Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Nyílj ki

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) Dluinet


Dluinet
nagyúr

inkább ez,
de valójában ez a minimum telefon, ami használható.

Ha iszonyat nincs pénzed, de ragaszkodsz az új telefonhoz, akkor már ez.

Én vagy buta telefont ajánlom (Doro kb 20000Ft-tól), ha telefonálni akar valaki, vagy xiaomi redmi 4x az, ami már működik, mint okos telefon.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3) MineFox54 válasza Dluinet (#2) üzenetére


MineFox54
őstag

Az 5A-val is simán el lehet boldogulni...

(#4) greenity válasza Dluinet (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Okosteló kéne. Köszi a választ.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ilyen olcsó Dózsét semmiképp. Ha még lehet kapni, egy Xiaomi Redmi 4A tökéletes lenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) UnA válasza Csapoati (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

+1, ezt én is elkerülném a helyedben.

(#7) Dluinet válasza Csapoati (#5) üzenetére


Dluinet
nagyúr

4A még Kínából is 28000+ÁFA

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Még egy a 4A-ra
[link]
Szerintem hasonló áron van a 16 GB verzió.

[ Szerkesztve ]

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

Szintén a Xiaomi Redmi 4X-et ajánlom minimum telefonnak.

Nemrég ajánlottam ismerősi körben valami Blackview helyett, de természetesen ez utóbbi lett megvéve. Fél év múlva majd jön az újabb kérdés, hogy mit vegyenek, és ugyanígy valami vackot szereznek majd be a tanács ellenére. Engem már csak szórakoztatni tud az ilyesmi. :) Persze igyekszem elkoptatni (=figyelmen kívül hagyni) az ilyen kérdéseket, illetve most fogom majd leépíteni a külföldi rendeléseket valakinek, mert teher.

Egyszóval jobb, ha nem mész bele ezekbe a dolgokba, vegyék meg maguknak ár alapján amit kinéztek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10) Csapoati válasza Dluinet (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az árukereső másképp tudja. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Wesder


Wesder
félisten

MT6580-ra feltákolták a 7.0-t? Az igen :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Dluinet válasza Csapoati (#10) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akinek tényleg van, az annyiért adja, mint az eustock-on 4X,
akkor már 4X

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13) Csapoati válasza Dluinet (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha annyi, akkor mindenképp inkább a 4X. Kolléganőmnek is egy 4X-et néztünk ki a múlt héten, meg is van vele elégedve, pedig korábban csak Samsungjai voltak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Még egy szavazat a Redmi 4x-re. Most vettünk szombaton a páromnak egyet és a méretét leszámítva (nagyon pici keze van) teljesen elégedett vele. Nyilván én is birizgáltam kicsit és teljesen jó cucc. A MIUI-t szokni kell, de az is rendben van.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.