Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dangerzone


dangerzone
addikt

Szvsz ezek ritka ocsmányak.

Tényleg, a gigabyte vga-k megbízhatóságáról mi a hír újabban?

(#2) Malachi válasza dangerzone (#1) üzenetére


Malachi
addikt

randa, de finom! :)

az eddigi legjobb hűtésű kártyám a windforce-os Gigabyte, még terhelve is csak alig hallani és megfelelő hűtési teljesítményt nyújt.

(#3) stranger28 válasza dangerzone (#1) üzenetére


stranger28
addikt

Mostanában megbízhatóak elvileg, pont ma hozott egyet a futár, úgyhogy kiderül. :)

(#4) PeetR válasza Malachi (#2) üzenetére


PeetR
aktív tag

+1

(#5) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ezek a képek biztos, hogy jók? Mert nekem ugyanilyen kártyám van (GTX660) már vagy ~2 hónapja, így nem értem mi lehet benne az "új"?

Amúgy nagyon jó kis kártya, hangja nincs, olyan játékot meg még nem találtam (nem is nagyon kerestem) ami nem futott volna rajta kimaxolva FullHD-n.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#6) Steady74 válasza dangerzone (#1) üzenetére


Steady74
addikt

Egy Gigabyte 6990 fut nálam kb. egy éve hibátlanul, szóval nekem nincs rossz tapasztalatom.

(#7) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

3 ventivel lehet hangja azért :D

(gagyibájtot soha)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#8) tixem válasza Ł-IceRocK-Ł (#7) üzenetére


tixem
addikt

lehet, hogy jók, de ha ránézek egy ilyen windforce csodára lefo*om a bokám olyan ronda. DCU asusom ehhez képst iparművészeti remek :DDD Nekem se kéne

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Malachi válasza tixem (#8) üzenetére


Malachi
addikt

ha szép kártyát akarnék, egy Gainward Phantomot vennék, esetleg egy MSI Twin Frozr-es cuccot, de annyira megszoktam a némaságot, hogy ha leváltom az 560-at, éppen egy ilyen WindForce-os 660-at veszek majd helyette. bevált, nem próbálkozom mással.

(#10) dangerzone válasza Malachi (#9) üzenetére


dangerzone
addikt

Jó persze, ha a gépben van nem látja az ember, de legalább valami sasfej matricát ragaszthatnának rá vagy legalább egy kettévágott disznót, mert ez így nem "géjmer"

(#11) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Az első kettő olyan mint valami lovaskocsi kereke :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#12) Malachi válasza dangerzone (#10) üzenetére


Malachi
addikt

hát, őszinte leszek, kb. véletlenül került hozzám a kártya, de megszerettem. igazából (bár nem értek hozzá) talán éppen azért hűt ilyen jól és némán, mert semmi sallang nincs rajta. nagy borda, két nagy lapát, helló. nem szép, az tuti, de funckionálisan nagyon jó.

(#13) noisia


noisia
aktív tag

Egy videókártyán szépséget keresni, ami az élete kb 99,62%-át a gépedben tölti arccal lefelé, plusz ha fenn van az oldallap akkor soha nem is látod?!?!

Nem az a lényeg, hogy gyors-halk-hűvös legyen?
Gyerekek vagytok mind!!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#14) pockhome válasza noisia (#13) üzenetére


pockhome
senior tag

Van aki ad a kinézetre. Pl ha nincs gépház, vagy ha plexis..

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#15) Reggie0 válasza noisia (#13) üzenetére


Reggie0
félisten

Az 50ezer forint/darab aru dizajner papirzacsko is gazdara talal valahogy...

(#16) Indy69 válasza pockhome (#14) üzenetére


Indy69
aktív tag

Én a monitort szoktam nézni :DDD a VGA max egyszer amikor beszerelem ;]

(#17) tome.jr


tome.jr
addikt

Nekem is ilyen 3 ventis windforce 670 van a gépemben. Szerintem a jelenleg piacon lévő hűtések között ez a leghalkabb és leghatékonyabb. Nem is vennék már másmilyen kártyát csak ilyet. Egyedül a kék nyákkal nem vagyok kibékülve.

