Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaciG


MaciG
addikt

Brutális egy állat az biztos, kíváncsi vagyok mit tud az ati 2GPUs kariához képest :K

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#2) Grigorisz


Grigorisz
aktív tag

Ha isten is úgy akarja akkor egy héten belül két ilyet szerelek be egy vevőm zsír új gépébe...
Már előre félek tőle....

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#3) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Első ránézésre elég súlyosnak tűnik az a doboz... Biztos, hogy az a vékonka NYÁK-csatlakozás képes megtartani a doboz súlyát egy torony kialakítású házban?

https://www.coreinfinity.tech

(#4) stevve válasza Grigorisz (#2) üzenetére


stevve
nagyúr

:Y de kár, hogy nem én vagyok az a vevőd :DDD

A topikjában linkeltünk páran teszteket is, érdemes átbogarászni őket. nV elég jól válaszolt most az X2-es 3870-re.

(#5) B-L-A-C-K válasza Grigorisz (#2) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor nem is viszi túlzásba a gépvásárlást a vevőd... :U

(#6) Pipó


Pipó
őstag

Szóval ez a földkerekség legerősebb videókártyája, de tesztet nem lehet közzétenni. Akkor miért akarják eladni már ma? Micsoda filozófia :(((

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#7) gombcomp válasza Grigorisz (#2) üzenetére


gombcomp
senior tag

Én is félnék az ilyen vevőtöl :DD :DD, vagy inkább az "újdonság varázsából" adódó
driver problémáktól,fagyiktól stb...Én még várnék a cuccal! De a Volkov Commander meg a NET hasítani fog rajta! (1000w-os táppal):C

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#8) westlake válasza Grigorisz (#2) üzenetére


westlake
félisten

en azert nem lenne benne olyan biztos, hogy egy heten belul kapsz ilyen kartyat ;]

Play nice!

(#9) stevve válasza Pipó (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

Van teszt, már írtam. Van már topik a kártyára, abban vannak linkelve tesztek. Ha enm is az utolsóhsz-ekben, de én is linkeltem egyet. Nézzétek meg, érdemes. ;)

gombcomp:
Kiadás után biztos, hogy lesznek problémái. Még az sem biztos, hogy jól működik majd SLI-ben :P Meglátjuk, mit hoz a következő hónap...

[ Szerkesztve ]

(#10) Dave™ válasza westlake (#8) üzenetére


Dave™
nagyúr

erre gondoltam én is, elvégre ma jelentették be, és tesztadat is csak egy hét múlva jöhet, tehát elég nagy bratyinak kellene ehhez lenni, kábé a hihetőség határát súrolva:)

(#11) azbest


azbest
félisten

Arra lennék kíváncsi hogy egy hónap használat után mennyi port rakódik be a belsejébe :U

(#12) DuplaZso válasza Grigorisz (#2) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

3Dmark ideiglenes dicsőségre gyúrni normális gondolkodású juzerre vall... :(

(#13) Armando_19 válasza westlake (#8) üzenetére


Armando_19
őstag

Nálunk ma már lesz.
Most hoz a kedves kollégám belőle 2db-ot. Nem kell szerintem olyan nagyon sokat várni a rendes elterjedésére, mint anno a 8800GT-re.

(#14) stevve válasza azbest (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

egy hónap után 100 fokos lesz és szedheti le mindig a dobozt az ember, hogy kitakarítsa... ez nem tetszik benne. Főzni jó lesz rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) Thomas1


Thomas1
őstag

Elég érdekes, hogy nem fitogtatják az eredményeket, valami nem stimmelhet ott, akár driverszinten, akár magával a kártya teljesítményével.
Kíváncsian várok róla egy hiteles tesztet, és nem 3DMark eredményre gondolok.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#16) rudi válasza westlake (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Hüjje DHL futár most barmolta el a második kártyánk kiszállítását, szóval tovább csúszunk...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) westlake válasza rudi (#16) üzenetére


westlake
félisten

jo, en sem azt mondom, hogy lehetetlen beszerezni.. a hetvegen vehettem volna amcsiban 10 darabot, de nem volt ra eppen lovem..

Play nice!

