Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ELŐRE!

Hozzászólások

(#51) Pjotor1986


Pjotor1986
tag

Nekünk is vannak családi barátok akik hazalátogatnak néha /1-2 évente/. Nem fenékig tejfel USA-ban sem, viszont megvan az a döbbenetes dolog, hogy ha rendesen dolgozol meg is fizetik! Fiatal házasok, első gyerek, apuka 60 órát melózik a héten, mint mérnök. Anyuka ezért otthon tud maradni, lazán fenntartják 200 m2-es házat és megvették 2. autójukat /és nem görcsölnek benzinárakon, számlákon, új ruha kell a gyereknek stb./

Brazil munkaerőről viszont pozitív tapasztalatom van. Pár éve csináltattuk meg konyha étkező előszoba, burkolás, festés, új bútor egyedi igényre /barokk lakás kicsit mások a méretek:)/. Első 3 napban csak anyum volt otthon velük, fater meló, én horgászni. Semmit nem haladtak szinte, pedig 3an voltak. Leültem velük beszélgetni, felvázoltam vagy csinálják innentől normálisan, vagy egy fillér nélkül repülnek /nem fizettünk előre semmit/. Megtáltosodtak, maguktól ráhúztak 8 órára mivel fix pénzben egyeztünk meg, nem pedig órabérben, munkálatok után 3* visszajött a srác garanciát intézni, feljött egy-egy járólap, de egy fillért nem kért érte. Mikor végeztek még elnézést is kértek, amiért eleinte nem dolgoztak rendesen /ők is elismerték!/. Azóta több ismerősnek is ajánlottuk őket, nem volt panasz.

Az írást köszönjük szépen, én magam nem szeretem Pestet, mivel kisebb városban nőttem fel nekem túl zsúfolt, de tény hogy fejlődik azért, egyszer talán élhető lesz nyugati mércével is:)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] ELŐRE!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.