Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

A fiatalok most örülnek biztos. Jó kis piac! Onnan ömlik most a pénz.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#2) sajo13


sajo13
senior tag

Újabb középkategóriás tucat-telefon. (Snap 400, 1 Gb Ram, nagy kijelző, alacsony felbontás)

[ Szerkesztve ]

(#3) Nigér válasza A 2. Vesztes (#1) üzenetére


Nigér
őstag

Egy biztos: a bevételt nem fogják formatervezési "Ki mit tud"-ra, tehetségkutatásra fordítani. :(
;]

(#4) halkow


halkow
őstag

egy újabb tömeg samsung termék :W

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Csapoati válasza sajo13 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De legalább nem beteg áron.

#3: Szerintem egész jól néz ki, de lehet hogy mindenki hülye csak én vagyok helikopter. :D

szerk.: Ja, szerintem a gyártók kimondottan örülnek a szelfi-őrületnek. Ha más innováció nincs is épp, egy kicsit növelt felbontású és/vagy jobb minőségű első kamerával bármit újra ki lehet dobni. Aztán majd jönnek a 13 és 20 mpixeles "énkék" is. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) A 2. Vesztes válasza Nigér (#3) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Pedig ha tudnád, mennyi időt töltenek a formatervezéssel a Samunál! Valahogy így folyhat egy míting náluk:
- Uraim, milyen legyen a formája az új szelfimobilunknak? Nos? Ötletek?
- Őőőő esetleg szappantartó?
- Rendben. Következő napirendi pont....

És ez így már 5 éve. Nem bíznám a kreatívjaikra az új wc kefém megtervezését sem!

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#7) Steve1207 válasza A 2. Vesztes (#6) üzenetére


Steve1207
veterán

Szóval amikor kézmosi után a szappantartó megnyomta a szappant és látszott benne a minta, úgy alakult ki a legutóbbi hátlap ötlet is? :D

Tucatfón, átlagos, de ezekbe nem is kell több. Viszont rettentő sok van manapság ezekből, rég volt egy rétegnek ennyi készülékvariáns.
(Mást nem borzaszt el, ha látja a képét egy hatalmas kijelzőn am?)

.

(#8) A 2. Vesztes válasza Steve1207 (#7) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

:) Valahogy úgy történhetett!
Persze a telefon ilyen áron nem rossz vétel, minden bizonnyal mindent tud, amit ma tudni kell, sőt még jobban is láccanak a képernyőn a miteszerek. Van ismerősöm, aki a mai napig SII-t használ, teljes megelégedéssel. Neki ez a teló valszeg maga lenne a megvalósult álom. Szóval csak az igényeink nagyok, a telók már rég túllépték a józan ész határait!

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#9) Nigér válasza A 2. Vesztes (#6) üzenetére


Nigér
őstag

Hááát...., egy ilyen "széttaposott tusfürdősflakon" dizájnú vécékefét én sem szívesen használnék... :N
:))

(#10) Zolik


Zolik
senior tag

Sztem még írjátok le 10x hogy szappantartó, micsoda design...!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#11) A 2. Vesztes válasza Zolik (#10) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Parancsolj! :R

szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...
szappantartó, micsoda design...

Vuff

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#12) A 2. Vesztes válasza Nigér (#9) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Pedig van olyan, és tök jó! Sokkal kimeletesebb a hátsóval!
:))

Vuff.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13) Steve1207 válasza A 2. Vesztes (#11) üzenetére


Steve1207
veterán

Használd a szerkesztést, ha 5 percen belül módosítod, mert dádá lesz. Plusz ez azért nem a fb, azt tartsd számon a hozzászólásoknál, mielőtt valamelyik modi akcióba lép.

.

(#14) Garadow


Garadow
csendes tag

Milyen samsung telefon van még amin kitkat fut gyárilag es snapi 400as van benne?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#15) Pearce


Pearce
aktív tag

Micsoda formaterv és dizájn, elképesztő! ;]

(#16) Luck Dragon

Ha szelfi telefont szeretnék (ahogy nem) egy biztos hogy nem ez lenne az első elgondolásom vásárláskor, inkább egy L730- :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Juliuska


Juliuska
senior tag

mi ez az újszerű irányvonal...?
Törppojáca képző...? :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#18) BIROD5


BIROD5
tag

Hali .
Ez a teló vagy inkább a sony E4 ?
Köszi.

