Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Kékes525 válasza Locutus (#89) üzenetére


Kékes525
félisten

Előbb-utóbb ki fogják terjeszteni Európára is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#102) leslien válasza GIJoe (#100) üzenetére


leslien
nagyúr

ez picit jobban mutatja be a telot...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#103) akooos válasza leslien (#102) üzenetére


akooos
veterán

Nagyon jó kiállású ez a fekete készülék :Y

(#104) Locutus válasza akooos (#103) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem is csak a fekete tesztszik. Kiváncsi volnék, hogy egy fekete háttérrel az amoled mennyire olvad bele szépen az előlapba.

Amúgy QI töltés van integrálva ebbe?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#105) vicze válasza leslien (#102) üzenetére


vicze
félisten

"Earphone not included." :DDD Ez aranyos. :P

@Locutus: Fém hátlap szóval unku Qi. Majd talán jövőre jöhetnek fém hátlappal is.

(#106) leslien válasza vicze (#105) üzenetére


leslien
nagyúr

abban sztem is igazad van h a kijelző vissza lépés...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#107) falijja válasza leslien (#106) üzenetére


falijja
őstag

Felbontást tekintve igen, de mint típus nagy előre lépés, inkább amoled csak full hd ban, mint ips Qhd ba...szvsz

(#108) gproject


gproject
aktív tag

pre-order

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#109) Ádám16


Ádám16
addikt

Letettek egy majdcsak tökéletes telefont az asztalra, amiért szerintem sokan odavannak, és Not Perfect-tel promózzák. Hatalmas. :C

(#110) tipuka válasza gproject (#108) üzenetére


tipuka
addikt

az előrendelés alapján nincs is belőle 3GB RAM-os változat. :) akkor vagy itt hiányos valami, vagy a cikk ír mást.

(#111) vicze válasza tipuka (#110) üzenetére


vicze
félisten

Random kínai webshop random kínálata random árral.

(#112) Csarli85 válasza Locutus (#104) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Szerintem is jobban nez ki feketébsn, bár nem promóképn még nem nagyon láttam, talán minrha kicsit nagyok lennének alul felül a kávái, mint mondjuk az Mx5-nek.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#113) #18512640


#18512640
törölt tag

Infra pls... Ha lenne dual SIM+microSD akkor már rendelném is... De így sajnos nem
Pedig nagyon ütős lett

[ Szerkesztve ]

(#114) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok!
Szerintetek mennyire megbízható az oppomart? valaki rendelt már ? engem csak az zavar h előre fizetni kell,nincs utánvétel :(

SM s21+

(#115) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez feketében nagyon jól néz ki !

kengyel

(#116) Black&White


Black&White
addikt

Chigon-nál is elérhető.

(#117) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Meizuk szoktak lenni az expansysen? Ha venném, onnan venném :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#118) Black&White


Black&White
addikt

Rossz hírek: [link]

(#119) doki13 válasza Black&White (#118) üzenetére


doki13
aktív tag

Ez sem tud 800 at?

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#120) Black&White válasza doki13 (#119) üzenetére


Black&White
addikt

Sajna ez sem.

(#121) doki13 válasza Black&White (#120) üzenetére


doki13
aktív tag

Az fasza,mert falun lakom...

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#122) TTTotya


TTTotya
senior tag

Már előrendelhető az International verzió a hivatalos EU-s képviseletektől.

itt
meg itt

[ Szerkesztve ]

(#123) Black&White válasza TTTotya (#122) üzenetére


Black&White
addikt

Meizu-éknál az international verzió mit jelent pontosan?
Előtelepített Google alkalmazásokat?

(#124) TTTotya válasza Black&White (#123) üzenetére


TTTotya
senior tag

Hivatalos garancia Kínán kívül+ Google alkalmazások+ Nyelvtámogatás a kínain és az angolon felül+ ÁFA és vám rendezve+ a Kínán kívüli frekvenciasávok is fel vannak oldva a készüléken (tehát van 4G)
(ezt mondjuk az eddigi készülékeken az univerzális firmware telepítésével is meg lehetett csinálni kisebb-nagyobb sikerrel)

(#125) Black&White válasza TTTotya (#124) üzenetére


Black&White
addikt

Köszi!
Ezt az LTE dolgot hogy értsem?Mert B1/B3/ B7-et tud a kínai variáns is és pl a Meizumart.it-es (ami ugye az Int verzió lenne) leírásban sincs több.

