Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) csabi234 válasza bozont (#350) üzenetére


csabi234
csendes tag

Csak az a baj, hogy a paypall baromi előnytelenül váltja mert ott 170500 Ft-ra hozza ki, Euróba meg nem igazán tudok utalni, vagy ilyen internetes felületet hoz ki ahol engedi?

(#352) Cathulhu válasza csabi234 (#351) üzenetére


Cathulhu
addikt

Paypallal nem szabad valtatni mert az rablas. Mikor fizetsz paypallal, ki kell valasztani, hogy devizaval terhelje meg a kartyadat, majd a bankod intezi a valtast.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#353) N.otorious válasza kbadam83 (#348) üzenetére


N.otorious
senior tag

Szürke-fekete, 64gb, international verzió.

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#354) N.otorious válasza csabi234 (#349) üzenetére


N.otorious
senior tag

Én a bank wire fizetést választottam, 165 re jött úgy ki, erstés vagyok, deviza utalást választottam, de emailoznom kellett, mert az utalás megtörtént, én nem váltott át payed re a státusz, de jó a kommunikáció, és megoldották. Nekem szerintem az kavart be, hogy ünnepekkor intéztem az egészet, még szilveszter is beleesett, és nem dolgoztak.

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#355) N.otorious


N.otorious
senior tag

AZ update-nél, akkor leszedem a zip-et, rárakom a telóra, rámegyek, utána ha telepítette, f reset, és ennyi?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#356) Cathulhu válasza N.otorious (#355) üzenetére


Cathulhu
addikt

Én rootolva voltam előtte, és írták, hogy ez bekavarhat, ezért én előtte is nyomtam egy resetet, updatekor is kiválasztottam mindkét opciót, majd láttam, hogy az sd-n ennek ellenére is maradt szemét, még utólag is ráküldtem egy resetet sd formázással. Kicsit overkill, tudom, de szeretem a tiszta rendszereket

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#357) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Ti milyennek gondoljátok a kamerát? Ezt láttátok már? Vélemény? :)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#358) Cathulhu válasza kutkut (#357) üzenetére


Cathulhu
addikt

GSM arena kamera tesztja a pro5-tel mindig is nagyon pozitiv volt, meg az osszehasonlito tesztkepek is jol mutattak. Ez alapjan nekem nagy csalodas volt, szoval ne helyezd nagyon magasra a lecet. Nem mondom, hogy minosithetetlen pl a belteri fenykepezes kis fenynel, mert azert sokat javult flyme 5-tel, de az auto mod szerintem tovabbra is vallalhatatlan olyan korulmenyek kozott. Manual modban lehet kicsit jatszani az isoval, szaturacioval es a feheregyensullyal, es akkor el lehet erni teljesen korrekt minoseget, de a gyors auto fenykepezest pl szerintem olyan korulmenyek kozott (mondjuk egy buliban) el lehet felejteni. Sajnos a camera apit zero szinten tamogatja, igy 3rd party appok kizarva :(

Szoval hardver szinten nagy a potencial, jo szenzor, jo lencsek, jo kepfeldolgozo processzor, de nagyon gyenge szoftver (es ez alatt az automatat mondom, pl a feheregyensulyt nekem meg egyszer sem sikerult eltalalnia, es a szinek is fakok) velemenyem szerint.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#359) N.otorious


N.otorious
senior tag

Én s5 után nem pamaszkodom, szerintem teljesen jó a kamera.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#360) N.otorious


N.otorious
senior tag

Azt hogy tudnám megoldani, hogy ne zárja be a háttérben futó külső alkalmazásokat? Pl.: viber, gmail

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#361) Cathulhu válasza N.otorious (#360) üzenetére