(#19) beni121


beni121
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Egy gyors kérdésem lenne, méghozzá a kamera.
A katalógusadatokat ismerem, néhány felhasználói véleményt szeretnék kérni, illetve, ha van valami amit negatívumként fel tudnátok hozni, vagy esetleg olyat ami más hasonló készülékben jobb.
Segítségeteket előre is köszönöm :R :R :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#20) gyu456


gyu456
tag

Ma lettem gazdája egy ilyen készüléknek :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#21) demetand


demetand
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy gyakran amikor megnyitok egy alkalmazàst (messenger, jatekok, stb.) hirdetés ugrik fel random helyen. Nemtudjátok hogy lehetne kiírtani? Kasperskyt raktam fel, de nem szüntette meg a problémát..

(#22) Kroni1


Kroni1
veterán

Ez véletlenül nem 410-es snapdragonnal van? máshol ugy olvastam..

A tulajoktól kérdezném: fényképezője, akkuidő milyen?

:R

(#23) Kroni1


Kroni1
veterán

És ha a stabilitásról, esetleges zavaró hibákról tudnátok irni még pár sort azt mogköszönném! :R

(#24) gyu456 válasza Kroni1 (#22) üzenetére


gyu456
tag

Igen, ebben Snapi 410 (64bit) van már :) Fényképeket szerintem szépeket készít, akku is jól bírja!

[ Szerkesztve ]

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#25) Kroni1 válasza gyu456 (#24) üzenetére


Kroni1
veterán

Hát az jó hír! Maga a teló is igen jjónak tűnik.. Bár állítólag a stabilitása nem olyan jó mint pl. a J5-nek, de azért remélem nem fagyogat túl gyakran igaz?!

(#26) gabor_01 válasza Kroni1 (#25) üzenetére


gabor_01
senior tag

Vett valaki mostanában Telekomosat?
Melyiket kapni náluk? G531F vagy G530F-et?

(#27) Kroni1 válasza gabor_01 (#26) üzenetére


Kroni1
veterán

mi a különbség? Közben megtaláltam: az 531 a value edition más chipsettel.

[ Szerkesztve ]

(#28) gabor_01 válasza Kroni1 (#27) üzenetére


gabor_01
senior tag

Közben rájöttem én is, hogy VE verziót (G531F) kínálnak már. A honlapjukon még a régi szerepel (G530F).

(#29) Kroni1


Kroni1
veterán

Vettem egy telekomos G530FZ-t, tehát még a régebbi Snapdragonnal szerelt változatot. Ezen jelenleg a 4.4-es androidot irja a legfrisebbnek. Ha jól tudom akkor viszont a függetlenek már kaptak Lollipop-ot. Várható a telekomos-ra is rom frissités valamikor?!

(#30) gyu456 válasza Kroni1 (#29) üzenetére


gyu456
tag

Ezt csak (G530FZ) Snapi 410 procival jött ki. Nem tudom hogy neked mi az a régebbi Snapi? Egyedül Spanyolország kapott csak 5.0.2 Lollipop rendszert az az a (G530FZ) De ugye van a Grand Prime VE (G531F) abban teljesen más proci van (Marvell PXA1908) és gyárilag 5.1.1 Lollipop, míg a Grand Prime (G530FZ) ebben Snapdragon 410 és 4.4.4 KitKat de rá lehet rakni a Spanyol 5.0.2 rendszert.

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#31) Kroni1 válasza gyu456 (#30) üzenetére


Kroni1
veterán

rosszul fogalmaztam, kimaradt egy vessző. Tehát ugy gondoltam, hogy ez még a régebbi, snapi 410-el szerelt és nem az ujabban mindenhol kapható marvell procis 531 változat..

Akkor ezek szerint nem is lesz már 5.1.1 az 530FZ-re?! Szuper jófej ez a samsung.. Valaki használja a spanyol 5.0.2-t?! Ha van benne magyar akkor megpróbálom feltenni, remélem nem nagy ördöngősség. Ha hivatalos rom-ot teszek rá Kies-el akkor ugye a gari nem vész el a telóról?!

