Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Tényleg csak azért írtam a bejegyzést, mert az egyik saját versem.

Ja, igen! A sorok azért tűnnek helyenként ferdének, mert a hátam ugyebár nem sima felület. :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Nordic válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

De ferdehátú vagy... ;]

Amúgy fasza lett,gratula! Nekem is van kettő, egy tűzmadár a jobb lapockámon, meg egy másik az alkaromon, a kedvenc könyvsorozatomnak a kedvenc karaktere.

(#3) danih


danih
addikt

Nem értek a tetoválásokhoz, ez amolyan permanens fajta?

(#4) Geri Bátyó válasza Nordic (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"De ferdehátú vagy..." :DDD Fene essen az izomzatba! :D

Amúgy meg köszi! Reménykedtem, hogy valakinek tetszeni fog rajtam kívül is!

danih: Ezt most nem értem. :F Tetoválásról van szó, nem matricáról. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) Klemens


Klemens
őstag

Lájk! :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#6) danih válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére


danih
addikt

Vannak ezek a divattetkók, jó, akkor hívjuk őket matricának :)
Mindenesetre érdekes, mennyi ideig lesz olvasható, ugye fiatalabb már nem leszel :)

(#7) Geri Bátyó válasza Klemens (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszi mackótestvér! :R

danih: Már most is eléggé vén vagyok (35) és meglehetősen sokat gondolkodtam azon, hogy melyik versem legyen (van jobb is, de túl hosszú lett volna), mivel fontos volt, hogy a mondanivaló ne avuljon el egy idő után.
A divatot soha sem követtem és számomra az is fontos volt, hogy olyan tetoválót találjak, aki nem csak szépen dolgozik, hanem emberként is szimpatikus.
Jól megfontoltam és nem hiszem, hogy valaha is meg fogom bánni. Az az igazság, hogy egy percig sem éreztem idegennek magamon. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) Nordic válasza Geri Bátyó (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szeretem a tetoválásokat, csak vigyázni kell velük, mert aki egyet csinál, az menthetetlen. Én is tervezem már, hogy mi legyen a harmadik, és hogy hova rajzoltassam.

(#9) Geri Bátyó válasza Nordic (#8) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezt én is tapasztalom! :D
Mire ez elkészül, tele lesz vele a fél hátam, a vállam és a felkarom is!

Ráadásul a srác hihetetlenül kreatív! Menet közben is bővíti a tetkót és elképesztő dolgokat hoz ki belőle! Megbeszélem vele az alapötletet, csinál egy vázlatot és menet közben dolgozza ki a részleteket.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) David93Pecs


David93Pecs
tag

Jó,kis tetkó.:)
Ha nekem lesz,akkor én is valami hasonlót tudok elképzelni jelenleg magamon,ami kötődik hozzám.Aztán majd a jövő eldönti.

A piszkos anyagiakban kb mennyibe varja fel a verset? :DDD

(#11) Geri Bátyó válasza David93Pecs (#10) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem szívesen írok árat. Eleve olcsón dolgozik, de mivel ismerős, van egy olyan érzésem, hogy nekem kedvezményt is ad, emiatt teljesen irreleváns is lenne. Az biztos, hogy egy akármilyen más tetoválószalon legalább a dupláját kérné el.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jól néz ki. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13) Geri Bátyó válasza geprombolo (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Örülök, hogy neked is tetszik! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#14) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én ilyet nem mertem volna, mert tudom, hogy minden művemet alakítom... :DDD

(#15) Geri Bátyó válasza Crystalheart (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is alakítom, amíg közzé nem teszem, úgyhogy ez már végleges egy jó ideje!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16) Crystalheart válasza Geri Bátyó (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én még utána is. A kiadott novellámon is változtattam, a saját példányomban áthúztam a végén egy szót és fölé írtam az újat. :D

(#17) Geri Bátyó válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én midig akkor véglegesítek, amikor begépelem (mivel kézzel írok egy füzetbe), ezért amikor közzéteszem, akkor jobban figyelek a részletekre.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) Crystalheart válasza Geri Bátyó (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze, egy vers mondjuk más. De Umberto Eco is 20 év után javított A rózsa nevén; Verdi pedig szinte minden darabját módosítgatta haláláig. :D Az ember fejlődik, technikákat tanul, plusz árnyalatok jutnak eszébe, amiket kár volna kihagyni.

