Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kisza25 válasza vasii (#50) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

HD ready felbontásnál hidd el, hogy nem látni különbséget, amúgy a felbontást át tudja vinni, csak a színekben, telítettségben van különbség, az adatvesztés ott mutatkozik meg, hogy D-SUB analog, a HDMI meg digitális, tehát D-SUB esetén a VGA átalakítja a jelet, a TV meg vissza, nekem van mindkettő kábelem, mindkettő aranyozott és árnyékolt és 1366*768 ban nem igazán vettem észre különbséget :N full HD-nál már biztos jobban kijön a különbség, a DVD-hez képest, már ez a HDready is ég és föld

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#52) richpublic válasza bigz (#6) üzenetére


richpublic
tag

hát nemtudom nekem semmi bajom nem volt vele

*Xbox kontrollert vennék!*

(#53) kisPEa


kisPEa
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

egyszerűen nem tudom nem tudom bekapcsolni az integrált ati 3200at ,nem találok semmi ilyesmit hogy xpress beállítás a biosban
218as biosom van rajta gyárilag

(#54) Pr0GrEsSiVe válasza kisPEa (#53) üzenetére

Ha laptopod van akkor alapból be van kapcsolva, ha asztali PC akkor vedd ki belőle az utólag telepitett videokártyát és automatikusan bekapcsol az integrált. Az integrált meg a nem integrált nem fognak egyszerre menni.

(#55) kisza25 válasza kisPEa (#53) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vannak bizonyos szériák amiben csak a HD4570-es aktíiválható

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56) kBagyula


kBagyula
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne a notival, ill. a kamerával kapcsolatban.
Nevezetesen, hogy a kép valóban fordítva jelenik meg az msn, stb progikban. Mit kellene beállítanom ahhoz, hogy rendesen működjön? A kamera driverét telepítettem már a cikkben megadott linkről. Egybet is kell állítani még?
Valamint a touchpad multitouch funkciója sem működik még, ehhez mit kellene még telepítenem/beállítanom a driverén kívül? Win7 pro van a gépen jelenleg.

(#57) kisPEa


kisPEa
csendes tag

Üdv Mindenkinek!köszönöm a segítséget én is erre gyanakodtam.akkor hamarosan új bios lesz!
Még egy kérdés..Másnál is akadnak az 1080p hd youtube videok??Mert nálam igen de szerintem nem lenne szabad.be kell valamit állítani?

(#58) kisza25 válasza kBagyula (#56) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az atk driverek is fent vannak?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59) kisza25 válasza kisPEa (#57) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez a neted sebességétől is függ

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#60) kisza25 válasza kisPEa (#57) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

közben pont olvastam egy cikket az adobe flash player 10.1 már képes a GPU val gyorsítani ezeket a tartalmakat, de még ati-nál és intelnél nem tökéletes
NV-nél már igen
GPU gyorsítás nélkül igencsak rendszergyilkos az 1080p-s flash

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#61) kBagyula válasza kisza25 (#58) üzenetére


kBagyula
senior tag

Igen. Végül sikerült belőnöm mindent.

(#62) Termi92


Termi92
tag

Csak egyetlen egy észrevételem lenne. Egyik haveromnak pont ugyanez a laptop-ja van (csak neki nem QL-65 hanem 64 de szerintem sok külömbség nincs) és nála sikerült a GTA IV-et játszhatóvá varázsolni (minden mediumon, a csuszkák 20 alatt, 1024-ben, 25-30 fps). Akkor most a tiednek vagy van valami baja, vagy csak nem foglalkoztál vele annyit, hogy belőd a játékot. Nem mintha ez arra lenne kitalálva, de azért próba cseresznye, arra jó, hogy felmérd mit tud a laptop.

