Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) finest válasza Dany007 (#1) üzenetére


finest
őstag

Köszönöm a kedves szavakat!
Nem vagyok túl optimista a világ dolgainak alakulása kapcsán. Az USA gazdaságilag most elég rosszul áll, az ő politikájukra majd a választások után lesz érdemes visszatérni. - A konzervatív jelölt, aki vietnámi vetrán, azt mondta, h elsődleges célja korunk legnagyobb fenyegetése, a radikális iszlám ellen való fellépés. -Nem tom biztosan, h mondta-e, h radikális, vagy csak iszlám volt? Mindenesetre nem túl biztató. - Aszem egy demokrata kormányzattal jobban járnának, meg a világ is jobban járna vele. Bár ők mindannyian ugyan azt akarják, nem mindegy, h miylen eszközökkel valósítják meg a céljaikat.
Oroszország kapcsán nekem egyre inkább az a benyomásom, h a Nyugat az újonnan csatlakozott kelet-európai országokat puffer államoknak tekinti az Orosz terjeszkedés fékezésében. Ez nekünk annyira nem jó hír szvsz.
Iránról az a véleményem, h előbb utóbb háború lesz ott is. Azon a környéken már Irán az utolsó komoly hatalom, szerintem Irakhoz hasonlóan megpróbálják megosztani és szétdarabolják.
Kínának jelenleg nincs félnivalója szerintem senkitől. Gazdaságilag nagyon fontos szerepe van, nem is akarják annyira bántani.
Röviden kb. ennyi. Nem ígérem, h hamarosan írok erről hosszabban, de egyszer talán előveszem ezt a témát.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.