Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) rugisty


rugisty
csendes tag

Amennyiben egy kis kezdotokebol szerzel achievementeket es azokat eljatszod ugy hogy mindet visszaforgatod blink kredit formajaban akkor sok tokenre tehetsz szert.

Promo blinkkel pedig mar boven nyereseges lesz -persze idovel- a blink.

Pl nezzuk az All-nighter achievementet:
Screw sleep! Play a Blink every hour for 24 hours in a row. (250m credit)

Ha pl raszanod magad erre, akkor "utkozben" masik achievementeket is osszeszedsz mint pl:

Blink is My Day Job
Play a Blink at least once every hour for 8 hours. (25m credit)

Ezt kovetoen jon:
Marathon Runner
Play a Blink at least once every hour for 12 hours. (50m credit)

Ezeken felul ha ugyes vagy jon tobb mas achievement is.

Sima 2m-s jatekoknal ez 48m ISK befektetest igenyel (48 token-t is kapsz ezert).

Amikor letelik a 24 ora, kapsz 325m blink kreditet. Ezt a penzt ha sima 2m-os 1 ticketes jatekokban eljatszod eleg sok tokent kapsz belole (meg akkor is ha nincs eppen sok szerencsed).

Sok "konnyen" elerheto achievement van, most csak gyors egyet felhoztam peldanak.

Sok token = sok promo. Ez a resz az ami igazan hozza a profitot ha tenyleg van idod gepnel ulni es figyelni hogy eppen mikor van promo blink (vagy epp telefonrol figyelni).

Mondom en mindezt ugy, hogy 3.5b befektetes utan kivettem 4.5b-ot (ebben benne van egy capital promo buyout-ja szoval ebbol latszik hogy a normal blink nekem _nem_ nyereseges) viszont 5400 promot jatszottam eddig amibol 19-et nyertem (ennel rosszabb atlagot meg nem nagyon hallottam mastol aki ilyen sok promo jatekon van tul). A promo jatek nekem peldaul nagyon jo bevetel. Ehhez persze az kell hogy folyamatosan khm..fanatikusan sasolom hogy mikor van promo jatek az oldalon.

Nem sokan jatszanak ennyi promot ezt tudom, sot ha mindenki igy csinalna a blink "csodbe" menne mivel az ilyen emberek mint en (aka promo whore) csak viszik toluk a penzt es nem hoznak szinte semmit :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.