(#63) kisza25 válasza Termi92 (#62) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Elég sok beállítást kipróbáltam
milyen oprendszer alatt? mert jelenleg win7 64bit van fent és pl. XP alatt nekem is jobban futott még asztali gépen
bár asztalinál is volt baj X2 4600+ és HD4670-el is csak az új phenom II X3 orvosolta a hibát
itt meg ugye kb X2 4000+ ról és HD4570-ről van szó

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#64) Termi92 válasza kisza25 (#63) üzenetére


Termi92
tag

Nos, azután próbáltuk ki, hogy láttunk egy videót youtubon, és kiváncsiak voltunk. a videó [EZ] Miután megnéztük beálítottuk ugyanazokra a beállításokra mint amiket a videó mellett leírt. Xp van a laptopján, és ugyanazokat az eredményeket produkálta. Persze, most lehetne vitatkozni, hogy kinek mi a játszható sebesség. Nekem aki nem egy gamer, a 20 fps már jó. Haveromnak kevés volt, neki 30-nál indul a játszható. Van akinek meg 50-nél kezdődik.

(#65) kisza25 válasza Termi92 (#64) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gondoltam, hogy XP,
24-25képkocka/perc-től van folyamatos kép(FPS) ez alatt, már nincs
azért szokták inkább a 30FPS környékét belőni, mert ha kicsit leesik, akkor sincs akadás,
bizonyos játékokban igencsak ingadozik, ezeknél kell az 50FPS, mert még így is sokszor leesik 25-30 környékére ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#66) Gabe86


Gabe86
csendes tag

hello!
Én most vettem egy asus k50ab sx073d-t és én nem tudom a biosban a videókártyát átállítani nincs ilyen opcim.Most akkor ebben a gépben csak egy kártya van a 4570 vagy csak nem lehet aktíválni a 3200?

(#67) kisza25 válasza Gabe86 (#66) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már többen tapasztalták azt, hogy csak a dedikált HD4570 van a gépben és a HD3200 nincs

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#68) Sendrov


Sendrov
csendes tag

Kb. 1 hete vettem ilyet én is. Win7-et raktam rá, és az ASUS honlapjáról a drivereket. Minden tökéletesen működik. Az enyémben is csak a HD4570 van, de a kártya driver progijában beállítható, hogy aksis használatnál vegye vissza a grafikus teljesítményt. + még a Power4G-t is használom, úgyhogy nem is hiányzik a HD3200. Gyári 218-as BIOS van még rajta és minden jól működik, ezért nem is frissítettem.
COD Modern Warfare2-őt próbáltam csak rajta. 1366x768-ban magas grafikus beállításokkal is élvezhetően futott. Beépített WIFI-n keresztül a játék netes multiplayer része is teljesen jól, akadás mentesen játszható.
LCD TV-re még nem kötöttem rá, mert kölcsönadtam a D-SUB kábelemet...
Egyelőre meg vagyok vele elégedve.
Csak 2 apró problémám van:
1. Rájöttem, hogy a képernyő mérete és az 1366x768-as felbontás nagyon kicsi nekem. Pl. grafikus, fotószerkesztő vagy CAD-es alkalmazásoknál csak komoly kompromisszummal használható (mondjuk ezeket 90%-ban asztali gépen használom). A TN paneles kijelző itt is, mint minden hasonló árkategóriájú notebookban botrányosan gyenge betekintési szögeket produkál. Vízszintes irányban még elmegy (úgysem ülök oldalt a saját notebookomnak), de függőleges irányban csak néhány centis eltérés (pl ha kihúzom magam a széken) már egészen más telítettséget és kontrasztot produkál. Persze azt is nyakon vágnám, aki ezt a csillogó, tükröződő képernyőborítást kitalálta. Szerintem az LCD kijelzőnek pont az az egyik legjobb tulajdonsága, hogy matt a felülete és nem tükröződik.
2. Oldalt a lemezmeghajtó ajtaja egy picit követi a notebook oldalának ívét az alja felé. Ez zavar, mert ha hozom-viszem a masinát, (pláne ha nyitva van a kijelző) a súlypont miatt alul mindig ott fogom meg és ilyenkor megropogtatom kissé az optikai meghajtó ajtaját. De valószínűleg ez csak az én hülyeségem.

Összességében azonban egy nagyon jól összerakott, és bőven elegendő teljesítményű notebooknak tartom. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. És a 2 év ASUS futárszolgálatos garancia is megnyugtató.

Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

(#69) Sendrov


Sendrov
csendes tag

Ja és a legfontosabb: számomra hasznos volt a cikk.
Segített a döntésben és a beüzemelésben is.
Köszönöm.

Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

(#70) kisza25 válasza Sendrov (#69) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

örülök neki, ha segíthettem,
egy olyan kérdésem lenne, hogy a HD4570-es a tiédben is 680/1000Mhz-en megy?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#71) D@ni88


D@ni88
addikt

vettem én is egy k50ab-s laptopot, nagyon szép képe van a kamerának a saját driverében, de msn2009ben sötét képet ad és ugrál.
valami5let?

(#72) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sziasztok valaki kérdezte, hogyan bírtam a NFS shift-et elfogadható futásra bírni
először is fel kell rakni hozzá mindkettő patch-et
aztán visszavenni felbontást 1280*768-ra, billinear v-sync ki minden alacsonyra,
ekkor külső nézetnél 17-27FPS-t mérhetünk és belső nézetnél is, ha látszik a műszerfal és a kormány,
ha átváltunk arra, hogy csak a kocsi eleje látszódjon akkor 20-28FPS, ha pedig csak a mérőműszerek látszódnak akkor 22- 30FPS- na ez az ami már tényleg jól játszható, átlag 24-27 FPS pályánként és pálya szakaszonként változik azért

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#73) Namelesske válasza kisza25 (#72) üzenetére


Namelesske
addikt

nem a gép hibája az EA nem tud játékot írni, félévente sz@rják tele a bughalnaznak nevezett "szimulátor" játékaikkal a piacot.

Csak meg kell nézni a COD MW2 hogy fut, szinte minden csonton van és be se szaggat, fény évekkel jobb grafikával.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#74) tibi84


tibi84
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy ilyen gépet. Nagyon stabil háza van, erős zsanérokkal. Nekem is csak 1 VGA van benne. A billentyűzete nagyon jó, minden karakter a helyén. KB két órát bír az akksija (minden a minimumon). Az AMD-ATI páros olyan plusz funkciót nyújt a felhasználónak, hogy akár WEB böngészés közben is használhatjuk a gépet zsugorcsövek melegítésére :( . Elképesztő hogy mennyire melegszik. A másik gépemen a Dual Celeron - Geforce 8200 páros fele ennyire sem. Win 7 alatt egy sima DivX -es film lejátszása 50%- os processzorhasználatot produkál. Egy 720p HD filmnél ez már 80%. :Y .

tibi

(#75) kisza25 válasza tibi84 (#74) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor használj olyan lejátszót ami támogatja VGA gyorsítást pl. Madia player clasic home cinema
full HD film lejátszása közben procihasználat 15-20% os nálam ;)

más:szeretnék venni egy 1TB-os külső vinyót, csak azt nem tudom, hogy gép tud-e kezelni ekkora tárolót? szerintetek?
azért merült ez fel bennem, mert asztali gépnél egy nem olyan régi bios frissités tette elérhetővé az 1TB-nál nagyobb vinyók használatát :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#76) D@ni88


D@ni88
addikt

hello, van egy asus k50ab-sx077d noti. és jobb oldalánál gyönyörűen működnek az usb meghajtók, de ha bal oldalra dugom, fel se ismeri a pendrive-ot.
Az előzőnél se ismerte fel (az camera miatt gariba cserélték), szval ha az sem jó és ez sem, akkor tuti én nem csináltam jól valamit.
pl bios beállítás. hogy lehet aktiválni a másik 2 usb-t?

(#77) kisza25 válasza D@ni88 (#76) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elvileg mennie kéne, de XP alatt rakd fel az SP3-mat, nekem ekkor gyorsult az USB átvitele 16MB-ról 22MB-ra(gondolom új driver miatt)hátha attól rendbe jönnek
vagy frissíts biost
van fent egy USB filter driver is Win7-hez és XP-hez én azt is felraktam

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#78) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jut eszembe az ati smbus vezérlőt is külön fel kell rakni XP alatt, lehet az megoldja a gondodat

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#79) D@ni88


D@ni88
addikt

K50AB laptopom van
és Chicony USB\VID_04F2&PID_B071&MI_00 kamera van benne. livefram3ban és msn webcam beállításnál is gyöngyörű a képe, de ahogy elkezdek valakivel webcamozni, egyből sötétebb a képe. pedig letöltöttem az asus camera-s linkjéről a drivert, de azzal se jó. pedig ha a liveframe3ban szép kéept ad akkor illene msnben is.
valakinek van 5lete?

