
tag

yes

(#3) tomas51 válasza 1m1s (#2) üzenetére


tomas51
senior tag

Akkor nincs túl sok értelme szerintem.

(#4) Eclips21 válasza tomas51 (#1) üzenetére


Eclips21
őstag

Ha jol tudom akkor az uj karaktereket is megkapod ingyen (nem kell pontokert megvenned) amugy ezt elore mondtak is hogy nem lesz fizetos dlc. Ezert is vettem meg. Amugy eleg sok pont kell a karakterek feloldasahoz ha nem jatszik az ember megszallott modon ossze se jon. Nekem meg mindig hianyzik az egyik :(

[ Szerkesztve ]

(#5) Gee_- válasza Eclips21 (#4) üzenetére


Gee_-
tag

Legalább ennyi értelme volt megvennem a season passt hogy elég csak skinre költenem a renowjaim bármi akció jön simán megtudom vásárolni. Végül is megért 20 euro-t azért elég jó játék és látni hogy mindent megtesznek hogy jobb legyen a játék élmény.

(#6) k-adi válasza Gee_- (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

Javítgatják de még mindig nem az igazi. Az MM és a hitreg továbbra sem tuti.

SP-t pedig marhaság volt megvenni szerintem, ugyanis mindent ki lehet farmolni szerencsére, csak idő kérdése. Vagy r6 credit :D

(#7) k-adi


k-adi
nagyúr

Azért én bízom benne, hogy lesz új game mode is... Jó lenne, mert a meglévő 3 kevés.

Illetve kíváncsi vagyok tesznek-e valamit a sorozatos teamkill ellen. Bár gondolom nem fognak, hogy "realisztikus" maradjon, bár így elég idegesítő néha a kisjancsikákkal.

Amúgy oric valamit elírtál a végén, mert május11 akinek van SP, és május18 a halandóknak (a május 9 előtöltést nem tudom honnan vetted?)

(#8) Eclips21 válasza k-adi (#6) üzenetére


Eclips21
őstag

az input laggról nem is beszélve, de szerintem rohadt jó egy játék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.