Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cattus


cattus
őstag

Jó cikk lett! Ha nem USB-s lenne, lehet megvenném, de így kiesik. Nincs esetleg jack dugós változata?

Do the thing!

(#2) Crydan válasza cattus (#1) üzenetére


Crydan
senior tag

Én nem tudok róla :F

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#3) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Már 20 ezer fölötti árról van szó én még mindig inkább szavaznék egy jobb féle alsó-közép kategóriás fejhallgatóra mondjuk egy ath, vagy shure, és mellé vágni egy asztalra fixen rögzített mikrofont. Szerintem ha jól el van rendezve kényelmesebb, és mindkét végen jobb hangzást biztosít.

Ennyiért én nem igen várnék minőséget, és tartósságot. Régi személyes tapasztalat alapján a hama termékek sem húzták nálam sokáig. Most superlux hd681B-t használok (németből lett rendelve), eddig semmi problémám nem volt vele már 1.5 éve megvan, és nálam ez elég sok időnek számít, ha legközelebb fejhallgatóra lesz szükségem, akkor is maradok a márkánál. Mikrofonnak most a laptopom beépítettjét használom viszonylag jó minőségű, szóval nincs vele gondom, de nagyon erősen szemezgetek egy szintén superlux-al, és egy behringer-el.

[ Szerkesztve ]

(#4) simonzé


simonzé
addikt

A Hama sok év fáradtságos munkájával elerte, hogy azonnal elforduljak, amint meglatom egy termekuket. Hagytak magukat lecsuszni a Genius szintjere. Sokszor a legolcsobb gagyikat szitaztatjak, és árulják sajatkent.
Ez a füles az első termékük sok ev után, aminek adnék esélyt, de pont nemreg talaltam rá arra a fulesre amit évek óta kerestem.

I don't fit in. I fit out.

(#5) AttilaN


AttilaN
tag

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a mikrofon hangját hogyan lehetne erősíteni? A Windows-os kezelőben nincs ilyen lehetőség sajnos.

(#6) #82351360


#82351360
törölt tag

Köszönöm a tesztet, pont a héten nézegettem ezt a kis fejest, köszönhetően annak, hogy az asus egy db kombinált jack aljzattal szúrta ki a szemem a notin.
Ilyen árkategóriában nem is találtam másik megfelelő terméket, valószínűleg jövő héten én is berendelek egy ilyet.
A hama termékek sajnos nem a tartósságukról híresek, de aki nem dobálja és vigyáz a kütyüjeire hosszú távon is kiszolgálják. Mondom ezt egy hama egér és fényképező állvány tulajaként. (Ha valaki esetleg tud jobb alternatívát a retardált tervezésű notimhoz max 10k-ért, szívesen meghallgatom! )

(#7) cattus válasza #82351360 (#6) üzenetére


cattus
őstag

[link]

Do the thing!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.