(#19) Geri Bátyó válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem is van olyan versem, amit 10 év után fejeztem be és a korábbi részét is módosítottam. Azt nem találod meg a bejegyzéseim között!
Talán egyszer!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) aggleány


aggleány
addikt

Geri Bátyó

Nekem is nagyon tetszik! :C

Nordic

Ismerős ez a "még kell, még kell" szindróma. Én is most agyalok a harmadikon. :B

(#21) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én a cím alapján arra aszociáltam, hogy berúgtál, és valaki lemázolt alkoholos filccel :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) mephi666 válasza aggleány (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

most találtam meg a bejegyzést, de erősen gondolkozok én is harmadikon :DDD viszont 2 felkarra nem rakatnék már, mert az úgy jó... alkarra a munkám miatt nem (rövid ujjúban nem akarom villogtatni bizonyos helyzetekben) marad a hátam, viszont oda valami baromi összetett kompozíciónak kellene kerülni, amihez még nincs ötletem...

a vers nagyon tetszik :) főleg, hogy illik a viselőjéhez... nem szeretem, ha csak divatból rakatnak magukra az emberek mindenfélét, mert "az menő" és mindenképp kell valami... jó, ha van valami jelentése :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) hoffman_ válasza mephi666 (#22) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egyik edzőtársamat kapta el a láz, és zseniális, ahogy most kinéz. Eszméletlen, de tényleg. Az egész háta, minden négyzetmilliméter. Egy térdelő ninja van rajta és egy kis hegyi falu, nagypn szépen kivitelezve - a színek, a rajzolás, mind-mind szuper, teljesen átjön az érzés. Az egész bal karja, egy szolid kompocízió, nagyon színes, sok gyönyörű madárka és ág/levél van rajta. Illetve a személyes kedvencem a combján lévő Batman, hát az brutál. Aki Batmant tetovál magára, rossz ember nem lehet :D Illetve van az egyik vádliján egy speckó robot, ezt sajnos pontosabban nem tudom beazonosítani. A lényeg az, hogy nagyon komolyan néz ki a srác, edzőtáborban a beachen szeretik megnézni :D Amúgy meg nagyon jófej, ha télen szembejönne az utcán, ki se nézné belőle az ember szerintem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) aggleány válasza mephi666 (#22) üzenetére


aggleány
addikt

Teljesen egyetértek, a "divattetkók" nekem sem tetszenek. Az első az szerelemből kerül a rám, a másodikról pedig szerintem szinte senki nem tud. Az órám alatt van, olyan pici, és szigorúan magamnak csináltattam. :D

(#25) mephi666 válasza aggleány (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

bal felkarra 2 tollat tetettem, ami egy "pánton" lóg... ez lényegében jelenti számomra a szabadságot (vagy inkább annak az illúzióját) és a kötődést is... jobb karra meg egy halálfej+szív kombináció került, ami megint elég összetett... semmi "emós" dologhoz nincs köze, viszont nagyon megosztja az embereket... talán csak barátnőmnek veséztem ki igazán mélyen, hogy mit jelent számomra és neki tetszik a legjobban :) igazából nem hat meg, hogy ki mit gondol ezekről: nekem tetszik mindkettő (mondjuk a tollakon még lehetne kicsit dolgozni) és ez a lényeg

ui: lassan lehetne topikot létrehozni tetoválásoknak :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) Geri Bátyó válasza aggleány (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nagyon köszönöm! :R

Látnád most, hogy be van fejezve! Most jó csak igazán! :K

Ja, majd elfelejtettem. Az első tetkóm alapötlete közel 20 évvel ezelőtt fogalmazódott meg bennem, de idén márciusig vártam a megvalósítással. A srác, aki csinálta csak az alapot kapta meg. Kérdezett rólam pár dolgot és előállt az ötletével. Tökéletesen tükrözte azt, amit ki akartam fejezni vele.
A vers innentől fogva egyértelmű volt, a folytatást pedig már megbeszéltük!