(#18) greatchaos válasza Armando_19 (#13) üzenetére


greatchaos
addikt

azért erről majd írjál, de sztem nem lesz MA belőle semmi

(#19) Armando_19 válasza greatchaos (#18) üzenetére


Armando_19
őstag

Most jött meg az autó ebben a másodpercben.
Brb 1 óra múlva:D

(#20) Norrec 42


Norrec 42
csendes tag

Hát nem tom.. élvezet lehet egy ilyenel lazulni.. de szerintem jobban megéri egy kevésbé erős kari.. ami nem konvektor, vagy porfogoként prüttyög meg kattog. :D

3870 X2 powa. Ahh..lehet csak az irigység szól belőlem.. Sapphire 2600XT.. azért nem olyan rossz. :D

HELLO WORLD

(#21) greatchaos válasza Armando_19 (#19) üzenetére


greatchaos
addikt

ok, bocs. most néztem utána, vannak már a neten tesztek is, akkor meg mégsem annyira újkelető a dolog

(#22) bolvar


bolvar
senior tag

nemtudom hogy ennyire nem fontos nekik a dx10.1 de fura hogy még mindig nem támogatja.kiváncsi leszek a ph-s tesztre mert elég elletmondóak vannak a neten:)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#23) stevve válasza Norrec 42 (#20) üzenetére


stevve
nagyúr

Előzetes tesztek alapján halkabb és hűvösebb is, mint a 3870 X2... és gyorsabb is (talán).

Nem akarok elfogult lenni egyik oldal iránt sem, de ez jó kártyának ígérkezik, még ha ATI szimpibb is.

greatchaos: csak 2x írtam be, hogy vannak tesztek is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) simonzé


simonzé
addikt

Mi értelme? Mi értelme? Mi értelme?

I don't fit in. I fit out.

(#25) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Mi ebben az újdonság? Gyártástechnológia? Architektura? Semmi. Szerintem csak az ATI 3870 X2-ese miatt adták ki. Nem hinném, hogy gyorsabb, mint egy 8800GTS SLI.
Tudjátok mi volt az igazi újítás? Az ATI Radeon 9700-as chip anno. Na az tényleg innovatív, előremutató fejlesztés volt...
Bár nekem is NVidia kártyám van, szurkolok az ATI/AMD-nek, remélem a HD4000-es szériájuk jól sikerül.

(#26) greatchaos válasza stevve (#23) üzenetére


greatchaos
addikt

most kerestem rá és magam is megbizonyosodtam róla... kösz, de belinkelhetted volna

(#27) westlake válasza simonzé (#24) üzenetére


westlake
félisten

en annak mi ertelme, hogy felteszed ezt a kerdest?

Play nice!

(#28) Norrec 42 válasza stevve (#23) üzenetére


Norrec 42
csendes tag

hmm. azt hittem túlmelegedési védelem került bele pont amiatt, mert a hűtés nem éppen ideális neki.. 105 foknál visszaveszi a teljesítménynt.. nem újkeletü dolog ez csak az hogy 105 foknál kezdi visszavenni..

HELLO WORLD

(#29) wwenigma válasza bolvar (#22) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tetszett és ajánlott plecsni. Szted? :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30) cizoe


cizoe
őstag

(#31) Bundás22 válasza sh4d0w (#3) üzenetére


Bundás22
őstag

Biztos, hogy az a vékonka NYÁK-csatlakozás képes megtartani a doboz súlyát egy torony kialakítású házban? nem azt tartja hanem a végénél rácsavarozod a házra, az tartja

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#32) bolvar válasza wwenigma (#29) üzenetére


bolvar
senior tag

nemmondok előre semmit:)de remélem átfogó teszt lesz nem csak az ati x2 szemben állítják ki:)8800 g92 széria és ati 3870 sima és cf is benne lesz:)sőt akár még 1-2 régebbi kari is belekreülhetne:)átkéne látni mert vásárlás előtt vagyok:)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#33) rudi válasza Grave Digger (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha innen nézed, akkor azért volt pár új dolog az R300 óta :) szép sorban: NV40, R520, G80, R600. Egyébként a 9800GX2 tényleg nem hozott semmi újat - akárcsak a HD 3870 X2 - csak a hagyományos "kinek a pöcse nagyobb" verseny résztvevője.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) keIdor


keIdor
titán

Kiváncsi leszek, hogy ebből lesznek-e "vakparaszt" verziók...
(2-4-8-16GB stb. verziók)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) Vistaboy válasza rudi (#33) üzenetére