Ł-IceRocK-Ł: A 3 ventinek épp az a lényege, hogy kisebb fordulaton toljanak annyi levegőt mint 1 darab venti magas fordulaton.

[ Szerkesztve ]

(#18) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Lehet valamit nem néztem át figyelmesen de ezeket eddig is lehetett kapni legalább is amik a képen vannak.... A 670-em pont ilyen ami a képen van....

(#17) tome.jr

Teljes mértékben ugyan ez a véleményem ( nekem az Asus DCII színvilág jön be a legjobban vagy Asus ROG )

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19) tome.jr


tome.jr
addikt

Az új változat nem OC verzió: GV-N670WF3-2GD

(#20) Ł-IceRocK-Ł válasza tome.jr (#17) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az odáig rendben van, csak 3 motor megy és nem kettő. Fordulattól függetlenül.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#21) tikshow válasza Ł-IceRocK-Ł (#20) üzenetére


tikshow
addikt

(#22) p06 válasza Malachi (#2) üzenetére


p06
senior tag

+1

Nekem is zéró hangja van és abszolúte nem melegszik. Ronda de finom :D

(#23) RabloTapyr válasza Indy69 (#16) üzenetére


RabloTapyr
csendes tag

+ kb félévente amikor kiszedem hogy kifújjam, bár akkor is inkább a bordákat :P

(#24) jocek91 válasza tixem (#8) üzenetére


jocek91
aktív tag

Lehet ronda ez a giga hűtés de hatékonyabb mint a DCII és sokkal halkabb. Talán csak egy szép backplate-t hiányolok a gigáról csak, de ez már szőrszál hasogatás. :))

[ Szerkesztve ]

(#25) kerdib válasza Ł-IceRocK-Ł (#20) üzenetére


kerdib
csendes tag

Hidd el, sokkal többet számít a fordulat. Nekem 560Ti -m van ezzel a windforce-os hűtéssel, és tényleg semmi hangja sincs. Afterburnerrel feltoltam, hogy milyen hangja van ha maxon forog, na akkor helikopter csattogás, de még egy játék sem volt képes annyira túlhevíteni, hogy a többi venti mellett meghalljam :D

A külseje meg nekem kifejezetten tetszik :) Persze az ízlés nem vita tárgya. Én az Asus egy ventis tégláit nem tudom megemészteni :)

(#26) tikshow válasza jocek91 (#24) üzenetére


tikshow
addikt

Nem hatékonyabb, de nem is rosszabb. Hasonló, csak olcsóbban. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Ł-IceRocK-Ł válasza tikshow (#21) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jó hát most lehet itt jönni különféle yt noise videókkal... úgy manipulálja az ember ahogy akarja.

De tőlem rendbevan, majd ha élőbe hallom hogy megy, nem lesznek aggodalmaim. :N

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#28) tikshow válasza Ł-IceRocK-Ł (#27) üzenetére


tikshow
addikt

Mást nem nagyon tudok, neten találsz még független zajmérés eredményeket, ha érdekel. Ezt csak azért linkeltem, mert a többi venti hangját lehet hallani, meg a szélzaj közelről kijön persze. Szóval ez közel áll a valósághoz. :)

(#29) Ł-IceRocK-Ł válasza tikshow (#28) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mondtam, elhiszem, meg többen is mondják hogy tényleg nem rossz hűtés, akkor bizonyára van alapja ennek, és nem csak úgy a levegőbe beszélnek.

A valósághoz az áll a legközelebb, amikor saját magad tapasztalod. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#30) djdaniel


djdaniel
senior tag

Tényleg elég ronda a hűtése, de gondolom hatékony.
Végül is fejel le fele van a hűtés, tehát még plexis házba se látszik annyira, legalább is szerintem.

(#31) tothzoli


tothzoli
tag

Pöpec cuccok :)

Nekem gtx 460 van amin a dupla ventillátoros hűtés pörög és teljesen hibátlan. Nagyon jól dolgoznak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.