mephi666: a vers nagyon tetszik főleg, hogy illik a viselőjéhez...
Ez különösen jól esik! :R Sokat gondolkodtam, hogy melyik versem legyen. Nem ez a legjobban sikerült, de az kétségtelen, hogy közel áll hozzám és a hossza is megfelelő. A többi jelölt túl hosszú, vagy túl rövid lett volna. Ráadásul a mondanivalója nem változik meg sosem, mert a változásról szól és az az élet velejárója.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27) aggleány válasza mephi666 (#25) üzenetére


aggleány
addikt

Ez a tollas-pántos cucc anno bennem is felmerült, de már csak azután, hogy megvolt a cica. Az akkori rettentő nagy Ő azt mondta, hogy milyen jól nézne ki egy fekete párduc, ahogy mászik felfelé a vállamon. Hát most mászik, és tényleg jól néz ki. :D A másik az órám alatt egy jin-jang, ami úgysem látszik, nem is azért csináltattam, hogy bárki lássa. Nekem szól, hogy ha bármi komoly gond adódik, akkor csak oda kelljen néznem, és már látom is, hogy nemsokára muszáj valami jónak következnie.

Geri Bátyó

Látnám én most is, hogy be van fejezve, de ha nem mutatod meg, akkor hogy lássam? :F Teleportálni nem tudok, és egyelőre a vizualizáció sem megy ennyire. :O Priviben elküldenéd a tetovációs ember elérhetőségét? Ilyen típusú mestert keresgélek egy ideje.

Most már én is úgy érzem, hogy a vers illik a viselőjének, ahogy a kedves kolléga is írta. Most olvastam az eddigi írásaidat, és hát... hű. Nem semmi. :R Fiatal vagy még ahhoz, hogy lemondj az egész párkapcsolati balhéról azért, mert belefutottál vacak emberekbe. Nem büntesd magad. (Nem kell azzal jönni, hogy "Bagoly mondja...".)

Ez a "Bátyó" olyan, mintha én azt írnám, hogy "Néne". :DDD

(#28) Geri Bátyó válasza aggleány (#27) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem ígérem, hogy holnap megmutatom, mert nyilvános helyen vetkőzni nem biztos, hogy jó ötlet. :D
A tetováló elérhetőségét szívesen megadom, de holnap mesélek róla, aztán eldöntöd, hogy érdekel-e.

A dicséreted igazán jól esik! Köszönöm! :R

A párkapcsolati dologba pedig egy kicsit már belefáradtam. Ahhoz már mindenképpen öreg vagyok, hogy fölösleges köröket fussak hónapokig. Azt pedig, hogy a "jobbik arcomat" mutassam (ahogy néhányan javasolják), nem fogom megtenni, már csak azért sem, mert nincs olyan. Egy arcom van. Akinek nem tetszik, mehet a fenébe.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29) aggleány válasza Geri Bátyó (#28) üzenetére


aggleány
addikt

Nem biztos, hogy jó ötlet, de lehet, hogy mégis. :DD Várom a mesét.

Hihi, párkapcsolódás témával pont ugyanígy vagyok. Nem óhajtok kedvesen, bután mosolyogni, és puccparédába vágni magam, mert akkor hátha... A fenét se érdekli. Nem vagyok hajlandó aranyos, kedves és buta kislányt játszani azért, hogy egy pasas férfinek érezze magát mellettem. Ha az, akkor is az, ha én akármilyen vagyok. Egy ilyet már láttam. :DDD Ezt a megjátszósdit nekem is ajánlgatták, de én sem haraptam rá. Úgy nézem, ebben a témában eléggé hasonlóan gondolkodunk.

(#30) Geri Bátyó válasza aggleány (#29) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én kedvelem a srácot, de különbözőek vagyunk. Persze lehet, hogy csak az én hülyeségem, hogy emberként is szimpatikusnak kell lennie. Máskülönben nem firkálhat rám.

