Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Ha Messi segítette akkor az Argentin válogatottal csak ezüstéremig lehet jutni maximum. :D

Úgy hallottam az aranylabdát is automatikusan Messi kapja nem számít mit csinál a többi 6892 játékos aki szerepel a programban. Suarez pedig személyesen harapta meg az egyik beszólogató programozót...

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#2) oriic válasza SaGaIn (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DD

Live-Die-Respawn

(#3) Giovan! válasza SaGaIn (#1) üzenetére


Giovan!
addikt

És akkor még szó sem esett a flying dutchman-ről:

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#4) vegitossj7 válasza Giovan! (#3) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csóró Piccolo... :(

Témához:

Ha negyedannyit költenének a játékra, mint a marketingre, senki nem szidná a videó alatt a játékot. :U

Az egész FÍCSŐR az RS jobbra, illetve bal pöccintését mutatja be. A cselek animáció furcsa mód nem fértek bele büdzsébe, mikor csinálták a "next-gen" kiadást. :U Micsoda véletlen. :K

Direkt van ez így, 3 éve nyilatkozták, hogy megvan a 21-es rész koncepciója...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#5) Benito94


Benito94
tag

Jó lenne azt megérni, hogy a legnagyobb játékosoknak a mozgásást belerakják a játékba. Pl: Messi, Ronaldo, Hazard..stb. Ha az NBA 2k15ben megtudták csinálni akkor itt meglehetne. Számomra ezek a focis játékok mindig olyan üresek, mintha hiányozna belőle valami. 2k15ről veletnének példát, hogy hogyan is kell csinálni egy normális sport játékot. Ezeket mondom úgy, hogy szeretem a Fifat.

(#6) lofagi válasza Benito94 (#5) üzenetére


lofagi
addikt

Valamit lehet én nem értek, de megnézted a videót, amit linkeltek a cikkhez?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7) olbaidhun


olbaidhun
őstag

98' Road To World Cup [link]

ez marad az uccsó végigvitt fifám, ahogy jelenleg áll a dolog..

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#8) snecy20 válasza olbaidhun (#7) üzenetére


snecy20
veterán

Nekem a FIFA World CUP 2002, még az is nagy királyság volt. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#9) Benito94 válasza lofagi (#6) üzenetére


Benito94
tag

Meg, de én nem egy játékos mozgására/cseleire gondoltam hanem többre. Én arra gondolta, hogy Ronaldonak a jellegzetes mozdulatait belerakják és azt csak Ronaldonál tapasztaljuk ugyan így Hazardnál, Neymarnál és lehetne még sorolni 1-2 nagyobb játékost. Azért is lenne, jó mert akkor nem csak onnét tudod, hogy épp Messivel viszed a labdát, hogy a nevét mondja hanem a mozgásából rájössz, szerintem sokat dobhatna a játékon. NBA 2k15ben bejött.

(#10) wednesday válasza Benito94 (#9) üzenetére


wednesday
őstag

De hát benne van. A tipikus Ronaldo "futás"...most meg nem mondom, hogy ő-t vették -e fel, vagy valaki imitálja.

Más dolgot is lehetne feljetszteni a játékon.

-passzív lesen van támadóm, nem is akarok beleérni, váltanék másik embere, de akkor is befújja. :(((

- bíráskodás, szabálytalankodás, néha olyanokat fújnak vagy nem fújnak...Illetve a nem labdás embert ért szabálytalanásokkal 90%-ban nem törődik.

(#11) Beri78


Beri78
őstag

Én még mindig a 12-vel játszok. Utána valahogy egyik se jött be:(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) vegitossj7 válasza wednesday (#10) üzenetére


vegitossj7
addikt

Asszem a jobb gomb, azzal a lesről nem játsza meg a labdát. :U

Az a tipikus Ronaldo futás a 08-as Fifával jött, amikor Ronaldinho, Ronci, Fabregas és még valaki mozgását felvették. Azóta semmi. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#13) wednesday válasza vegitossj7 (#12) üzenetére


wednesday
őstag

Nem az a gond, hogy ne játsza meg...

Pl egy felívelés 2 játékos felé tart. Az egyik már lesről indulna a másik még nem. Száll a levegőben a labda és már le van fújva az eset, pedig senki nem ért még labdába, mert még a közelükbe sincs. Holott lenne bőven lehetőség átváltani a másik játékosra és vele átvenni a labdát.

(#14) SaGaIn válasza wednesday (#13) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Jaja évről évre felveszik a nagy lóvét ilyenekre meg nem figyelnek. Pedig meccsek mehetnek el rajt.

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.