Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csibe1


csibe1
addikt

"Szabad kezes"

Ez mi a tosz konkrétan, magyarul, és érthetően? :F :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#2) Viktor77 válasza csibe1 (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Feltételezem, elég ha nálad van indítókártya, nem kell semmi az ajtónyitáshoz, az autó érzékeli ha közeledsz.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) #89309696 válasza csibe1 (#1) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nem kell a gombot megnyomni a kulcson hanem kinyít mikor kb fél-egy méterre vagy. És betenni sem a kulcsot (kártyát, pen driveot) a kormány mellé a gyújtáskapcsolóba. Beülsz, megnyomod a Startot és elindul. Mindvégig elég, ha a zsebedben van a cucc.
Típushiba, a Megane 2 is szenved ettől.

(#4) csibe1


csibe1
addikt

Köszi mindkettőtöknek, Viktor77 és Fehér Farkas. :)
Nem ismerem, és nem is jön be igazán a Laguna 2-es széria.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5) Ganz-[HUN] válasza #89309696 (#3) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Így van. Viszont nem nyit ki az autó, csak ha a kilincshez beteszed a kezed. Ott vannak neki az infrás érzékelői.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#6) #89309696 válasza csibe1 (#4) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nekem Megane kombi volt és nagyon kedveltem mint autó, de mint minden alsókategóriás kocsi nem igazán kapható nagy motorral, sem automata váltóval, így eladtam mert ez zavart benne. Akartam venni másikat helyette, de ilyen elvárásokhoz vagy fiatalabbat kellene keresnem vagy középkategóriát, az meg mind jóval drágább és fenntartani is, ráadásul a többi amit ad nekem mind felesleges. Úgyhogy jelenleg nincs kocsim, amúgy is a céges autókkal járok.

(#7) csibe1 válasza #89309696 (#6) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem nem jött be, ismerőséknek volt; valamikor egy hónapig állt a szervízben.
Az első Laguna az tetszik. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.