Cathulhu
addikt

egyreszt az alkalmazas valtoban hosszan nyomva kell tartani az adott app kepet, akkor ott megjelenik egy kis lakat,
masreszt a security appban az accelerator resz beallitasainal az app whitelistbe be kell tenni az adott appot,
harmadreszt szinten a security appban a power resznel meg kell nezni miket engedelyez futni a hatterben,
negyedreszt szinten a security appban a permission beallitasoknal az autorun managementnel engedelyezni kell nekik az automatikus inditast.
Mindossze ennyi :D:D

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#362) Cathulhu válasza Cathulhu (#361) üzenetére


Cathulhu
addikt

illetve kiegeszitesken a kovetkezo bugokat feljebb szavazni, hogy erezzek a fontossagat:
[link]
[link]

Amugy mindenkit buzditok a bugs es a suggestions resz hasznalatara, oszinten ilyet en meg nem lattam egy nagy gyartonal se, es rettento szimpatikus hozzaallas, hogy van ilyen, elni kell vele. Az, hogy eredmenye lesz-e, azt meg majd az ido megmondja.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#363) N.otorious válasza Cathulhu (#361) üzenetére


N.otorious
senior tag

Köszönöm.

A gyári billentyűzetben hiányzik a hosszú Ő, és a magyar fordítás sem az igazi magában a romban.

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#364) bozont válasza N.otorious (#363) üzenetére


bozont
veterán

Van 'ő', csak be kell állítani a magyar kiosztást a touchpal beállításainál.

(#365) N.otorious válasza bozont (#364) üzenetére


N.otorious
senior tag

Azt se tudtam mi az... :) így már jó

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#366) Land


Land
veterán

Ez az üzemidő valós? Mert ekkora számot még nem láttam gsmarenan. Eléggé rekord.

Nagyon tetszik ez a telefon... Majd 100k körül nekem jó vétel lesz.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#367) N.otorious


N.otorious
senior tag

Egy kis tapasztalat, az utóbbi időkben: az ujjlenyomat olvasó nagyon durva, hogy eddig 100-ból 100 szor beolvasta, mindegy, hogy koszos vagy zsíros az ujjam....nagyon durva...s5, iphone 6, s6 edge tapasztalatokra alapozva, kenderbe veri mindet, az üzemidőről nem is beszélve.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#368) kbadam83 válasza N.otorious (#367) üzenetére


kbadam83
senior tag

+1 erről van szó!!!

(#369) kbadam83


kbadam83
senior tag

Ma jött meg a Nilkin üvegfóliám, és a Nilkin szilikon tokom ;-)
Hát az eddigi no name tokom, és fóliám után eléggé nagy minőségbeli javulás ;-)

[ Szerkesztve ]

(#370) Lord Baelish válasza Cathulhu (#331) üzenetére


Lord Baelish
tag

nekem most jött meg egy aliról, ez bevált, mondjuk nem ér el a széléig, de egy tok és nem is látszik

(#371) N.otorious


N.otorious
senior tag

Flyme OS 5.1.3.0G 777M 2016-2-4

Az OTA mindenkinek működik global verzión?

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#372) bozont válasza N.otorious (#371) üzenetére


bozont
veterán

Egyelőre nincs OTA, de rákérdeztem lesz-e egyáltalán.

(#373) N.otorious válasza bozont (#372) üzenetére


N.otorious
senior tag

Már azt hittem nálam van valami hiba :)

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#374) bozont válasza N.otorious (#373) üzenetére


bozont
veterán

Válaszoltak is. Majd akkor lesz OTA és újra Flyme account a G romokban, amikor elkészül az EU szerver (vagy legalább is külön a global verzióknak). Az hogy ez mikorra lesz kész, jó kérdés, de mintha áprilist olvastam volna valahol.

(#375) kbadam83 válasza bozont (#374) üzenetére


kbadam83
senior tag

Na én pontosan ezért vettem az A verziósat ;-) A Flyme account nekem felejtős, de a naprakész OTA az nem rossz számomra ;-)

[ Szerkesztve ]

(#376) Lord Baelish válasza kbadam83 (#375) üzenetére


Lord Baelish
tag

Nekem 'A' verziós, de még OTA-t nem láttam, jelenlegi szoftver verzióm 4.5.4A....