(#126) TTTotya válasza Black&White (#125) üzenetére


TTTotya
senior tag

Tudja mindegyik, csak a kínai belpiacos készülékekben le van korlátozva szoftveresen. Ha valaki C vagy U firmware (ezek a kínai belpiacos firmware-k) variánssal vesz telót, annak csak a 3G fog menni alapból. Le kell cserélni minimum A-ra ami az univerzális csak akkor bukta a nyelveket az angolon és kínain kívül. Fel lehet tenni az I (international-t) is, de az már komolyabb belenyúlással jár és nincs többé OTA frissítés sem. A hivatalos garancia Kínán kívül csak a hivatalosan I-vel kiadott készülékek(ellenőrzik IMEI alapján) és hivatalos Meizu partnertől származó számla esetén van.

Minden más forrásból beszerzett készüléket szürke importnak tekintenek és nem javítanak ingyen vagy pénzért sem. Az egyéb online boltok szerviz hátterét meg inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#127) Black&White válasza TTTotya (#126) üzenetére


Black&White
addikt

Nagy köszi, így már tiszta! :) :R

(#128) Black&White válasza TTTotya (#122) üzenetére


Black&White
addikt

Ha jól látom ez a két hivatalos partner csak belföldre szállít.
Rajtuk kívül három-négy lehetőséget látok.
-Honorbuy és Gizchina: a 32-es verziót már EU raktárból is szállítják (33-40$ a futár), a nagy is érkezőben.
Illetve, ha jól látom Honorbuy pl. A-s firmware-rel árulja: [link]
-Merimobiles: előrendelhető, 24$-ért van EuroLine postázási mód Kínából.
-Hardverapro: előzetesen ezzel lenne a legkevesebb gond, ár már van, emésztem... :)

(#129) TTTotya válasza Black&White (#128) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ezek a hivatalos Meizu forgalmazók. Akiket te írtál egyik sem az.

A kettő EU-s akiket linkeltem, nem csak belföldre szállít. Én pl. a franciáktól vettem, de Angliában élek. Érdemes lenne őket megkérdezni, hogy elküldik-e M.o -ra, ha hivatalosat akarsz.

Vagy egy másik lehetőségként megvárod míg a Meizu elkezdi árulni az amazonon. Ez kb.2 héttel azután szokott lenni, hogy hivatalos források elkezdik a terjesztést.

(#130) Black&White válasza TTTotya (#129) üzenetére


Black&White
addikt

Tudom, hogy nem azok, nem is céloztam arra, hogy azok lennének.
Amúgy nem ismertem az eseted, csak abból indultam ki, amit a két honlapon írnak.

(#131) TTTotya válasza Black&White (#130) üzenetére


TTTotya
senior tag

Bocs, nem is azért szóltam határozottan vissza, csak azért, mert érdemes odafigyelni.

Amikor az MX5-öt elkezdték árulni akkor a gearbest azt állította, hogy ők hivatalos Meizu partner (erről épp csak a meizu nem tudott). A-s firmware-rel árulták International-ként a belpiacos telóikat, utána meg kitették a weblapra. hogy a kedves user-ek jobb ha nem frissítik a firmware-t, mert az angolon meg a kínain kívül elveszítik az összes egyéb nyelvet. :R

(#132) Black&White válasza TTTotya (#131) üzenetére


Black&White
addikt

Tipikus kínai webshopos húzás, nem lóg ki a többi közül. :K
Ennek a garancia kérdésnek még utánaolvasok jobban, mert a többi megkötés, ami mondjuk egy debrand-el jönne, annyira nem riaszt el.
I verziós Meizuk garanciáztatása esetén tényleg neked kell a szállítást megoldani, illetve fizetni? :F
Ez mondjuk így elsőre nem egy szimpatikus húzás, főleg ha az I-s készülékek felárára gondolok.

(#133) bozont válasza TTTotya (#126) üzenetére


bozont
veterán

És az I verziós készülékekre sincs hivatalos OTA frissítés? Én ha ezt a telefont veszem, akkor a Meizumar.it-t néztem (ha jól tudom ez hivatalos webshop). De ha mindig mókolni kell a frissítésekkel akkor inkább kihagyom. Az hogy simán zip-ből kell telepíteni még belefér persze.