Vistaboy
veterán

"kinek a pöcse nagyobb" :P

LOL, ezzel nagyjából én is egyet értek. Nem hiszem hogy a 9-es sorozat jeles képviselői közül akármelyikre is lecserélem a kis 7-esemet. Mondjuk ha sok újdonságot nem is hoz a 9-es család, legalább még olcsóbban lehet majd egy G92-es GTS-t vagy GT-t beszerezni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) stevve válasza greatchaos (#26) üzenetére


stevve
nagyúr

bocs, több is volt, nem akartam, meg ott voltak a vélemények utánuk, gondoltam így jobb, de mindegy, már linkeltél egyet. :R
köszi

Hol lesz ennek a versenynek vége? X4, X6-nál? :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) greatchaos


greatchaos
addikt

ezek a kártyák geforce 9800 gx2 és a hd3870 x2 nem lesznek népkártyák, hogy minden második gépben ezek legyenek. így tényelg csak a vastagpénztárcájúaknak adatik majd meg, hogy használják. nem irígységből, de nekem nem kéne egyik sem, mert amire nekem kell, azt nem tudja, mégpedig, hogy halk, kis fogyasztás, alacsony hőmérsékelt :K

(#38) lsc


lsc
nagyúr

Egy kis teszt

Az élet kegyetlen .

(#39) Stalker-2572 válasza rudi (#16) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hazavitte tesztelni :DDD

All Black...

(#40) Fáraó válasza Thomas1 (#15) üzenetére


Fáraó
őstag

Nekem is pont ez jutott eszembe a cikk olvasása közben! Sztem driverprobléma.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#41) westlake válasza Fáraó (#40) üzenetére


westlake
félisten

persze.. figyeljetek meg, hogy az lesz, mint a legtobb uj kartya kiadasanal.. hetente fognak megjelenni a csak 9800 gx2-ket tamogato, beta driverek...

Play nice!

(#42) keIdor válasza Vistaboy (#35) üzenetére


keIdor
titán

Még mindig a 8800GTX szerintem a legjobb választás a 384 bit miatt.
A 9xxx név meg no komment. A 8800GT, 8800GTS, 9800GTX és 9800GX2 mind a 8900 nevet érdemelte volna. Csak hát az a hülye marketing van mindenek felett... :(((

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43) Lenry


Lenry
félisten

"teszteredményeket hivatalosan legkorábban egy hét múlva lehet csak közzétenni."

az apró részlegben egy két embernek már van, ha valamelyikük olvassa ezt, legyen kedves gyorsan kanyarítani egy tesztet Logoutra :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) Cefet válasza rudi (#33) üzenetére


Cefet
aktív tag

LoL Nagyon igazad van Rudi! :D

(#45) Stalker-2572 válasza keIdor (#42) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Konkrétan hol jön ki a 384bit előnye?

All Black...

(#46) keIdor válasza Stalker-2572 (#45) üzenetére


keIdor
titán

1680×1050 és 1600×1200 felett...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#47) cizoe válasza Stalker-2572 (#45) üzenetére


cizoe
őstag

asszimetrikus tektonikus hátságok lemezgyengülésének modellezésénél

(#48) leviske


leviske
veterán

"a földkerekség legerősebb videokártyája"

Azt a qrva !!! :Y :C Ehez azért ARC kell!!! :C Még ha ezt legalább az Ultrára mondták volna annó.... :C Hű, hogy mekkora pofáraesés lesz, mikor kemény 10%-al meglép a X2-től és árban majdnem ráver +50%-ot!!!! :C :C :C

(#49) Gave válasza leviske (#48) üzenetére


Gave
addikt

Gurus tesztben többnyire alázza az X2-t elég rendesen ,de várjuk meg azt a PH! tesztet az a biztos ;)

ha pedig annyira hajtassz az X2-re akkor meg megint nem fog téged bántani a 98Gx2 ..szerintem Ati jóárasítani fog ...

[ Szerkesztve ]

Here? For folks like us? Wrong city.., wrong people

(#50) Grigorisz válasza gombcomp (#7) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Hát nem éppen Netre kell neki... :D inkább a fullhd-s tévéjét akarja kihasználni rendesen :D

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.