(#377) kbadam83 válasza Lord Baelish (#376) üzenetére


kbadam83
senior tag

Lehet a verzió szám ugrás miatt. Töltsd le a Flyme 5... és tedd fel manuálisan. Anno én is úgy csináltam a verzió ugrásnál!

(#378) Lord Baelish válasza kbadam83 (#377) üzenetére


Lord Baelish
tag

csak elvileg az új verzióban csak kínai és angol nyelv van
meg amúgy próbáltam már flashelni rá a globál verziót, de nem csinált semmit...

(#379) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Aki felrakta mar az 5.1.3-at az futtasson ra viruskeresest legyszi avg-vel es/vagy avasttal. A Meizufans elkezdett panikot kelteni azzal, hogy virusokat talalt az uj ROMokban, de en 5.1.2G-n aztan semmit. Es meg en voltam a hulye, mert inkabb a sajat szememnek hiszek, mint egy random forumpostnak :D
Mindenesetre nezzetek mar meg, kivancsi vagyok mi az igazsag :)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#380) Lord Baelish válasza Cathulhu (#379) üzenetére


Lord Baelish
tag

kérdés:
ha a meizufan fórumon leírt 2-es típusú flash-elés nem csinált semmit, akkor vajon a 3-as típusú működni fog?

(#381) Cathulhu válasza Lord Baelish (#380) üzenetére


Cathulhu
addikt

valasz: halvany lila fogalmam sincs, sry :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#382) Lord Baelish válasza Cathulhu (#381) üzenetére


Lord Baelish
tag

a hétvégén kipróbálom, ha lesz időm, ha nem jó akkor tuti cserélem a telót

(#383) N.otorious


N.otorious
senior tag

Létezik olyan opció, hogy ha hívnak, csörgés közben lefordítom és lenémul a telefon?

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#384) Lord Baelish válasza N.otorious (#383) üzenetére


Lord Baelish
tag

én eddig még nem találkoztam vele, de sztem vannak erre megfelelő külső programok

(#385) bozont


bozont
veterán

Ez elég érdekesnek hangzik. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

(#386) logaritmus


logaritmus
tag

Kis infó megosztás. Visszatettem az 5.1.2.0 G-t az 5.1.3.0 G helyett, ugyanis nekem voltak problémák mobilnettel, nagyon sokszor jelezte, hogy fent van mobilneten de még sem volt a telón és ki kellett kapcsolnom a netet majd vissza, hogy újra legyen mobilnet, mintha beakadt volna. Wipe-al még a akku idő is megjavult, Azt vettem észre flyme 4 után jobban merülne a teló, de úgy néz ki ez a wipe segítségével megjavult és most a mobilnet is úgy működik ahogy kell, nem beszélve arról, sok esetben sok helyen gprs-t jelzett hsdpa vagy 4g helyett. Lehet ha wipe-al raknám fel az 5.1.3.0 G-t akkor megjavulna, de majd a következő frissítésnél megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#387) N.otorious válasza logaritmus (#386) üzenetére


N.otorious
senior tag

Én sem wipeoltam, és tényleg mintha jobban merülne....lehet akkor nyomok egyet....mással nincs problémám, mobilnet jó

[ Szerkesztve ]

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#388) N.otorious


N.otorious
senior tag

Hivatalos a Meizu Pro 5 Ubuntu Edition

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#389) pilu85


pilu85
őstag

hali, nexus 6-ot érdemes lecserélni erre?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#390) a.sebi


a.sebi
őstag

Sziasztok , mi a reálos használt ára ennek a cuccnk?

(#391) bozont


bozont
veterán

Megérkezett ez az üveg is, szintén nem illeszkedik jól, bár a fekete szélek miatt nem tűnik fel annyira. A minősége elmarad a Nillkin-től, nem is tapad olyan jól (nehéz volt úgy feltenni hogy ne maradjon buborékos) és szilánkosra törik.

