Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Årpi


Årpi
őstag

Én is próbáltam lecserélni a DA-m,de mindig visszatértem hozzá :D Most épp egy Chromat nyúzok (amit elég kellemes áron sikerült még elhoznom,20k alatt),anyaghasználattal nincs problémám a szenzora meg nagyon baba. :R

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#2) gtamate2 válasza Årpi (#1) üzenetére


gtamate2
veterán

Na akkor nem vagyok egyedül :)
Miket próbáltál még amúgy?

*Sn0w

(#3) kokokka válasza Årpi (#1) üzenetére


kokokka
őstag

Nekem most van kilátásba egy Chroma, remélem valóban olyan jó, mint ahogy mondják. Egy DA-m már volt, de lecseréltem, mivel azonban nagyon szerettem a fogását, így visszatérnék a formához.

(#4) Årpi válasza gtamate2 (#2) üzenetére


Årpi
őstag

Volt vmi A4tech Bloody V7,akkor Zowie EC2-A volt kölcsönben nálam de nem jött be annyira a fogása. Meg végigtapogattam nagyon sokat SS,mégtöbb Zowie stb,de egyszerűen valahogy a DA illik a kezembe :D

kokokka: nem fogsz csalódni :K

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#5) JasL


JasL
senior tag

Egy baj van a 2013-as Editionnel: SOHA nem fog tönkremenni! Nekem 2013 eleje óta van egy napi 8-12 órás használatban, és már marhára kezdem megunni.. se a gumi nem megy tönkre (még csak le se kopik), se a kábel, olyan, mint egy tank! Sajnos nagyon eltalálták, előbb unom szarrá, minthogy kivégezzem.

Mutatok képeket, hogy milyen állapotban van most, lassan 4 év után. Nem tisztítottam le, nézhetne ki jobban is :)



Túlél ez mindent, lakásfelújítást, hurcolást... nyúzom mint állat, de nem akar megdögleni a rohadék :D Szerintem leváltom Elite-re, ezt meg elrakom az unokáknak, ha lesz USB még az ő idejükben, akkor működni fog.

(#6) JSaN


JSaN
addikt

Nekem is Deathadder van 3.5g, nagyon sok eve, es nem akarodzik mas peldanyra le valtani. chroma es elite is jo, de nekem kicsit dragacskak, igy marad a 3.5g tokeletes az is, ebayen a megfelelo helyen 10k alatt meg lehet uszni.
Lehet veszek is meg egyet tartalekba. :K

Ja es elso DA-hoz vettem egy goliathus egerpadot is, na az is amennyi nyuzast kapott rajta az eger. Ennek ellenere ma is tokeletessen teszi dolgat.

A hangos katintashoz: Az csak azert van mert uj, ez engem is zavart mikor vettem egy masik peldanyt, de ez rovid intenziv hasznalat utan behalkul a megszokottra.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7) total90 válasza JasL (#5) üzenetére


total90
veterán

OMG 😱

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Drenadar válasza JasL (#5) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem is detto. DA az nagyon jó egér, ha az embernek nincs szüksége sok sok gombra, az ára viszont mára már nagyon elszállt...

(nekem is DA volt a 2013 előtt is, viszont ott a microkapcsoló meghalt, és inkább vettem egy újat... lehet fel kellene újítani? :) )

+1 másnál is van hogy a világítása nem kapcsol ki a PC-vel?

(#9) Årpi válasza Drenadar (#8) üzenetére


Årpi
őstag

Nálam is van,hogy nem kapcsol ki a világítás a pc kikapcsolásával.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#10) gtamate2 válasza Drenadar (#8) üzenetére


gtamate2
veterán

Szoftverben lehet állítani pedig ha jól láttam.

*Sn0w

(#11) JasL válasza Drenadar (#8) üzenetére


JasL
senior tag

Mivel mindig full dark módban ment, nem tudom, nekem sosem világít :D Esetleg próbálad meg unpowered portba dugni, néhány alaplap direktben kikapcsolva is életben tart pár USB portot, pl teló etetéshez.

(#12) Robert07


Robert07
aktív tag

Nekem egy Asus Gladius-om van, ami elegge hasonlit a DA-re, kialakitasban is, es ebben is egy eleg jo szenzor van. Szemely szerint en nagyon szeretem, kenyelmes, pontos, es az kulon jo, hogy 2db kabelt kaptam hozza, mert a hosszabb jo az asztali PC-mhez, a rovidebbet pedig magammal tudom vinni, ha utazok valahova es kell a notimhoz egy eger.

Drenadar: Szeribtem mindenkepp megerne felujitani, ebay-rol parszaz forintert vehetsz 5db kapcsolot, es meg forrasztani se feltetlenul kell oket, mert ki lehet cserelni a laprugot anelkul is. Nekem is ugyanez volt a problema regebben a naga-mmal, de egy uj rugo megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#13) gtamate2 válasza Robert07 (#12) üzenetére


gtamate2
veterán

A Gladiatust én is néztem, nagyon szimpatikus volt, főleg a forrasztás nélküli kapcsolócsere ami nagyon vonzóvá teszi. A formája képekről nagyon hasonlított valóban a deathadderéhez, de sajnos nem tudtam sehol megtapogatni őket, pedig az általad említett körítés miatt én is nagyon fontolgattam, egyedül ami a hátránya hogy a deathaddernél nehezebb 10g-al, ami itt azért számít (már a DA is elég nehéz).
Amúgy egy nagyszerű egérnek tűnik, és a tesztek alapján is jól teljesít. Nagyon jó irányba halad ez az Asus ROG, remélem folytatják az irányvonalat.

Btw. most épp írtam is egy levelet az asusnak hogy jó volna ha biztosítanának kipróbálási lehetőséget, kíváncsi vagyok mit írnak :)

*Sn0w

(#14) Robert07 válasza gtamate2 (#13) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igazából nekem nem volt szempont a kapcsolócsere, mert a foglalat nélkül is ki lehetne cserélni, igazából csak megspórol egy fél órányi forrasztást vagy rugócserét. Főleg azért választottam, mert egyrészt jól nézett ki, nem volt rajta rengeteg felesleges gomb, mondjuk 1-2 még pluszban jól jönne néha. A cserélhető kábel megint jól jön, és nincs tele feleslegesen RGB ledekkel, ami ma azért már elég ritka, mondjuk ki lehet azokat is kapcsolni, de legalább nem fizetek érte pluszban. :D

A súlyához meg igazából hozzászoktam, minden egérnél kell egy kis idő, amíg ráérzek arra, hogy pontosan hogy a legjobb használni. Amúgy 1600dpi-n használom, ennyi nekem elég, pontosnak kell lennie az fps-ekhez.

(#15) AngerFîsT


AngerFîsT
tag

Sziasztok! ITT kell kipipálni a switch all device.t ,hogy mikor kikapcsold a gépet az egér is kikapcsol :D (Bekapcsoltam és bevált )

Nekem is egy Deathadder Chroma van :D lassan fél éve egy Asus GM50 es egérpaddal ami viszont baromi jó, az egérrel nem akadályozza, siklik rajta akadálytalanul és igen megunhatatlan a kicsike :D

[ Szerkesztve ]

I Say Anger you say FisT!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.