Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85) tildy válasza Lenry (#83) üzenetére


tildy
nagyúr

En meg csak arrol beszelek, hogy ideje kinezni a nagyvarosbol .
Tegyuk fel szuleimhez le akarok utazni, napi 3 busz van at Ujszaszra , ha vonattal mennel. Egyebkent bp-lakhelyem kozt napi egy busz van. Nesze bakker kozlekedj.

Ha picit is ismernel, tudnad, mennyire favorizalom a tomegkozlekedest (nagyon) , egyszeruen kenyelmes, hogy nem nekem kell vezetni, ha normalisak a jarmuvek, ha normalisan jar. Pl. nem veletlen nincs itt Londonban sem kocsink. Eddig egyetlen egyszer lett volna ra szuksegunk, mikor koltozkodtunk. De arra meg minek? Raadasul itt nagyon jo az egesz rendszer.

Budapesten is tokeletesen elvoltam bkvval. Eleg jol szervezett a metroutvonalakon es a kozelebena kozlekedes, Nagzvarad ter - Gellert ter tavolsagot meg csucsidoben hadd ne mondjam mennyivel kevesebb ido bkv-val megtenni a kocsival szemben (amit le sem tudsz parkolni)
Szoval nekem a kb. 9 ezres budapesti berlettel semmi bajom, es a tomegkozlekedessel sincs semmi bajom, a baj az emebrek mentalitasaval van. Foleg ha egyik varosban tisztak tudnak maradni a jarmuvek, a masikban nem.

De amennyit az ember lanya otthon mavra kifizet, es amit kap cserebe (konkretan foldon ulve biciklis vagonban utaztunk ketten 7 ezerert egy 200 kmes tavon) , na az viszont rohej, de inkabb szegyen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.