(#392) N.otorious válasza bozont (#391) üzenetére


N.otorious
senior tag

Ugyan ez van most nekem, nem érzékel az automata fényerő, és hívásnál takarja a közelségérzékelőt, fekete a kép ha hívnak.....pedig pontosan van felrakva....

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#393) mozsolicsmat válasza bozont (#391) üzenetére


mozsolicsmat
csendes tag

Tehát senki nem talált még rendes fóliát vagy üveget ami nem áll el a szélén... nekem nillkin van és elég ocsmányul néz ki.

(#394) tnesr


tnesr
újonc

Kedves Fórumtagok!

Ne haragudjatok, hogy ide furakodok, de a segítségetekre lenne szükségem. Ti itt olyan "szakik" vagytok, hogy......
Telefonvásárlás előtt állok, lg g2 szeretném lecserélni. Ezzel a telefonnal szemezgetek, nekem arra, amire kell bőven elég. Végigolvastam a hozzászólásaitokat és valahol olvastam, hogy a frekvenciáknál ez a telefon nem tudja a 800-at vagy valami ilyesmit. Én falun lakom, telenoros vagyok. Ez konkrétan az internetkapcsolatra vonatkozik, vagy ezzel a telefonnal itthon nem tudok telefonálni. Ne haragudjatok, hogy számotokra buta kérdéseket teszek fel, de sajnos nincs akitől megkérdezzem, boltban pedig nem szeretném, ha hülyének vagy éppen szőke nőnek néznének.
Az lg g2-t is egyrészt azért cserélném le, ugyanis itthonról nem tudok vele telefonálni, egyszerűen nem érzékeli a térerőt, azóta, hogy szervízben volt akkumulátor és feszültségszabályzó probléma miatt. Egyszerűen nem hallanak a vonal másik végén, és szét is megy a vonal.
Segítsetek nekem.

Köszönöm. :(((

(#395) N.otorious válasza tnesr (#394) üzenetére


N.otorious
senior tag

Az csak mobilnetre vonatkozik, de eddig nekem bárhol voltam rendben volt az is.

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#396) Cathulhu válasza tnesr (#394) üzenetére


Cathulhu
addikt

A hiányzó frekvencia az itthon vidéken leginkább használt 4G frekvencia, azaz mivel falun laksz, így valószínűleg nem lesz 4G kapcsolatod vele. De ha eddig volt rendes telefon térerőd, azt nem fogja érinteni, illetve ha van 3G lefedettség, akkor 3G vagy HSDPA interneted is lesz. Szóval olyan kb, mintha egy 2-3 évvel ezelőtti, nem 4G telefonod lenne.
Jövővel kapcsolatban a szolgáltatók már nem fejlesztik a 3G hálózatot, azaz ahol eddig nem volt ott már nem is lesz, azaz ha eddig nem volt igazán mobilneted arrafelé, ezzel a telefonnal már nem is lesz.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#397) tnesr válasza Cathulhu (#396) üzenetére


tnesr
újonc

Köszönöm a tájékoztatást. A mostani g2-n teljesen jól működik a mobilnet.

Tudtok esetleg ajánlani olyan elérhetőséget, ahol "normális" meizu pro 5-t tudok vásárolni? nagyon szeretném a gold variánst. Egyelőre csak a puremobile.hu oldalon találtam gold-ot de ott sincs raktáron. Ötlet?
Köszönöm.

(#398) N.otorious


N.otorious
senior tag

Valaki valamit nem hallott véletlenül az android 6-al kapcsolatba?

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#399) N.otorious válasza tnesr (#397) üzenetére


N.otorious
senior tag

Mx 5 ből van gold, pro 5 ből nincs. meizumart.it

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#400) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Udv!
Egyik ismerosom keresett meg, mert frissitette a telefonjat...A verzios lett....de sajnos eltunt a play aruhaza.
Mit tudunk kezdeni a helyzettel?
:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.