Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Minigun


Minigun
csendes tag

Na, most értem haza, bocs, hogy eddig nem tudtam válaszolgatni, de akkor lássuk sorban.
For357y: Látom te Ubuntu alól nézed, valószínűleg ott lehet a baj, talán nincs meg ez a betűkészlet, máshogy jönnek ki a pixelek, azért csúszik el. Win alól jó, de azért majd próbálok tenni valamit az ügyben.
Egorov: Örülök, hogy tetszik! Képek: egyrészt, mint írtad később, van galéria, másrészt meg - bár tudom, ez nem mentség - a cikkek java része még nem ide íródott, ezért nincsenek benne képek. De az utolsó egy-kettőbe már például van, és a későbbiekben is mindenképpen lesznek.
Dottore: Ez a túl hangsúlyos dolog érdekes, erre nem gondoltunk, de tényleg. Nem vezeti az ember szemét. Ezen el fogunk gondolkodni.
ddekany: Igazándiból egyrészt szeretem, szeretjük ezt csinálni, másrészt meg mindenképpen szerettem volna egy nagy, saját kódbázist, amit esetleges későbbi fizetős melóknál föl tudok majd használni. Meg persze én is utálom másét használni. :)
^Clown: Lásd a Dottore-s választ, köszönöm az észrevételt!
ollie: Talán nem annyira hirdetés, végül is a végére merészeltem csak betenni egy szem linket, ami nélkül kicsit csonka lett volna, másrészt meg nem konkurencia. Félek ugyanis, kicsit messze vagyunk még attól, hogy a Logout-al konkuráljunk... Sőt, nem is az a cél, hiszen alapvetően mi nem akarjuk megengedni bárkinek a blogolást, csak pár "kiválasztott" embernek. Ráadásul az írás szerintem témába vág, érdekes lehet a Logout olvasóinak.
bambano: Ja, ez ellen tennünk kell majd valamit. Ötlete valakinek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.