Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) vodkaboy22 válasza TonTomika (#25) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Szerintem te nem közelíted meg jó aspektusból...
Attól hogy valami prémium eszközzel rendelkezik nem jelenti azt hogy rengeteg hülyeséget kell a tervezésénél véteni.
- ODD kérdést nem szabad elfelejteni. Millió egy példát lehetne sorolni miért. De Aki alkalmi játékos és pro-t vesz mer az air-en nem tudna játszani az ne menjen be a legközelebbi 576 boltba és többet ne vegyen magának 1 játékot se szép dobozban? No de mind1 ez elég kisarkított példa volt. Inkább azt kéne belátni, hogy attól hogy még valakinek hyper mac-je van 1 munkahelyen nem fogja ezt mindenki követni és figyeld meg hogy hivatalos záródokumentumot ha legalább 3 másolatban dvd-n nem tudod oda adni 1 cégnek akkor nem csak megszivatnak de nagyon sok pénzedbe fog kerülni...

A legjobbat persze azon néztem hogy mindek 128gb ssdnél több... Hát 1 mobilitásra kitalált eszközt szerintem azért vesz az ember hogy hurcolássza ide oda és mondjuk egy 5-7 gb-os CAD project mappa...mellett elég szerintem felfogható mire is kell a hely. Ergo munkaeszköz mer pro és ha otthon lesz is akkor a munkahelyen, a marketing előadás előtt, a gyárban és a vevőnél nem biztos hogy lesz NAS vagy olyan jó net hogy ne legyen ciki 300mb adatot lehuzni ... Eltudom képzelni elmész valahova és azt mondod hogy elhoztam a laptopom és kell 1 wifi hogy lehuzzam a 30mb prezit a cloudrol mer nincs nálam már nem fér fel a laptopra...
Elég szar példák tudom de remélem eljut a lényeg : PRO >>> munkaeszköz ergo munkahelyen alkalmazható legyen régi PC-k odd-vel és más régi felfogású dolgok mellett is.

Hát megnézem én mikor lesz akkora teljesítményű I/O port (a thunderbolt se jó még teljesen erre! ) ami megfelelő dGPU-t CAD számításokra vagy csupán komoly játékra alkalmazhatóvá tenne...
De tudtommal pont ezért nem is lehet kapni external dGPU-t....

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.