Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Hm..felkeltetted az érdeklődésem. Megyek meglesem.:D

Regelve Plus44 néven, barátkozom, ha vagytok többet, akkor szóljatok:)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) atom87 válasza plus44 (#1) üzenetére


atom87
aktív tag

Szintúgy. :)

Kawasaki z1000

(#3) dfdfdf válasza plus44 (#1) üzenetére


dfdfdf
őstag

hétvégén én is :)

(#4) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis játék. :R Egy jó ideig én is játszottam vele. Viszont legutoljára travianoztam. Engem az fogott meg valahol. De ma már azt se komolyan játszom. :)

(#5) plus44 válasza rolkaDb (#4) üzenetére


plus44
veterán

Hülyülésnek elmegy, ráadásul ha PH-sokkal lehet tolni, akkor nekem mindenképp megéri. Ez a közösség lényege.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) escape


escape
aktív tag

Nagyon jó játék, ajánlom mindenkinek!
Három világban jászom, két kalandor, egy munkás felállásban.
Nyolcas szerveren a WU (Western Union) szövetség tagja vagyok városommal.
Surmi néven találtok meg, de nem írom a város nevét, nem akarok reklámot csinálni neki :P

Bátran próbáljátok ki, de csak óvatosan, rosszabb mint a World of Warcraft, nagyon bele tud feledkezni az ember, és szinte függő lesz. :) :C
(Sosem WoW-oztam.)

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#7) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na belesek én is...Nordic01 néven, mert valami szégyentelen már lefoglalta a sima Nordic-ot. :((( Majd jó seggbe fogom lőni ;]

(#8) plus44


plus44
veterán

Na én már szedtem fel vagy 3 dohányt, pedig csak egyet kellett. Passzolom is le a kocsmárosnak.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) escape válasza escape (#6) üzenetére


escape
aktív tag

Jahj, és mielőtt elfelejtem, holnap (Szerdán) este indul az új (Arizona) világ.:)
Azt érdemes lenne megvárnotok :) Nem lenne senkinek lemaradása, és a PH város is tiszta lappal kezdene :)

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#10) trassher


trassher
addikt

Regeltem én is trassher néven.

Redmi Note 7

(#11) rolkaDb válasza plus44 (#5) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Végül is igen. Ha sokan szálnak be ebbe a játékba, akkor lehet én is beszállok. :K

(#12) rolkaDb válasza escape (#9) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Ez egy nagyon jó ötlet. Köszönjük, hogy megosztottad velünk. :R

(#13) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

régebben regisztráltam, és ki is próbáltam, de valahogy a Mass Effect 2 jobban megfogott :DDD, de ajánlom annak aki szereti az RPG-t

[ Szerkesztve ]

PS4

(#14) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

"Most ingyen"... Most őszintén az ilyet ki hiszi el (ha játszani akarsz komolyabban akkor majd vehetsz tallért,aranyat, minden szart, mint minden netes játékban) vagy mekkora ennek a reklámértéke? :U

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#15) rolkaDb válasza mexicanraven (#14) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Van aki elhiszi. ;) A travian komoly(abb) űzését majdnem jókor hagytuk abba. Régebben nem, de most már ott is minden a pénzről szol. Ha tetszik, ha nem ez a tényállás. :U

(#16) EczkE


EczkE
addikt

Már vártam egy cikket ebben a témában, én azért elég komolyan űzöm a sportot. Persze fizetni, nem fizetek a plusz dolgokért.

