Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vakegérke válasza ijjájom (#97) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyally, kedves ijjájom, ha lenne befejezés, nem lennék méltó az írás, és a topic szelleméhez.

A vicc meg lyó. :K

Szerk: Fú, most mi lesz? Túlmentem a százason...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) hoffman_ válasza Vakegérke (#95) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mindjárt megyek, szólok is egynek :D

mod: És én még tetőzöm!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#103) Varoz válasza ijjájom (#99) üzenetére


Varoz
őstag

Igen ez igaz, de a semminél több és valamivel beljebb vagyunk.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#104) ijjájom válasza Vakegérke (#101) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Bünti, kedves Vakegérke! Bünti! Százszor el kell olvasnod a "Felelősségteljes munkahely!" című írást! :C :C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#105) hoffman_ válasza ijjájom (#104) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az se lesz több 10 percnél :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#106) Vakegérke válasza ijjájom (#104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ijen szigorru nem lehetel. Enyire ha ragszolr ám? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#107) concret_hp válasza Vakegérke (#79) üzenetére


concret_hp
addikt

szakmai cikkek közt több olyan van amit nem adtam volna ki úgy a kezeim közül, ahogy megjelent :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#108) ijjájom válasza Vakegérke (#106) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Főleg, ha majmolod a szerzőt, és teleb....arintod az írásodat hibákkal!:D:D:D
Ne csalóggyak má benned Vakegérke! :N

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#109) Vakegérke válasza concret_hp (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha fellépünk ellene, méghozzá közösen, akkor kihull a sallang, lemálik a máz.
Bizonyára érzed, hogy pillanatnyi szösszenetem meglehetősen erős kritika. Aki akarja, látja, aki pedig nem, az nem lát gondolataimba, vagy nem akarja meglátni a lényeget.

ijjájom: A hibák szándékosak, idomulok az íráshoz, amelyről fogalmam sincs, hogy kerülhetett címlapra. A majmolás is csak azért történt, hogy ne törjem meg a szerző intellektusát.
Saját blogomban bizonyára nerm csalódsz bennem. De ha itt ez a trendi, akkor képes vagyok idomulni. Na, milyen sukár csávó vagyok? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#110) Ndruu válasza Petike1007 (#82) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ezért a legutolsó ízléstelen hozzászólásodért most 6 óra pihenőt kapsz.

Harrrr!!!!

(#111) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

el is mentem a kedvencek közé, hogy később is elővehessem...

de lehet, hogy kinyomtatom és osztogatom majd köztereken... :P

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#112) ijjájom válasza Vakegérke (#109) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Nagyon sukár csávó vagy, annyira, hogy Győzike térdenállva jelenthet Neked!:D
Örülök, hogy értetted, hogy mit akartam írni! Hát hiába nem csalódtam Benned! Üdv. Ijjájom :C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#113) bullseye válasza ijjájom (#112) üzenetére


bullseye
addikt

zebracsíkos avatárt Vakegérkének! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114) Zolás válasza bullseye (#113) üzenetére


Zolás
addikt

Ütős lehet egy zebracsíkos vak egérke :DDD Igazi raj egérke lenne ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#115) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Látom nincs sok változás. Majd benézek holnap is :P

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#116) szepko


szepko
tag

[link]

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#117) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Engem már furdal a kíváncsiság, szóval, remélem holnapra lesz valami magyarázat. :K

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#118) Vakegérke válasza Day 'n' Nite (#117) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fogadunk, hogy nem lesz?

- o -

A többieknek.
Ami pedig az avataromat illeti, maradnék csíktalan, szürke vak egérke. Ilyen:

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Day 'n' Nite válasza Vakegérke (#118) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Az a baj, én is a NEM-re tennék :DD :DD

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#120) D1Rect


D1Rect
félisten

Engem csak az érdekelne, hogy mi a fene folyik az utóbbi időben a logouton?

(#121) Воланд válasza D1Rect (#120) üzenetére


Воланд
titán

Jó kérdés.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#122) Napfénysüti válasza D1Rect (#120) üzenetére

Ez engem is érdekelne. :U

Més que un club!

(#123) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Engem még mindig az érdekel, hogy hol a fenébe van a cikk szerzője??? Annyira sem méltatja a hozzászólókat, hogy reagáljon?
Ez nem korrekt így! :F

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#124) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Azt hiszem megtaláltam a megoldást!
Utoljára 18.-án jelentkezett be, amikor a cikk íródott!
Annyira megviselte a történet megírása, hogy elfelejtette a jelszavát!
Vagy Pakson dolgozik! :Y
Válasszatok! Legalább én adok választási lehetőséget! :D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#125) SenorGrande válasza D1Rect (#120) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Jogos. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#126) Varoz válasza D1Rect (#120) üzenetére


Varoz
őstag

Ez engem is foglalkoztat az utóbbi időben. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#127) Dummbeata


Dummbeata
csendes tag

Az is felesleges volt, hogy végigolvastam a hozzászólásokat.. megint nem derült ki semmi... pár nap múlva megint visszanézek.. hátha..

Telefonon gyorsabb...

(#128) m3tr0 válasza D1Rect (#120) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ez engem is érdekelne.
Zuhanórepülésben a színvonal. :(((

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#129) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Na jó... yawn.
Mi enne ha bevezetnének egy egyezményes jelet, az értelmetlen cikkekhez, akkor legalább tudom, melyik baromság... :W

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#130) nagysandor88 válasza rankesz (#25) üzenetére


nagysandor88
tag

Szerintem szimbolikusan értette. De lehet, hogy elgondolkozott a dolgon, hogy miröl is szólhat, utánanézett, és mégsem jött rá (nem feltétlen az ő hibájából), aztán hopp és el is ment tíz perc fölösbe. Én sem értem miről is van szó, de rajtad nem is csodálkozom, mikor egy ilyen egyszerű mondatot, szófordulatot nem tudsz értelmezni. ha meg másokat b*szogatni jársz ide, térj át a napisz@rra! Ne haragudj a nyers stílusért, de már zavar, hogy mindenki mindenkit olt... :(

Valami konkrétum tényleg jó lenne...

