Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

nyílj ki

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) Vladi


Vladi
nagyúr

Miért, van olyan, hogy tb fogáaszt? :F 16 éves koromban láttam ilyet utoljára.

Menj el maszekba, jobban jársz.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Oda mesz fogorvoshoz ahova akarsz. Haziorvost is valaszthatsz barkit, senki sem foglalkozik korzetekkel.

Vladi??

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4) D1Rect válasza Vladi (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

~10 év alatt elfogyasztottam 5 magánfogorvost, "most már lesz@rom" alapon elmentem a körzet szerinti fogorvoshoz... soha ilyen értelmes és jó fogorvost nem láttam még.
Ráadásul nem kell félórát-órát várni, mert nem vállalja túl magát, mindez "ingyen".

(#5) kemotox válasza D1Rect (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Ugye nem akarsz 6 doki alapján általánosítani?

(#6) D1Rect válasza kemotox (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Megmutatnád, hogy hol van bármiféle általánosítás a hozzászólásomban?

(#7) Met


Met
nagyúr

Én kb. 16 éve járok ugyan ahhoz a magán fogorvoshoz.
Rendes, kedves. Odavittem nővéremet aki rettegett a fogorvostól és úgy jött ki hogy ide eljön máskor is. :)

Amúgy én úgy tudom hogy a tb-s fogorvos nincs körzetezve.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) greenity


greenity
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Azt mondják az otthoni körzeti fogdoki normális, csak hát én nem vagyok otthon. Így is szégyellem a pofám, hogy folyton orvoshoz járok napközben.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) buherton válasza Met (#7) üzenetére


buherton
őstag

De bizony van. Körzetekre van bontva. Otthon is a TB-s doki jól dolgozik és nagyon normális.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10) Benőke


Benőke
őstag

Csak a lakókörzethez tartozó fogorvos láthat el TB -re. Szóval vastag buxával állíts be a maszekhoz...

(#11) Lauda válasza Benőke (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Lehetőség van a körzeti (területi ellátási kötelezettség alapján kijelölt) fogorvosi szolgálattól eltérően másik fogorvoshoz is fordulni, amennyiben a felkeresett másik fogorvos az ellátását elvállalja. Ebben az esetben ugyanolyan feltételekkel vehető igénybe a fogorvosi ellátás, mintha a saját körzetében látták volna el.

Felhívjuk a figyelmet azonban arra, hogy a fogorvos a területi ellátási kötelezettségén, körzetén kívül lakó biztosított részére is térítésmentesen köteles nyújtani az egészségbiztosítás keretében járó fogászati szolgáltatásokat.

[link]

(#12) Benőke válasza Lauda (#11) üzenetére


Benőke
őstag

Igen, de nem fogja elvállalni ha csak nem csókos...

(#13) Lauda válasza Benőke (#12) üzenetére


Lauda
félisten

A blogiro kerdezett valamit, mivel mar tobben irtatok az ellenkezojet, mint ami a valosag, ezert linkeltem be az oepes leirast. Hogy elvallalja-e vagy sem, az majd kiderul. A lenyeg, hogy barhova mesz, az oep akkor is fizeti, ha nem az a korzeti fogorvos.

[ Szerkesztve ]

(#14) greenity


greenity
aktív tag

Igen, ezt az oldalt én is megtaláltam. De valahogy azt érzem, hogy nem ez a gyakorlat.. pedig a góckutatás nem lesz olcsó mulatság azt hiszem...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#15) petipetya válasza Vladi (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezen most én is csodálkoztam egy nagyot. Eszembe se jutna az egészségházba menni emiatt... Inkább ott hagyom a 30-at a privátnál mint legutóbb.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) greenity válasza petipetya (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezzel semmi gond, csak nekem pl a következő pár évben nincs semmire fölös 30k-m, de talán 10 sem.

Másrészt ha más lehetőség nincs nyílván el fogok menni maszekba, de fel szeretném mérni mik a lehetőségeim, januárig, utána úgyis döntenem kell, mert sürgősen kellenének a góckutatások eredményei.

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.