(#32) gyu456 válasza Kroni1 (#31) üzenetére


gyu456
tag

Inkább Snapdragon :)

Ezt a frissítést a Samsung dönti el hogy kiadja vagy sem. Ezt az 5.0.2 Lollipop, Kies-el nem fogod fel rakni mivel más régió. Van ez [OLDAL] ahol regisztrálás után a FIRMWARE kattintva beírod a készülék típusát majd kiválasztod a neked megfelelő Országot és rendszert le is van írva hogy mit is kell tenned hogy fel mennyen a rendszer a készülékre.

Ha nem megy, írj PÜ-ben! :)

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#33) Kroni1 válasza gyu456 (#32) üzenetére


Kroni1
veterán

Jaja, tudom csak becézem.. :)

Viszont ha ilyen bonyolult feltenni a lollit akkor inkább nem is szenvedek vele, mert az 5.0.2-vel amugy sincsenek jó tapasztalataim más telókon, az 5.1 hozzá képest rengeteg hibajavitást hozott, az jobban tetszett volna. Meg amugy is az anyumnak lesz a telefon, neki meg bőven jó igy a kitkat-al is, és eddig ezzel is tök stabilnak tűnik. Meg ha véletlenül gariztatni kellene akkor se szeretnék megint tökölni a rom visszarakással, ugyhogy marad igy, de köszi a segítséget! :R

(#34) Kroni1 válasza gyu456 (#32) üzenetére


Kroni1
veterán

Egyébként megnéztem a linkelt oldalon, és azt irják, hogy a Spanyol 5.0.2 feltehető ODIN-nal. Azt már használtam korábban, és ha jól tudom elég egyszerű, tehát nem nagy a veszélye, hogy hazavágom végleg a telót igaz?! Mert akkor lehet mégis megpróbálom feltenni, viszont lenne még két kérdésem:

- A Telekomnál lett véve a teló, erre is simán fel fog menni a spanyol rom? (csak mert pl. Sony telóknál a szolgáltatós telókhoz ha jól tudom bootloadert is kell nyitni, a függetlent könyebb flash-elni.)

- Garanciát hogy érinti? Ha visszateszem az eredeti ROM-ot akkor az elég? (régebben Samsunkgoknál ugy tudom volt valami számláló, ami mutatta, hogy volt-e flash-elve a telefon)

(#35) Kroni1


Kroni1
veterán

Feltettem a spanyol 5.0.2-t, mert utánaolvasva kiderült, hogy ha gyári romot teszek rá akkor gari nem veszik el a telefonról. Csak vmi szám változik romcsere után, így állítólag az OTA frissités nem fog menni, csak kézileg, de ez nem is volna gond.

Egész jó ez a Lollipop, de nem ad szinte semmi észrevehető pluszt, kicsit máshogy néz ki, és sokkal gyorsabban meriti az akksit bekapcsolt kijelzőnél mint a kitkat. Éjszaka kb ugyanúgy merül. Gondoltam majd beáll, de több töltés után is ez van. Stabilitással egyenlőre nincs gond több nap után is megy szépen, de asszem visszarakom a kitkatot. Egyrészt édesanyámnak sztem az jobb lesz, másrészt a gyorsabb merülés is zavaró kissé..

[ Szerkesztve ]

(#36) gabor_01 válasza Kroni1 (#35) üzenetére


gabor_01
senior tag

Simán felment az odinnal?
531-esed van?

(#37) d@minator


d@minator
addikt

SW frissítés után rendszerhangok néha eltűnnek csak restart segít? Van valakinek ötlete? (5.0.2 van rajta)

(#38) Kroni1 válasza gabor_01 (#36) üzenetére


Kroni1
veterán

Odinnal, de 530FZ-re tettem fel.

(#39) totoya76


totoya76
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ez a fajta telefonom van,s ezzel kapcsolatban lenne 2 kérdésem:

1: Mindenhól azt írják rólla,hogy 2-sim-es,de én akkor sík hülye vagyok hozzá,mert én csak 1 sim-et tudok bele tenni,plussz egy memó-kártyát..... :(

2: A Gps-em is csak online-ba müködik,s érdeklödnék,hogy lehet-e erre egy offline-s gps-es progit rárakni...
Úgye így az sem tiszta,hogy van-e egyáltalán benne gps-antenna,mert online nem a gps antennát használja...

Válaszotok elöre is köszönöm!

