Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Hogy érted azt, hogy "nevet változtathatok"?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) greenity válasza Samus (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Dr, lesz a nevem előtt ha meglesz a doktori, jövőre pedig felveszem az esküvő után a párom nevét :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Szívesen.

(#4) greenity válasza D1Rect (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

ezt most hogy kell érteni? :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Samus válasza greenity (#4) üzenetére


Samus
addikt

Gondolom válasz a "Köszönöm, hogy elolvastad." sorra :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) greenity válasza Samus (#5) üzenetére


greenity
aktív tag

:) :))

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) lev258


lev258
veterán

Ezek szerint otthagytad a fizikus pályát.
Én még küzdök vele, és sajnos az egyre nyomasztóbb légkör miatt egyre inkább nyugat felé fordul a tekintetem.
Neked a legjobbakat kívánom és persze sok boldogságot!

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#8) greenity válasza lev258 (#7) üzenetére


greenity
aktív tag

Igen. Otthagytam. A doktorit befejezem és ha úgy látom, hogy számomra érdemes folytatom. Igazából a felsőoktatás állapota és a szembejövő lehetőség miatt döntöttem így. Másfél hónapja vagyok a jelenlegi helyemen és nem bántam meg.
Neked sok sikert 😁

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) TheLázs válasza greenity (#8) üzenetére


TheLázs
csendes tag

A jó életmód mindig jó. Az kimaradt, hogy ez hogy érinti az autoimmun kórságot. Azért is lenne ez a rész izgi, mert a nyáron én is átmentem valami váltáson, ami a sokkal enyhébb dolgaimon brutális mértékben javított. Remélem nálad is hasonló a helyzet. És by the way - jó újra hallani felőled :)

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#10) greenity válasza TheLázs (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

2016 áprilisában kaptam egy új injekciót, biológiai terápiát. Ami akkor nagyon jó volt, de ahogy beköszöntött a tél nagyon rosszul viseltem. Eltelt így egy év, hisba voltak a laborparamétereim szuperek, én nem voltam jól. 2017 karácsonyán eldöntöttem, hogy életmódot váltok. No cukor, minimális fehér liszt napi 5xi étkezés mozgás.
A tüneteim a hidegérzékenységen kívül megszüntek, tudok mozogni, létezni. Szóval hatott rá. Szerencsés vagyok :)
Köszi

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép, gratulálok az összes pozitív változáshoz, csak úgy tovább :C

"nincs rá lezsóidő"

(#12) Luck Dragon

Gratulálok ! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) greenity


greenity
aktív tag

Köszi Mindenkinek :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.