(#134) Black&White válasza bozont (#133) üzenetére


Black&White
addikt

Nem, csak az utólagosan I verziósra frissítetteken nem lesz OTA.
Az eleve azzal érkezőkön lesz.

(#135) TTTotya válasza bozont (#133) üzenetére


TTTotya
senior tag

Pontosan úgy ahogy Black&White kollega is mondta a mókolt "I"-n nem lesz OTA.

#132 Black&White: Igen a szállítást neked kell fizetni, erről tudtam, de én úgy gondolom, mivel az eredeti gyári meizumart.com megszűnt (ők Hong Kong -ból postáztak ÁFA és vámkezelés nélkül) és te képviselettől veszed, sztem csak a képviseletnek kell visszaküldeni (pl.: esetemben Franciaországba), de ebben nem vagyok biztos, hogy így is van.

[ Szerkesztve ]

(#136) bozont


bozont
veterán

Köszi, akkor ez a része megnyugtató. Viszont, ha csak most jelent meg az 5.1 néhány telefonjukra, akkor a Marshmallow mikor fog vajon? A többi gyártónál mostanában jön a készülékekre.

(#137) Black&White válasza TTTotya (#135) üzenetére


Black&White
addikt

Hétfőn lesz lehetőségem az olaszoknak írni, meglátjuk mit válaszolnak. :)
Olvasgatok és azt látom, hogy a külső SD csak FAT32 fájlrendszert támogat. :U
Nem tudom mekkora költséget jelent készülékenként az exFAT támogatás, de azért ez elég mókás megkötés egy prémium készülék esetében. :(

(#138) bozont válasza Black&White (#137) üzenetére


bozont
veterán

Ezt fórumokon írták? Csak mert pl hivatalosan az Xperia SP-nél is csak Fat32-t írnak támogatottnak, de probléma nélkül működik az exFat is.

(#139) Black&White válasza bozont (#138) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, itt.

(#140) bozont válasza Black&White (#139) üzenetére


bozont
veterán

Akkor biztos így van, nekem nem igazán megy a kínai. :D Ez mondjuk egy nagy mínusz pont, legalább is részemről.

(#141) Black&White válasza bozont (#140) üzenetére


Black&White
addikt

Nyugi, nekem se.Viszont Google Translate tűrhetően fordít kínairól angolra. :D

(#142) bozont


bozont
veterán

(#143) bozont válasza bozont (#142) üzenetére


bozont
veterán

Na, lesz ami lesz, én berendeltem egyet.

(#144) Black&White válasza bozont (#143) üzenetére


Black&White
addikt

Hétfőn írtam meizumart.it-nek, még csak válaszolni sem válaszoltak...
Végül honnan rendelted?

(#145) bozont válasza Black&White (#144) üzenetére


bozont
veterán

Onnan rendeltem, mivel ők hivatalos eladók. Remélem még idén megérkezik.

(#146) tupacamaru válasza bozont (#143) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha megérkezik írnál róla pár gondolatot. Képben van nálam is ez a telefon, mert 5"-nál nagyobb, fém készülékházas telót kersek.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#147) Black&White válasza bozont (#145) üzenetére


Black&White
addikt

Tudom, hogy azok, ezt már átvettük párszor. :DDD
Amúgy te milyen címre rendelted?

(#148) bozont válasza tupacamaru (#146) üzenetére


bozont
veterán

Persze, írok majd. Én mondjuk félek kicsit a nagy mérettől, nekem az 5-5.2" megfelelőbb lenne. De majd meglátjuk. Ha nem bírom megszokni, legfeljebb eladom és belőle egy Pro 5 Mini. :D

(#147) Black&White
Ide saját, magyar címre. Ingyenes as szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#149) tupacamaru válasza bozont (#148) üzenetére


tupacamaru
veterán

Kiváncsi vagyok hogy milyen postával küldik és hogy mennyi idő alatt lesz itt. Nekem a mási kiszemelt még ettől is nagyobb. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#150) Black&White válasza bozont (#148) üzenetére


Black&White
addikt

Én a főoldalon csak belföldi szállításra láttam ingyenes opciót, de ez jó hír! :)
Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.