Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Szerintem ha megjelensz nála, es nem nagy a táv, sírva fogja visszafizetni az összeget :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) Giot válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


Giot
addikt

:)
Debrecen - Zalaegerszeg. Meglátom hogy alakul.

(#3) Lauda válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy jol meg is verik a tetejebe.

(#4) alkatraz3000 válasza Lauda (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Fel kell mérni a környéket. Bár a gyerek tud írni, egészen kevés hibával, tehát ez nem egy Sztojka-family. :P

Amúgy szerintem tudatos atbaszas volt. Esze ágában sem volt elküldeni a hirdetés targyat. Meg vannak neki azok a cuccok is, de igy még egy kis plusz pénz is beesett a perselybe :(

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) Lauda válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


Lauda
félisten

8 ezer forintert a szomszed utcaba nem erdemes atmenni cirkuszolni, nem a fel orszagon at. Nem kell oda sztojka family, hogy te huzd a rovidebbet. Ha feljelent meg te szivod meg, be meg sose bizonyitod, hogy nem azt kuldte amit igert.

(#6) alkatraz3000 válasza Lauda (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha egy taknyos hülyegyerek, akkor szerintem nem szeretne egy felnottel balhézni :))

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#7) Lauda válasza alkatraz3000 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

:D

(#8) kenny123


kenny123
addikt

+1, ez nem hozzá nem értés, szándékos átb@szás volt. Rohadjon már meg az ilyen...

yo

(#9) Giot válasza Lauda (#3) üzenetére


Giot
addikt

Anno elég balhés suliba jártam. Volt hogy haver miatt járhattam a rendőrségre mert betörte egy srác orrát. Én meg ott voltam.
A srácnak meg eltört az orra. A szülei meg feljelentették. A verekedés nem járható út. A szüleit kellene levadászni, elbeszélgetni velük, tudják e mit csinál a kicsi fiuk? Aztán ha korrekt emberek majd kiosszák a pofonokat amit szívem szerint én is kiosztanék.
Ahogy írod is alkatraz, tud írni, próbál érvelni a kölyök, tehát nem egy tanulatlan család. A rossz forgatókönyv ha a szüleitől tanulta. Egyébként a csomag H. E. néven jött lehet az édesapja.
Van egy két dolog a tarsolyomban. Megvárom mit reagál a srác a legutóbbi mail-re.

(#10) Nus


Nus
tag

Vigyázni kell a testbikeal is meg a bikemagon is, meglátásom szerint a testbike tele van idióta tíz évesekkel olyan dolgokat próbálnak eladni, hogy nem lenne pofám meghirdetni. Múltkor egy srác hirdetett egy RS Pikeot, de az az állapot te jó ég. Szarrá le volt harcolva egy ép rész nem volt szegény telon. 45 ezer XD Mikor felhívták a figyelmét, hogy 45 ezerért mit lehet ám venni, még neki állt feljebb verte a balhét. Hihetetlen emberek vannak.

Üdv...

The sky was pink...

(#11) Giot válasza Nus (#10) üzenetére


Giot
addikt

Igen erősen kell szűrni sok a szemét.

(#12) nemlehet válasza Nus (#10) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez mással is így van. A kedvencem amikor a tesóm galaxy ace-t hirdettük (hibátlan, kicsit karcos) kb 1,5-2 éve 5000 Ft-ért akkor kb 2 tucat olyan levél jött, hogy akkor ő vinné ingyen, de a postát én állom. Mondom ebben nekem mi az üzlet? Erre 10-ből 9-szer le lettem g*cif*szozva... Nem értettem de biztos így van.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) Garada


Garada
őstag

A fene a pofáját az ilyennek, hogy ezek után nyugodtan megy aludni.

(#14) kentucky válasza Garada (#13) üzenetére


kentucky
őstag

Az biztos, hogy nem érez semmi empátiát a másik iránt. Nagyon rühellem azt, amikor sza*t adnak el másoknak. Soha nem gondolnak bele, hogy talán az összes spórolt pénzét erre tette fel, és, talán nem is neki lesz.

(#15) Giot


Giot
addikt

Az ügy lezárult, olvashatjátok hogyan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.