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#131) wolfwood


wolfwood
csendes tag

érdekes írás

Egy pingvin mindenek felett...

(#132) r-chee


r-chee
őstag

Ez az írás jó lenne, fokozza az izgalmat meg minden, csak a szöveg végéről hiányzik a következő oldalra mutató nyíl :U.
Így meg az egész egy nagy nesze-semmi....

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#133) Vakegérke válasza r-chee (#132) üzenetére


Vakegérke
veterán

De címlapos! És ez a nem mindegy.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) edward2


edward2
addikt

Ok. Bocsánat mindenkitől hogy nem reagáltam, de 18-án elutataztam és már nem is hittem, hogy kirakják. (prohardver belépésről meg: a böngészőm automatikusan léptet tehát max annyit jelent akkor még a gép be volt kapcsolva)

Aki még netán visszatér:

-az írásnak van története, tehát igaz

-aznap írtam az események hatása alatt és változtatás nélkül akartam kirakni

Sajnálom, hogy sokan nem értették. Különben gondolkodtam rajta beleteszek valami utóiratot, hogy igaz történet stb talán valami célzást, de kiváncsi voltam mit fog ez így kiváltani.

(#135) ibazsb válasza edward2 (#134) üzenetére


ibazsb
tag

Akkor most már ezt is tudjuk!
A hangulatot nagyon jól érzékeltetted, csak ez a
bizonytalanság a sztorival...

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#136) Lenry válasza edward2 (#134) üzenetére


Lenry
félisten

akkor mostmár tessék megmagyarázni, hogy hol dolgozol, ami olyan komoly munkahely, hogy ha baleset történik, azt azonnal tudósítják az újságok, és világkatasztrófa, mégse tudjuk miről van szó.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#137) r-chee válasza Lenry (#136) üzenetére


r-chee
őstag

Jaja, lemaradt az időpont és a helyszín: 1986. április 26., Chernobyl, Ukrajna

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#138) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Szerintem is csak a bizonytalanság volt itt a gond.

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#139) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Na akkor most mi is van? Mi történt? Én vagyok hülye, hogy nem értem, vagy csak fáradt vagyok?
Hol és mi történt és mikor? Legyetek szívesek tudatni!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#140) edward2 válasza Lenry (#136) üzenetére


edward2
addikt

Volt egy komment ami eltalálta, de céget meg konkrét információkat azért ne várjon senki, amikor szüleimnek is csak 1 évvel később mondtam el.

(#141) dabadab válasza edward2 (#140) üzenetére


dabadab
titán

Mert a szüleid nem olvasnak újságot? Vagy nem tudják, hol dolgozol? Vagy ezt így hogy?

A címből nem akarod kiszedni a felkiáltójelet? Zavaróan nincs ott semmi keresnivalója.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#142) Lenry válasza edward2 (#140) üzenetére


Lenry
félisten

pedig de, pontosan ezt várunk. ha úgyis tud róla a fél ország, mert benne volt a hírekben, akkor mi a francot titkolózol ennyire? nehogy véletlen olvassa a főnökség, hogy rossz hangulat volt a cégnél egy baleset után? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#143) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Nesze semmi, fogd meg jól! Aztán kapaszkodj jól bele.
Vörösiszap nem lehet, mert nincs egy éve még!
Csernobil? - Szerintem a cikk szerzője még hátulgombolós volt akkor!
Akkor meg mi a fene történt és mikor?
Népszavazás a vizitdíjról? - Árvíz? Azt mindenki tudta, nem titok!
Á!!!!!!!!!!! Szerintem UFÓ téma lehet!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#144) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Bocs, van még egy tippem! Ott helyben a cikk szerzője, rögtön kiborultak, amikor megtudták, hogy egekig szökött a cukor és az étolaj ára!
-Most :D ezt kéne tennem, de inkább :Y

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#145) r-chee válasza edward2 (#140) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, ha volt egy komment, ami eltalálta, akkor a megemlített, 2008-as Monorierdős vonatbaleset lehet az, bár az időpontok nem stimmelnek (link).

"Már gyerekkoromban is ide húzott a szívem." - Sok kissrác rendőr, tűzoltó, mozdonyvezető (vasutas, vasutas szakmában dolgozó), katona akar lenni...
.
.
.
Kibökhetnéd már, hogy miről van szó. Ha ne várjunk konkrét infókat, akkor mi a francnak kezdtél neki egyáltalán az írásnak. Jobb lett volna inkább magadban tartani :U.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#146) Vakegérke válasza ijjájom (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ha az Ob tampon nedvszívó képessége csökkent kritikus szint alá? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#147) ABee válasza r-chee (#145) üzenetére


ABee
tag

Az is lehet hogy én találtam el mi a szitu :DDD

#55

(#148) r-chee válasza Vakegérke (#146) üzenetére


r-chee
őstag

:DD :C :DD

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#149) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Abban bíztam, hogy egy kreatív fikció. És olyan szinten nekem tetszett is.
viszont így, hogy úgy tűnik igaz történeten alapul és minimum egy éve történt, nem tudom miért nem lehet nevén nevezni. :F

- http://pazsitz.hu -

(#150) ijjájom válasza Vakegérke (#146) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Ez jó volt, főleg a kékvérűeknek "szívás"! :C

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.