Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Atos23


Atos23
senior tag

Ez most miről is szól? Sejtem, de nem tudom tényként kezelni.

(#2) Vakegérke válasza Atos23 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt a főszerkesztő is letisztázhatta volna a szerzővel, ha már címlapos írás. Hogy őszinte legyek, nekem fogalmam sincs, miről van szó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) dízelracer válasza Vakegérke (#2) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én sem vagyok képben.

(#4) Dummbeata


Dummbeata
csendes tag

Ez most mi? Elindul, teljesen jó és, és pofon...

Telefonon gyorsabb...

(#5) sbazsi


sbazsi
veterán

:F :F :F

(#6) Petike1007 válasza Dummbeata (#4) üzenetére


Petike1007
tag

Megint elb*sztam 10percet feleslegesen az életemből :F

[ Szerkesztve ]

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#7) dabadab


dabadab
titán

Ez utan a Thalesnel (ok gyartottak a biztositoberendezeseket) is nemikepp hasonlo hangulat volt, bar ott a vegen kiderult, hogy emberi hiba okozta a balesetet.

DRM is theft

(#8) Lenry


Lenry
félisten

aha. hát ez majdnem semmiről nem szólt, így, hogy nem értem... :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Umbar


Umbar
csendes tag

Biztos a Crytek-nél dolgozik és aznap derült ki, hogy kiszivárgott a Crysis 2 Beta XD

A felnőtté válás első jele, amikor felfedezzük, hogy a hangerőszabályzó gombot balra is lehet tekerni.

(#10) Petike1007 válasza Umbar (#9) üzenetére


Petike1007
tag

Ez jó :)

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

De mibúl lesz a lószerszám?

Magyarán mitől címlapos ez az izé?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) deicide


deicide
veterán

Az első bekezdésben 5 után abbahagytam a helyesírási hibák számolását...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#13) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Ezt most én sem vágom, hogy miért került ez címlapra... T. író húzza a témát, mint a rétestésztát, ráadásul maradtak benne helyesírási hibák is.... :F

Mod: látom közben deicide megelőzött... :P

[ Szerkesztve ]

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#14) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

A szerző felvilágosíthatna minket egy, a balesettel kapcsolatos link segítségével. Vagy lehet, hogy csak többedmagammal rendelkezünk egy maréknyi aggyal, mely nem képes megfejteni a szerzemény burkolt mondanivalóját.

(#15) dave666


dave666
aktív tag

"Felelősségteljes munkahely!" :R
Az ember elvégzi a dolgát, és lebaszásokat kap folyton.....
Én ezt tapasztaltam :)

Dave666

(#16) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Most akkor ez miről is szól?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#17) Chaser


Chaser
titán

Ez a leírás olyan munkahelyet sugall nekem, ahol valamit kordinálnak, ha baj van akkor nagy..talán légiirányítás és repülő szerencsétlenség volt? :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18) gcsaba70


gcsaba70
csendes tag

Találgatok:....

Szerintem Synergon.

Mit nyertem?

(#19) deicide válasza gcsaba70 (#18) üzenetére


deicide
veterán

De ott milyen baleset történt? Egyszerűen nem működött a rendszer...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#20) danih


danih
addikt

Itt ma ketten szarjanak sünt:
1. A szerző.
2. Aki címlapra engedte.
Redundáns, felesleges, ja, és redundáns.

(#21) Chaser válasza danih (#20) üzenetére


Chaser
titán

:DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Szerintem nem rossz maga az írás. Végig, amíg olvastam, koncentrálnom kellett, hogy ne nézzek le az utolsó sorokra, mert még "lelőném a poént" és azt azért nem szeretném.

