Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) darál0w válasza #65675776 (#50) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

olyat én nem nagyon csináltam...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#52) #65675776 válasza darál0w (#51) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ehhez képest összesen nincs annyi közösségi hsz-od, ami fedezné a félisteni rang átlépéséhez szükséges keretszámot...

(#53) H.Ezredes válasza #65675776 (#52) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nagyon jó lenne ha ezt nem itt vitatnád meg... Erre itt senki nem kíváncsi főleg nem én. Sajátodba vitasd meg kérlek vagy privátba. Semmi szükség nincs itt az egymás piszkálásra. Itt a jó kedv , viccelődés a cél. :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#54) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Teljesítmény.

(#55) darál0w válasza #65675776 (#52) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

szoval a szakmai HSZ-eim netto trollkodásbol jöttek össze?

oké. legyen igazad. ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#56) Dr. Romano válasza H.Ezredes (#53) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na és mesélj. Ha már így őstag lettél mi vele a célod? Tervezel e valam avatárt vagy ilyesmit?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#57) H.Ezredes válasza Dr. Romano (#56) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Majd 3év múlva... Mert ugye ha volt moderálásod akkor nem lehet....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#58) Dr. Romano válasza H.Ezredes (#57) üzenetére


Dr. Romano
veterán

És mit csináltál hogy kaptál 3 darab évet?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#59) H.Ezredes válasza Dr. Romano (#58) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szabályzat szerint ha 1 nél több moderálásod van akkor 3 év. Vagy rosszul tudom ?!?!

Olyan,hogy kimásoltam hirdetésbe segítség gyanánt pár mondatot amit egy eladóval váltottam,hogy ne kelljen küldenie 100x mindenkinek nah pl ezért akkor olyanért,hogy én állítólag ugyan azt a hirdetést raktam föl 30-napon belül mikor fölvilágosítottam a modit,hogy az 2 külön hirdetés akkor meg,hogy akkor a sorminták miatt kapom.... utána rögtön kaptam egyet ,hogy én hirdetek fórumon mert annyit írtam,hogy nem érdekel-e valakit DCII hűtő igaz nekem ilyenem nem volt csak tudtam olcsón és ez már hirdetés szerintük.... Ha más ugyan ilyet rak ki az nem kap büntetést de ha kap akkor figyelmeztetést kap nem 1 órás kitiltást................ Na mind1 úgyse lehet nekem igazam...

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.