Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Fogadjunk, hogy a harmadik lesz a meleg karakter. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2) oriic válasza Abu85 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) ripla


ripla
őstag

csak én hallom a háttérben, a witcher készítőinek halk kuncogását?
a legelőször látott bétás játékmenet videó, ennél fényévekkel jobban nézett ki. mind grafikailag, mind animációilag.

[ Szerkesztve ]

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Szép, csak legyen olyan jó is, mint az első. A második résznek csak a demójával játszottam, nem tetszett.

(#5) MerLinh válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát remélem a második résznek max grafikájára fog emlékeztetni

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#6) Trevize1987 válasza MerLinh (#5) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Mondjuk Varric a DA sorozat eddigi legjobb karaktere. És akárhogy nézzük, ő a második részben volt.

(#7) MerLinh válasza Trevize1987 (#6) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah hát, nem rossz karakter, de sajna ő sem menti meg a csalodásomtól, viszont a 3-ban benne lesz? nem néztem még

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8) Eli_Stone


Eli_Stone
aktív tag

Csak nekem tűnik gagyinak a szinkron? kicsit olyan érzésem volt mintha a magyarított half life-ot hallanám :D na jó annyira nem rossz de gyengébbnek érződik mint a DA: O vagy DA: II
A grafika viszont erősen gyengébb mint az előző előzetesekben. Ehhez kellett az új engine? Szerintem ezt egy feljavított UE3 is elvinné Lásd pl.: ME3 relatív szép az engine-hez képest és a lelkes moddereknek köszönhetően HD textúrákkal kiemelkedő.
Szal elég erős a gyanúm, hogy ennek is nagyobb a füstje mint a lángja. A marketingesek beetetnek mindenkit, csináltatnak pár látványos trailert mint pl: amit a Digic csinált a ME3-hoz majd a késztermék végül köszönő viszonyban sem lesz a trailerekkel meg az ígérgetett lehetőségekkel.
Nagyon várós ez a játék mert a kedvenc RPG játékom a DA: O de többet nem dőlök be a marketingnek. Majd a vélemények beérkezte után eldől, hogy megéri e a teljes árát vagy úgy jár mint a ME3 és egy hónap múlva már kevesebb mint féláron próbálnak a terjesztők megszabadulni tőle.

[ Szerkesztve ]

(#9) Abu85 válasza Eli_Stone (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az Unreal Engine 3 túl elavult. Az egész toolkészlet sokkal régebbi, mint a Frostbite 3 esetében. Sokkal tovább tart egy pálya felépítése, az optimalizálás, ráadásul a motort nagyrészt át kellett volna írni, szóval abszolút vállalhatatlan volt.
Maximum a Lycium motort lehetett volna továbbfejleszteni, de mivel házon belül volt Frostbite 3, ami annál is mérföldekkel fejlettebb, így nem volt kérdés, hogy mi legyen az alap.
A Frostbite 3 optimalizáltsága mindent felülír az EA stúdióinál. Ki van gyúrva az egész motor a driver befolyásolására, így igen nagy teljesítményre képes egészen komplex jeleneteknél, és ehhez csak egy átlag négymagos processzort igényel. Mantle mellett pedig beéri kétmagossal is.
Lycium vagy Unreal Engine 3 nem lehetett volna megoldani, hogy egyetlen játéktér akkora legyen, mint a teljes Dragon Age Origins világa. Ezek a motorok nem képesek rá. A Lyciummal is igen kis területekre volt felosztva a Dragon Age 2.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) polika


polika
senior tag

Hát über gagyi az hogy minden csillog villog, robban akkor is ha nem kéne, az 1-es az jól eltalált volt, a mágusnak oké hogy mindene varázslat, de a kard ütések meg nyilazás ne robbanjon már mindenkor... inkább az 1-esben megcsinált mindenféle sav bomba stb-t kellett volna a dobálóknak megefektelni nem az alap kard csapásokat

(#11) MASSlag válasza polika (#10) üzenetére


MASSlag
tag

+1 Nagyon zavar engem is.
Csalódott vagyok az alapján amit eddig a játékról láttam. Amikor az első hírek érkeztek, még az előrendelésen is gondolkodtam. Valószínűleg kipróbálom valamelyik ismerősnél, aki megveszi.
A karakterek animációja rettenetes, darabos, kapkodós, rossz dinamikájú, talán még rosszabb mint a 2-ben. Csillámeffektek, mindenki össze vissza ugrál, pattog, a mozgás tele van teljesen logikátlan, funkciótlan mozdulatokkal. Az arcmimika elmegy, de kicsit műanyagnak tűnik. A design csilli-villi, a ruhák szörnyen giccsesek. A történet sem tűnik túl érdekesnek. A helyszínek nagynak és kidolgozottnak néznek ki, de túl világosak és sterilek egy dark-fantasy témához. A DA2-is nevetséges lett sok helyen a történethez nem illő grafikai megvalósítás miatt (bár ezt már írtam párszor). A japánoknak ez szokott menni, de másnak nem biztos, hogy erőltetni kellene.
Sajnálom, hogy ez lett a DA franchise sorsa, az első rész nagyon nagy kedvencem volt. :( Lassan nevet változtathatnának, mert ezek már nem BioWare játékok.
Már azt sem tudom remélni, hogy az új Mass Effect jó lesz.
Talán még a CDProjektel lehet számolni, hogy minőségi játékot tesznek le az asztalra.

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#12) GeryFlash válasza Abu85 (#9) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez oké, de a kolléga nem azt reklamálta, hogy miért nem UE3-mal készült, hanem hogy egy Frosbitetal meg az előre beharangozott screenshotok után hogy lehet ilyen randa az összkép, és igen, láttunk már ennél szebb (vagy ilyen szintű) UE3 játékot, persze ott a játéktér is kisebb volt, ettől függetlenül csalódás ez.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Xelloss válasza Abu85 (#1) üzenetére


Xelloss
aktív tag

A mage a meleg tényleg.. vagy csak biszex... de rémlik vmi.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.