Köszönöm:totoya76

(#40) Kroni1 válasza totoya76 (#39) üzenetére


Kroni1
veterán

A 2. sim-et ott tudod betenni ahol a memóriakártyát. Sok telefonnál ugy van, hogy vagy SD vagy 2.SIM, ennél nem tudom most pontosan, hogy az SD felett, vagy a helyett lehet betenni a 2.SIM-et, de ugy emlékszem, hogy be lehet egyszerre mindkettőt, csak ilyen rafinált helyre tették!

(#41) totoya76 válasza Kroni1 (#40) üzenetére


totoya76
csendes tag

Szia!

Az sd helyére biztos nem fér be,a mérete miatt

Egyébként nekem is az volt a tippem,de oda nem fér be...

Köszönöm:totoya76

(#42) Kroni1 válasza totoya76 (#41) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor a tiéd nem a dual simes, hanem vszleg az 1simes de 4G-s verzió...

(#43) gyu456


gyu456
tag

Az enyém meg porfogó lett... elszállt az alaplap, nem add képet

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#44) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Sziasztok!

Teszek egy próbát, hátha valaki figyeli ezt az agyon pörgő totyikot:
Készülék: SM-G531F, független rootolatlan. (nem duos, 1 kártyás)
Ismerős kissrác feltette a WoT-ot, erre kifagyott a teló, és azóta csak a download mode indul el, recovery-t nem lehet behozni. Nekiláttam hát Odinnal (3.07, 3.04, 1.85, 3.10.06), egyikkel se jutottam semmire, pedig az S3 minit gond nélkül megcsináltam.
A probléma az, hogy már eleve sérülhetett a partíciós tábla, mert nem látja az odin és PIT-ért sír. Jó oké, nagy nehezen szereztem pit fájlokat, van 3 féle is. Sikerült gyári romot is találni, természetesen magyart, 2 félét is (egyik T-s).
A lényeg hogy a pit és a PDA betallózása után a "NAND write start"-nál elakad, és nem megy tovább. Egy tetves recovery-t se tudok rá flash-elni.

Amiket próbáltam:

- Minden leszedett ROM-ot, és pit fájlt az összes variációban kipróbálni, az összes ODIN-al. Több fájlos repair ROM-ot is próbáltam.
- 3 féle kábelt, asztali PC-n 6db USB portban, Laptopon 3db USB portban.
- Kilőttem a KIES-t amíg bármelyik ODIN futott, vírusírtó letilt.
- Csak Win7 Ultimate 64bit-en próbálva, más oprendszer nincs a közelemben.

Mindig ugyanaz, NAND write-nál tovább nem hajlandó menni. Egyenlőre letettem róla, nagyon úgy néz ki tégla a teló.

Ha valakinek van még ötlete ne tartsa magában!

Köszönöm!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#45) gyu456 válasza PAtr0n (#44) üzenetére


gyu456
tag

Még talán a JIG meg tudja menteni...

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#46) PAtr0n válasza gyu456 (#45) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ahamm... Utánaolvastam, de az nem csak arra való, hogy ha nem akar download módba menni, akkor ez megoldja?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#47) #92239104


#92239104
törölt tag

Hello.SOS! Vettem egy ablakos flip tokot a telefonhoz d a telefon nem érzékeli,nem vált át ablakos módba .A menüben sem találok erre beállítást,vagy csak én nem jó helyen keresgéltem?Thx

(#48) perge666


perge666
veterán

Üdv.
Gondolkozok hogy lecserélem a Lumia 925-öt egy ilyen egykártyás Samsungra.
Akkuja jól bírja a Lollipoppal?
Mert telekomnál azt írják az van rajta,és egykártyás változat.
Meg régebben volt S2-m,azt nagyon szerettem,csak az akkuja volt nagyon gyenge,ha ez stabilitásra van olyan mint az,akkor részemről tuti vétel.

(#49) Felho


Felho
csendes tag

Sziasztok!
Kis segítség kellene.
Adott 3 Galaxy Grand Prime készülék :)
2 nél működik ez a típusú menüelérés.

Viszont a harmadiknál sehogy sem akaródzik előjönni.

Valaki tudja mit kell beállítani hogy csalható elő?

Előre is köszönöm válaszotokat.

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

(#50) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Új telekomos készüléknél jelentkezik az alábbi hiba. Többen jelezték, hogy egyből sípolással hangpostára megy a rá indított hívás. Hangposta szolgáltatás nem aktív és nem is beszélnek épp rajta. Mi lehet ez? SIm kártya hiba?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.