3 karakterem van 2 világban. Lassan elérem a 99. szintet is. :) Van egy katona, egy kalandor és egy párbaj hősöm. :)

Ha az Arizónára többen mentek akkor én is beszállok a buliba. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#17) rudi válasza escape (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Áh, egy jó banda már futó világon is nagyon jó lehet. Ott a párbajozás meg az erődözés is sokkal pörgősebb. Aztán, ha meglesz a kellő skill, akkor jöhet egy tiszta lapos világ. Ezzel a tempóval a 10-est úgy decemberre tippelem.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) plus44 válasza rudi (#17) üzenetére


plus44
veterán

n tegnap óta 4es szintű lettem és párbajoztam nem keveset, de a ranglistán még mindig 0-0-0 áll a nevem mellett a listában. Ez hogy lehet, milyen időközönként frissül a lista?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Öcsém nyomja állandóan, most is... :D

(#20) mrgg


mrgg
tag

Regisztráltam én is (mrgg néven), eddig tetszik... :)

(#21) Jeanne d'Arc

Sokat játszottam vele, de mióta megvan a Red Dead, azóta inkább az!:D:D:D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#22) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

tzsolesz néven regeltem. :K

(#23) simonzé


simonzé
addikt

Wazeg Rudi! Mér' csak most szólsz?
Sör-virsli verseny van?
Este megyek nyugatra és vérbajozni fogok valakivel. Esetleg párbajozni is. Igény szerint.

I don't fit in. I fit out.

(#24) oxox válasza escape (#6) üzenetére


oxox
addikt

egy ideig tenyleg jo, de egy ido utan viszont pont annyira lesz unalmas...3, 5-os szervereken voltam fent, kalandor,ill. parbajhossel...egy ido utan /50szint felett/ nagyon celtalan lesz (ill lehet a kesobbi kuldetesekre gyurni, de az sem tul izgi)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#25) oxox válasza plus44 (#18) üzenetére


oxox
addikt

a gep elleni parbaj nem szamit a statisztikadba

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#26) plus44 válasza oxox (#25) üzenetére


plus44
veterán

Gép elleni?? Ha rámegyek arra hogy párbaj. Ott feldobja az embereket, én ott tolom, és még semmit sem kaptam :F Az a gép lenne? Kizárt...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

kipróbálom

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#28) oxox válasza plus44 (#26) üzenetére


oxox
addikt

nem tudom jelenleg, hogy van, de mikor jatszottam vele, rakellett menni egy masik varos kocsmajara, es ott tudtad kivalasztani kivel parbajozol... (a parbaj szint kozott nem lehetett tul nagy kulonbseg), s ha kivalasztottad, akkor szepen odaslatyogott (ez ugye ido), es 10 perc parbaj utan megszuletett az eredmeny (hacsak addig nem kezdett el aldudni, vagy nem vertek nulla eletero pontra....vegul is akkor is aludt automataban...s kapott ket nap vedettseget *igaz o sem tud parbajozni addig)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#29) plus44 válasza oxox (#28) üzenetére


plus44
veterán

Ez elég érdekes, és szerintem egyben marhaság, így sok idő a párbaj. Valaki aki tudja biztosra pls mondjon vmit ez ügyben.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) mexicanraven válasza rolkaDb (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Annak akkor volt ott az ideje. Ma már nem tudom hol járnánk. :N

when the sun shines, we'll shine together

(#31) plus44 válasza plus44 (#29) üzenetére


plus44
veterán

Na közben elolvastam a súgót, így már értem nagyjából.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) plus44 válasza plus44 (#31) üzenetére


plus44
veterán

Egy új kérdés. Ha ki van írva egy munkához hogy nem végezhető, mert hiányzik x darab munkapontom, akkor olyan honnan tudok szerezni? Mmint munkapontot.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

120.000 regelt acc-ja van, az nem feltétlenül jelent 120.000 embert az ilyen gémekben mint tudjuk...

(#34) rolkaDb válasza plus44 (#32) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Ha szintet lépsz akkor tudod kiosztani a pontjaidat.

mexicanraven: Nem itt ahol most. ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#35) plus44 válasza rolkaDb (#34) üzenetére


plus44
veterán

Kiosztani? Ezt hogy érted?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) rudi válasza plus44 (#26) üzenetére


rudi
nagyúr

De, az a gép ellen van. Fusd át a wikis súgót, hogy mi merre hány méter!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#37) EczkE válasza plus44 (#35) üzenetére


EczkE
addikt

Bal oldalt képességek. És ott lesz a tuajdonság tábla.