(#80) D@ni88


D@ni88
addikt

köszi ezt megoldottam úgy hogy bedugtam oda az egeret... és úgy feltette a drivert oda is..

(#81) Sendrov válasza kisza25 (#70) üzenetére


Sendrov
csendes tag

Bocs, hogy nem válaszoltam korábban, de a masinám tökéletesen működik ezért nem jártam itt a fgórumon.

Szóval nálam a Catalyst a grafikus mag órajelének 680 MHz-et ír, a hozzá tartazó 512MB DDR2-es memóriának meg 500 MHz-et.

Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

(#82) kisza25 válasza Sendrov (#81) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok akkor ugyanaz, mert efektiv 1000Mhz
csak azért kérdeztem, mert találkoztam egy géppel amiben 4430-as 500/1333Mhz-en ment

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#83) kisza25 válasza kisza25 (#82) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most nézem elírtam HD4530-as ment500/1333Mhz-en

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#84) atisshow


atisshow
csendes tag

helo!

elolvastam a HSZ-okat,és megpróbáltam az itt felsoroltakat,de a webcamom képe,még mindig fordítottan jelenik meg sajnos..Olvastam azt is,hogy esetleg BIOS frissítést kellene csinálnom.Nem értek annyira a dolgokhoz,mennyire megbízható ez az asus ról leszedhető flash cucc,ami automata frissíti a BIOS-t?Csak azért kérdezem,mert hallottam több felől,hogy rosszul sikerült frissítéssel nagyobb problémákat is lehet okozni,akár hardveresen is..Választ előre is köszönöm!!

(#85) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a cikk óta cseréltem CPU-t a gépben(Turion ultra ZM-84 2,3Ghz)akit érdekel az eredmény itt olvashat róla többet:
K50AB CPU upgrade, megéri?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#86) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gondoltam leírom ide vesszőfutásom, hátha hasznát veszi valaki :)
azt vettem észre, hogy net mellett is nagyon melegedett a gép, elkezdtem nézelődni és azt vettem észre, hogy a VGA nem veszi vissza rendesen az órajeleket nyugalmi állapotban, 220/250 helyett 300/500-on megy, és így 75-80fokra fűtti be a gépet nyugalmi állapotban,
ekkor leszedtem a CCC-t és kipucoltam a regisztrit, ezután elsőre jónak tűnt, szépen visszavette az órajeleket és így 65fok környékén volt a gép idle, de most már megint nem veszi vissza rendesen (azóta egy nap telt el), XP-vel nyomatom, és ha CCC-ben beállítottam PP-t, hogy mindig max telep, így visszavette 300/396-ra ez, hogy jött ki neki :U
aztán megfejtettem, de előtte egy kis érdekesség (az eredmények idle 5perc után):
220/250Mhz 67/66fok
300/396Mhz 72/70fok
300/500Mhz 79/75fok
680/500Mhz 83/80fok
nem semmi mennyit számít pár Mhz, gondolom fesz is változik :U
nos az ok a következő volt, csatlakoztattam egy külső monitort(24"fullHD)
és az hiába volt kikapcsolva a VGA akkor is csak 300/500-ra veszi vissza az órajelet, ha lehúzom még nem veszi vissza az órajeleket, csak ha CCC-ben letiltom, viszont akkor azon nyomban,
tegnap azért javult meg egy kis időre, mert uninstal előtt lehúztam a monitort,
mert arra gyanakodtam, de mivel CCC-ben nem tiltottam le ezért nem történt változás, de uninstal és telepítés után ugye nem volt csatlakoztatva így megjavult, aztán persze újra csatlakoztattam és később vettem észre, hogy megint nem jó, szal, ha más is így járna, most már meg van a megoldás :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#87) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na így 8hónap után kijött az első hardveres hiba, a DVD lejátszó amikor teljesen felpörög berezonál az egész cucc, csak akkor hagyja abba mikor kézzel megfogom, amúgy működik rendesen, csak hát ez igen zavaró pláne, hogy még alig használtam :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#88) kisza25 válasza kisza25 (#87) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a problémát sikerült megoldanom szoftveresen a nero drivespeed-el lehet szabályozni a lejátszó sebességét :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89) sifo