De nem ez történt. Nem történt semmi. Pontosabban nem tudjuk, hogy mi is történhetett.
Mindenesetre a feszültség, bizonytalanság folyamatosan jelen van. Regelli kávé mellé "érdekes" volt olvasni. :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#23) sbazsi


sbazsi
veterán

8:30-kor egyik munkatársam megállt a gépem monitora előtt. Remegő kezekkel mondja: „baleset történt”. ... Közben 3 ablakban frissíti mindenki a híreket.
majd
Lassan beérkezik a délutános műszak. Még nem tudják.
vs
Otthon is ugyanaz az internet vár, ugyanazokkal a képekkel.

A délutános műszak gyanús!

(#24) FRENK1988 válasza danih (#20) üzenetére


FRENK1988
veterán

majd Racecam-nek is lesz hozzá pár szava
Témához:
Nincs semmi értelme. Legalább egy linket tehetnél a cikkbe

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#25) rankesz válasza Petike1007 (#6) üzenetére


rankesz
veterán

Hát ha te ezt 10 perc alatt olvastad végig akkor még ha lett is volna a végén egy link a témában ... a többit inkább nem írom le.

Kicsit több tényszerűség tényleg jól esne, vagy ez teljesen szándékos? Van valóságalapja az írásnak?

[ Szerkesztve ]

(#26) rekid


rekid
addikt

Aha. Addig jár a korsó a kútra, mégis megbotlik.
WTF? :F

Gyáva népnek nincs hazája!

(#27) Воланд


Воланд
titán

Jól van, én meg azt hittem, hogy csak nekem van még korán és azért nem értem, hogy miről szól ez az egész, de látom, hogy senki sem érti a szerzőn kívül.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Én talán rájöttem miről szólhat, talán azért, mert engem is idegesít az ilyesmi:

Rengeteg ember rohadt fontosnak érez minden balesetet, ami itt-ott történik és úgy érzik, hogy nekik ezt muszáj mindenkinek a pofájába nyomniuk, ezért belinkelik, ha lehet mindenhova, a faceboookra, az iwiw-re és ahová be vannak még regisztrálva.
Elolvassák a hírt, megy a szörnyülködés, hogy úristen, ez nem lehet. Felhívják az ismerőseiket, a házvezetőnőt, a könyvelőt, megállítják az embereket az utcán, hogy "Jézusom baleset történt". Az meg, "ah, még 1?! Nem mondood?!?! Ez nem lehet igaz, miért miért MIÉRT?!!:!"

Mintha érintettek volnának. Közbe az égvilágon semmi bajuk nincs és az ismerőseiknek se, csak megy az idióta szörnyülködés. Baleset mindig volt, van és lesz.

Az emberek túlságosan ráérősen foglalkoznak az ilyen depressziós légköri hangulatot idéző cikkek elolvasásával ahelyett, hogy örülnének, hogy ők még élnek.

Na nekem ez érződött ki.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#29) Dr_Syrex válasza rankesz (#25) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az 10 perc nekem is feltűnt :D

Kicsit több tényszerűség tényleg jól esne, vagy ez teljesen szándékos?

Na igen. Én sem tudom eldönteni, hogy mennyire van köze a valósághoz. Remélem hamarosan lesz valami update vagy egyéb info, hogy eloszlassa a "ködöt" :U

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#30) Inv1sus válasza Inv1sus (#28) üzenetére


Inv1sus
addikt

Bár, ha a címet nézem akkor kétségeim támadnak az értelmezéssel kapcsolatban...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#31) Atos23 válasza Petike1007 (#6) üzenetére


Atos23
senior tag

10 perc alatt olvasod ezt végig? :)

Nekem 3 perc volt :)

(#32) pincehely


pincehely
addikt

Hát, én ezt nagyon nem vágom!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#33) Lotusomega válasza danih (#20) üzenetére


Lotusomega
senior tag

:DDD
Amúgy meg minek rakják ki az ilyen fost címlapra(már elnézést a szerzőtöl) semmit nem lehet megtudni hogy mi ről szól, 3 perc elbaxása az ember életéből :(((

(#34) AkosL


AkosL
aktív tag

engem kifejezetten idegesít, hogy nem tudom, miről is van szó.
fikció avyg tényleg volt valahol valami "katasztrófa", stb.