Tényleg hasonló a hozzáállásunk! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31) aggleány válasza Geri Bátyó (#30) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem nem csak a "firkáláshoz" szükséges a szimpátia. Egy társaságban sem igazán vagyok hajlandó olyan illetővel társalkodni, aki nem szimpi. :B

Ez a hozzáállás biztonságos, de egyben hülyeség is, mert szinte kizárjuk vele a lehetőséget is. Nem baj, nekem akkor is megfelel. :DDD

(#32) Geri Bátyó válasza aggleány (#31) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Sokan úgy vannak a tetoválással, hogy nem számít, hogy ki csinálja, csak dolgozzon szépen. Valahol őket is megértem, de nekem ez nem elég.
Az pedig, hogy nem társalgok olyannal, aki nem szimpatikus, teljesen triviális! :K

Nekem is megfelel ez a hozzáállás. Talán valóban kizárjuk a lehetőségeket, de a pofára esést is (jobbára). Így biztonságosabb.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#33) aggleány válasza Geri Bátyó (#32) üzenetére


aggleány
addikt

Nekem nagyon nem mindegy, hogy ki ér hozzám. Borzasztóan furának találom, amikor vadidegen emberek, akiket akkor mutatnak be egymással, puszival köszönnek. Amikor meg srácok puszival válnak el, hát az...

Oké, biztonságosabb, de akkor sem az igazi. Mondjuk én elég elvadult jószág vagyok, én vagy igazit akarok, vagy semmilyet. A félmegoldások nekem nem jönnek be. :N Amúgy egész jól megy a dolog, már kétszer is voltam szerelmes. Egyszer 16 évesen, egyszer 32 évesen. Még várni kell egy kicsit (jópár évet), és jöhet a következő, ha tartjuk az 1 darab/16 év statisztikát. :C

(#34) PazsitZ válasza Crystalheart (#16) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem tudom, nekem nem nagyon rémlik, hogy utólag változtattam volna. Amikor jött az ihlet megszületett, utólag már csak belerondítani tudnék úgy érzem.

Geri Bátyó: Jó lett ez a pergamentes kézírásos téma, én is gondolkoztam már nem egyszer tetováláson, de mondjuk saját írásomat nem hiszem, hogy magamra varnám.

- http://pazsitz.hu -

(#35) Geri Bátyó válasza PazsitZ (#34) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én mindig arról írok, ami foglalkoztat. Nem tervezem meg előre, csak jön. Ezért van az, hogy ritkán változtatok (általában csak akkor, amikor begépelem) és utána már nem nyúlok hozzá. Ez a vers egyike azoknak, amiket mindig szívesen visszaolvasok és mindannyiszor helyén valónak találom.
És különben is, egy hernyó vagyok! :DDD

aggleány: Én is megválogatom, hogy kivel lépek testi kontaktusba. Nem kedvelem ezt a fene nagy puszilkodást.

Én sem megyek bele semmiféle komolytalan dologba. Egyszerűen nem az én stílusom. Vagy szeretem, vagy nem. Köztes állapot nincs.
Darabszámra kicsivel jobban állok, de most nem fejteném ki részletesebben. Hogyha érdekel, holnap erről is mesélek dióhéjban.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#36) aggleány válasza Geri Bátyó (#35) üzenetére


aggleány
addikt

A testi kontaktusról: anno jártam egy tanfolyamsorozatra, ahol az volt a szokás, hogy mindenki megölel mindenkit a végén. Gondban voltam, mert az ajtóknál is álltak emberek. Végül elbújtam a székek alá, a függöny mögé a terem végében. :DDD Nagyon be voltam tojva, hogy megtalálnak, de sikeresen megúsztam.

Nem biztos, hogy darabszámra jobban állsz, ezek a rettentő nagy Ő-k voltak. Kis ő több volt. :U Persze, érdekel. Sok beszélnivalónk lesz holnap: a fenti téma, az Ő-k, a rajzolóember... :))

Te hogy mered így kiadni magad idegeneknek? Itt a PH-n gondolom. Én is elkezdtem pár dolgot leírni, de publikálás előtt mindig töröltem, mert túl sokat árultam volna el magamról.