Asszem mindenféleképpen!

(#38) plus44 válasza rudi (#36) üzenetére


plus44
veterán

Egy linket tudnál adni? Én csak a játékban lévő súgót olvastam, de az szerintem elég szegényes.

eczke: oké, addig értem, csak azt nem, hogy mi a kettő közötti kapcsolat. Mert szintet lépek kapok pontokat, amit szétoszthatok. De mindegy mire rakom, a munkapontom nőni fog, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#39) EczkE válasza plus44 (#38) üzenetére


EczkE
addikt

Minden munkánál ott van 5 darab kis jel, hogy mi kell hozzá. Szívosság, kitartás, irányítás, stb. Oda rakjál pontot ahova szükséges a munkához.

Asszem mindenféleképpen!

(#40) kicsiultra


kicsiultra
tag

Játszottam vele sokáig. Nagyon le tudja kötni az embert:) Felépítettem pár várost, harcoltam sokat, stb. Ezt a játékot több világban kell játszani, különböző kasztú karakterekkel, úgy már elrepül az idő hamar :U

szerk: ultinator nicken

[ Szerkesztve ]

Kávé?

(#41) EczkE


EczkE
addikt

Akik regisztráltak, azok melyik világra?

Én most csináltam egy 4. karaktert Arizonába. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#42) plus44 válasza EczkE (#41) üzenetére


plus44
veterán

Köszi, mostmár értem nagyjából.:) Én a 8.ban vagyok, ahogy írták itt többen is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43) rudi válasza hejesírásó (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Káka? Csomó? Keresés?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#44) rudi válasza plus44 (#38) üzenetére


rudi
nagyúr

Minden szintlépésnél kapsz kiosztható pontokat. Továbbá a talált és a vásárolt ruhák adnak további pontokat. És kalandok végzésével is lehet kapni pontokat vagy ruhákat. De így is lesz majd olyan munka, amit sokáig nem fogsz tudni csinálni, attól függően, hogy mire gyúrsz majd rá. Én például ütőfegyveres párbajos vagyok, szóval az egyszerűbb vadászós munkák (pulykavadászat, hódvadászat) valahol a 30. szint környékén váltak elérhetővé számomra. Természetesen a pontok szétosztása ennek fényében egyáltalán nem mindegy.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#45) Dani811


Dani811
aktív tag

Egyszer régen egy távoli galaxisban én is regeltem erre, de másnap mindenem lenullázódott, harmadnap meg már be se engedett. Azóta nem próbálkozom ezzel, csak Ikariamozok :D

(#46) plus44 válasza rudi (#44) üzenetére


plus44
veterán

Én a későbbi párbaj miatt az ügyességre álltam rá. Többek között persze.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) rudi válasza plus44 (#46) üzenetére


rudi
nagyúr

Sok mindenre nem érdemes ráálni, ha párbajos akarsz lenni, max 2-3 képességre. Vagy szívósság, reflex, célzás, vagy célzás, kitérés, lövés. A mindenhol egy kevés pont stratégia nem sok jóra vezet. De elég korán lesz egy olyan kaland, aminek eredményeként át tudod majd állítani a pontjaidat (persze, pénzért).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#48) plus44 válasza rudi (#47) üzenetére


plus44
veterán

Utóbbi 3at preferálom. Célzás - kitérés - lövés. Ezeket húzzam akkor csak?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) Szoszibá válasza Dani811 (#45) üzenetére


Szoszibá
tag

Én is ikázok! :D Theta világban!

(#50) oxox válasza plus44 (#48) üzenetére


oxox
addikt

En anno ezt tettem...es csak a ket tulajdonsagra tettem... (kekre/zoldre)...de ha parbajhos leszel, akkor tenyleg nagyon egysiku lesz a jatek....ne mond, hogy en nem szoltam :DDD ...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.