Nem értem, mi értelme volt így ennek az írásnak...

(#35) Inv1sus válasza Lotusomega (#33) üzenetére


Inv1sus
addikt

A többi 26880 órát meg a tömegközlekedéssel töltöd el az életedből. Ha 5 percet szoktál a WC-n ülni mondjuk, akkor még + 268800 perced fölöslegesen elmegy (80-as életkorra számítva, egészséges napokat számítva).

Ezek után ez a 3 perc nehogy már olyan tragikus legyen már. :F

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#36) Fr3eWar válasza Lotusomega (#33) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Meg a + x perc hogy elolvasd a hozzászólásokat, mert érdekel mások mit gondolnak erről a szösszenetről. Vagy hogy valaki tudja-e egyáltalán értelmezni.

[ Szerkesztve ]

(#37) Bodz válasza Umbar (#9) üzenetére


Bodz
nagyúr

Lehet. :)) Amugy tenyleg idegesito, hogy nem tudni mirol is van szo.

(#38) Raucher


Raucher
tag

Szerintem ez csak egy, egyperces (bocsánat 10 perces) szösszenet. Nem kell valóság alapú írásnak lennie.
(vagy ha igen, akkor 11.-n a légi irányítás tolta bele a repülőgépeket.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#39) Napfénysüti

Talán jó is lehetne ha kiderülne hogy hol, mi történt és egyáltalán miről is van szó. Ki lennének javítva a hibák.

Így ezt ebben a formában címlapra tenni... :(

Més que un club!

(#40) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Hát ez tényleg mellbevágó! Egyetértek a hozzászólókkal, mivel fogalmam sincs, hogy miről van szó???? :W
Hasonló érzésem volt a végén, mint amikor Merlétől a Madrapurt olvastam és befejeződött. Mondjuk az közben azért érdekesebb, kifejezőbb és helyesírási hiba nélküli volt! De azért ez rohadt nagy dícséret részemről a szerzőnek! Itt nem Merlére gondolok:D
Kérdőjelek tömkelege! Kedves szerző! Méltasd már ezt a jó pár embert arra, aki elolvasta és hozzászólt, hogy most ezzel mit is akartál mondani??? :F :F :F

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#41) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Mitől felelősségteljes egy munkahely, ha ők tehetnek a balesetről (legalább is ez jött le nekem az írásból)?
Éppen hogy az ilyen nem felelősségteljes, mert akkor nem lett volna baj.

Amúgy ennek személyes bejegyzések között lenne a helye, de persze nem én igazgatom ilyen remekül a cikkeket..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#42) Napfénysüti válasza Zirowe (#41) üzenetére

Erről jut eszembe: kik döntik el hogy mi megy a címlapra és mi nem?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#43) Zirowe válasza Napfénysüti (#42) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Állítólag Racecam az egyeduralkodó logout témában.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#44) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez valahogy hiányos valóban.Lehet az volt a cél , hogy azt gondoljunk bele amit akarunk.Kicsit olyan mint anno a MÜSZI reklám volt.Lehet a fiatal korosztály nem emlékszi rá ,de vannak itt sokan akik igen.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#45) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

15:10kor bejelentkezett, valamit kezdhetne ezzel a cikkel. Felvilágosíthatna minket, vagy törölhetné vagy akármi..

(#46) #40731136 válasza Petike1007 (#6) üzenetére


#40731136
törölt tag

Mondjuk... ha ezt 10 percen át olvastad, akkor ott gondok vannak. :D

[ Szerkesztve ]

(#47) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Most már igazán kíváncsi vagyok, hogy mi is ez. Legelőször az szúrt szemet, hogy 46 hsz. a semmihez. Így kell címlaposat írni! ;)

(#48) Dr_Syrex válasza potyautas (#47) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Előbb-utóbb csak benéz a "szerző" és tiszta vizet önt majd a pohárba :) .

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#49) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Érdekes iromány :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.