Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) akarnokd


akarnokd
csendes tag

Az érintése puha és halk, eddig nem tapasztaltam különösebb problémát játék közben. Csupán néhány apró hibát fedeztem fel:

- a W billentyűt teljesen be kell nyomni, hogy érzékelje. Pár tized milliméter felengedés után már nem érzékeli. Gondolom ez amiatt van, hogy az játékokban legtöbbször a W-t tartjuk állandóan lenyomva, és így tovább bírja.
- Az enter billentyű viszont nagyon érzékeny, egy kisebb pöccintésre már reagál is.
- Viszont a numerikus enter -nek nagyobb az ellenálása, és picit több erő kell a lenyomásához; ez akkor probléma, amikor pl. az egérről nem veszem le a kezem, és úgy nyomok num-entert.
- A szóköz billentyű klattyog a legkisebb érintéstől is (a lenyomással nincs gond). Ezt úgy oldottam meg, hogy kiszedtem a billentyűt, majd vékonyan szigetelőszalagot tekertem a támasztó fémrúd végeire.

Elvileg 6 billentyűig anti-ghost, de nem próbáltam ki néhány kombinációt (amit ma kipróbálok):

ctrl+w+r, a+s+f, a+s+r, a+s+e, w+d+e, w+d+r, ezek shift-tel, illetve mindkét shift-et nyomva tartva begépelni a "the quick brown fox jumps over the lazy dog" szöveget.

(Én a Logitech 120-as billentyűzetemet cseréltem le, mert a W elkezdett kopogni felendegéskor.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.