sifo
csendes tag

Sziasztok!
Rem jó helyen járok. Azért ebben a topicban keresek választ, mert ilyen notebook-kal rendelkezem.
Szóval...a hűtését akarom javítani cool paddal.
Néztem Logitech-et, Coolmaster-t, Zalman-t és Arctic-ot. De nem tudom, hogy melyiket érdemes venni.
A notebook alulról szívja a levegőt és hátul fújja ki. Ebből kiindulva kellene a megfelelőt kiválasztani. Elsőre az articra gondoltam, mert jó az ár-érték aránya, csak ennek olyan az elrendezése, hogy onnan szívja a levegőt, ahol a notebook kifújja a meleget. Ezért bizonytalanodtam el.
Ebben kérném a segítségeteket.
Köszi!

(#90) kisza25 válasza sifo (#89) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem egy manta cool desc volt alatta 22cm-es venti 600as fordulattal

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#91) zoli6023


zoli6023
csendes tag

Sziasztok.

Lassan már 2 éve vásároltam egy ASUS K50AB laptopot.
A mai nap kezdődött el az a probléma,hogy elég gyakran le fagy akár milyen alkalmazás megnyitása közben. Windows 7 ultimate rendszert használok, amivel biztos, hogy nincs semmi baj. A gép számára előírt drivereket használom. Sokan mondták már, hogy bizonyára
a bios probléma. Sajnos ehez nem értek. Sajnos fogalmam sincs,hogy mit kéne álittani a bioszon, :( Lehetséges, hogy véletlenül sikerült el állíttanom valmit. :F
Mi alapján tudom állittani? Létezik valahol egy sablon szerü dolog ami alapján lehet ez álittani? Vagy csak szervizelés? Ez ügyben szeretném kérni a segítségeteket. :R

zoli6023@hotmail.com

Előre is köszönöm. ( Zoli )

(#92) kisza25 válasza zoli6023 (#91) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szia kitakarítottad a 2év alatt már a gépet?
mert ha nem akkor túlmelegszik, mert túl sok por gyűlt benne össze, a ventilátor megy egyáltalán, mert az is megállhatot...
a hátulján van 4db csavar , leveszed az aksitakarót, ott van még 1 csavar ezt mindet kitekered akkor hátrafelé le tudod tolni a takaró lemezt,
ezután ki kell belőle fújatni a port pl sűrített levegő sprayvel...
a biosban nagyon minimálisan tudsz elállítani valamit

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#93) Kiffer


Kiffer
csendes tag

Heló,bocsi a zavarásárt,lenne egy fontos kérdésem. Van egy asus K50ab laptopom a procija amd Ql65 2,1 ezzel az volt a bajom hogy csak 333 azaz 666-on hajtja a 800 az memokat. szereztem bele Zm82 est de beletéve csak a biosz ig megy a ventilátor utána leál teljesen plusz még 800 azaz 1600 nak ismeri az everest a memót persze barima melegszik a hűtés hiánya miatt,nem is hagytam benne. Mi lehet a gond a biosz AMI 220.

(#94) kisza25 válasza Kiffer (#93) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ment pü

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#95) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Tudja véletlenül vki,hogy ebbe a laptopba melyik a legjobb processzor?
Típus számra lennék kíváncsi.

Előre is köszönöm!

(#96) Elims válasza Elims (#95) üzenetére


Elims
veterán

Senki?? :-(

(#97) kisza25 válasza Elims (#96) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nincsen sok értelme cserélni benne én megtettem, de szinte semmit nem hozott +ban :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#98) Elims válasza kisza25 (#97) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!!
Kár érte. :-/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.