Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Nem tűnik rossz melónak :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ez jó meló :) Viszonylag tiszta, viszonylag nyugis, és nem különösebben veszélyes. Szerencséd volt, gratulálok :)

Én is Kecskeméten nőttem fel, tudom milyen ott a diákmeló :D Csináltam vagy 8 évig.

(#3) h3lios válasza DeFranco (#2) üzenetére


h3lios
addikt

Őőő, a tiszta része nem igazán stimmel, mert anyám szerint: "olyan mintha bányában dolgoznék". :DDD
Egyébként tényleg örülök neki, hogy kifogtam, mert folyamatos, és én szeretem az állandósságot.

B-tag: H3lios#2825

(#4) DeFranco válasza h3lios (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mennél a Pick-hez a bélüzembe... vagy csak Kecskemétre a tésztagyárba (régen Hanwha, most nem tudom hogy hívják, a gokartpályához közel) átértékelnéd...

(#5) h3lios válasza DeFranco (#4) üzenetére


h3lios
addikt

Ismerősöm ott van (tésztagyár) és mesélte, hogy az sem valami szép és illatos hely. :)
Mindemellett, ha nincs jó csapat az adott helyen, a legtisztább hely is lehet a legszarabb. :K

B-tag: H3lios#2825

(#6) DeFranco válasza h3lios (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Amúgy az is tűrhető, csak amikor ott voltam, nagy volt a zaj, meg barom az üzemvezető. De kibekkeltünk magunknak olyan munkákat, hogy a tíz ujjad megnyalnád (sofőr mellett ülés, fa alatt Nintendózás... :DDD )

(#7) h3lios válasza DeFranco (#6) üzenetére


h3lios
addikt

Na itt ilyen lehetőség nincs. :)
Ha pörgés van, van akkor hibába jön rád a has-mars, ott fosod össze magad, de akkor is meg kell csinálni a munkát.

B-tag: H3lios#2825

(#8) h3lios válasza DeFranco (#6) üzenetére


h3lios
addikt

Küldtem privátot !

B-tag: H3lios#2825

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mázlista... én BP-n nem találok/találtam diákmunkát, pedig jó lenne :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) bbazs96 válasza Иван (#1) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Én reggeltől estig modellhelikopterrel repkedem és nyomom a sódert három nyelven... :D

(#11) Kassadin


Kassadin
addikt

"Szerencsére elég jól fizet, mert 450 Ft-os órabérben dolgozok, ami első bekkre kevésnek tűnhet, de diákként szinte mindenhol ennyit, vagy kevesebbet adnak."

Ez maximum a "kuli" munkákra igaz. Hostess, IT-s és hasonló munkakörökben nettó 600-1000 között lehet keresni. Mondjuk ez pesti órabér, nálatok nem tudom mennyivel módosulna.

(#12) bbazs96 válasza Kassadin (#11) üzenetére


bbazs96
csendes tag

vidéken nekem öccáz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.