(#37) Geri Bátyó válasza aggleány (#36) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nem ismernek. Csak egy avatar és egy nick vagyok, nekem pedig segít, ha kiírom magamból és akkor már miért ne tenném közzé? Talán néhány embernek okozok pár kellemes percet, esetleg elgondolkodnak, vagy talán hasonló esetben nem követik el azokat a hibákat, amiket én.
Más kérdés, hogy kaptam már igazi jótanácsot és igazi támogatást is és megismertem pár jó embert.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#38) aggleány válasza Geri Bátyó (#37) üzenetére


aggleány
addikt

Na jó, személyesen nem ismernek, de a személyiségedbe betekintést nyerhetnek.

"Talán néhány embernek okozok pár kellemes percet..." Nem néhánynak, és nem pár percet, a többi stimmel. :K

Én ilyen írások végén (nem mint a mostani, hanem mint az előző írásaid) mindig félek bármit mondani, mert nem szeretném, ha tolakodónak vagy okoskodónak tartanának. Az mondjuk tény, hogy néha nagyon jól tud jönni, ha egy kívülálló másként látja a dolgokat - ez segíteni tud abban, hogy az ember átértékelhesse a bebetonozottnak hitt dolgait.

Most majd megismersz még egy embert, bár, hogy jó-e, azt nem tudom. :F

(#39) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na áppolok egyet, hátha idetéved valaki, akit érdekel a kész tetkó. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#40) nem_tom


nem_tom
őstag

Jó kis tetkó. :K

Én is szeretnék majd egyet. A horoszkópomat tetováltatnám fel.

(#41) Geri Bátyó válasza nem_tom (#40) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm! :R

A horoszkóp is megoldható és nem is drága. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#42) nem_tom válasza Geri Bátyó (#41) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen. Csak a faterom annyira anti tetkó. Ezért úgy döntöttem várok még vele... jobb a békesség. :U

(#43) geprombolo


geprombolo
senior tag

Már az első képnél is megdicsértem, de így, a végleges állapotában már tényleg nagyon szép lett! :C Majd elküldöd nekem a vers szövegét PÜ-ben?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#44) nem_tom válasza geprombolo (#43) üzenetére


nem_tom
őstag

A bejegyzésben ott a link. :D

(#45) Geri Bátyó válasza nem_tom (#42) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pedig már nagykorú vagy, ha jól tudom. Igaz, az ő pénzéből furcsa lenne megcsináltatni. :K

Rombi: Nem_tom jól mondja! Beraktam a linket a bejegyzésről, amiben ez a vers van! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#46) nem_tom válasza Geri Bátyó (#45) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen az vagyok. Mondom, jobb a békesség ezért várok vele. Amúgy az valszeg saját pénzből lenne. A szomszédom 4-5000 -ért megtudná nekem csinálni színesben, szóval nem lenne drága.

(#47) Geri Bátyó válasza nem_tom (#46) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ugyan ennyiért megcsinálja az is, aki nekem és ő profi.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#48) nem_tom válasza Geri Bátyó (#47) üzenetére


nem_tom
őstag

A szomszédom is. Sok munkáját láttam már. :K

(#49) AusWolf


AusWolf
őstag

Nem vagyok a tetoválás híve, de ez igazi művészet. Gratulálok az ötletgazdának, és a művésznek is! A vers is szívemből szól. :K

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#50) Geri Bátyó válasza AusWolf (#49) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Korábban én sem voltam híve, de azért, mert nem volt olyan tetováló, akiben meg tudtam volna bízni. Most viszont van!
A tényleges kézírás valóban jó ötlet volt, mert így sokkal egyedibb az egész, de a többi része a saját elképzelésem, viszont a részletekre és a tényleges kidolgozásra a tetováló szabad kezet kapott tőlem.
Igazából van jobb versem is, de túl hosszú lett volna, így esett a választásom erre. Ráadásul ennek a mondanivalója örök érvényű.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.