Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Hurrrááá !!! :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) gyimger


gyimger
őstag

Rég vártam ennyire játékot. Az előző részbe talán még belefér egy Pro újrajátszás ( :O ) novemberig.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#3) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

klassz,

de ennek a folytatását is várom: [link]

de mostanában eléggé sok játék reboot van az elmúlt pár évben...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4) wolfman válasza DraXoN (#3) üzenetére


wolfman
veterán

Mert ez az évtized úgy látszik a visszamerengések de újragondolások évtizede. Egyfajta nosztalgia.

Szerintem meg ötletválság van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) Yodafon


Yodafon
senior tag

Wow 2002-ben a novemberi PC Guruban már végigjátszás volt róla és még csak most készült el? :Y
MI FOLYIK ITT???? :F

I'm gangsta!

(#6) DraXoN válasza Yodafon (#5) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Az semmi de én is játszottam vele már vagy 10+ éve ;] ... azért is néztem furán a címre mikor feltűnt ...

Ez egyébként azonos sztorit és missziókat dolgoz fel? vagy csak a "nevet" és "karaktert" kölcsönzi?
De azt se tudtam, hogy a Hitman 1-ből is volt remake (volt?)...

Mondjuk a ResidentEvil Reboot/Remake sorozatot örömmel fogadom, tetszik a "régi játék, új köntösben" ... Silent Hill-ből látnék még ilyet szívesen...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#7) gejala válasza DraXoN (#6) üzenetére


gejala
őstag

Ez a játék nem reboot/remake, csak az előző résznél nem akartak alcímezni, ezért lett belőle HITMAN. Ez meg így most HITMAN 2. A nagybetű különbözteti meg őket a régiektől.

(#8) #78687232


#78687232
törölt tag

Csak az előrendelők kapják meg mellé az előző rész feldolgozását, vagy alapból a játékba lesz építve?

(#9) wolfman válasza gejala (#7) üzenetére


wolfman
veterán

De akkor se fogom megérteni ezt az rebootolást. Ez most igazából nem is tesz keresztbe az előző részeknek, bár még nem játszottam vele, de azt mondják, hogy ugyan abba az univerzumba simán beleillik, sőtt még egy kis visszamerengés is van benne, mikor a 47-es az ügynökséghez kerül. Akkor meg mi a francnak hívják rebootnak? És miért nem lehet neki alcímet adni és/vagy további sorozatszámot?

Mondom ez az évtizet a rebootok évtizede, amikor grafikai csinosítás után az alkotás maga talán még szarabb is mint elődei, de így legalább a inkompetensebb embereket át lehet vágni, a fiataloknak meg úgy is mindegy mert fingjuk sincs már jelen esetben a Blood Money-ról se.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) oriic válasza #78687232 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapbol benne lesz.

Live-Die-Respawn

(#11) gejala válasza wolfman (#9) üzenetére


gejala
őstag

Az előző rész annyiból reboot, hogy fiatal lett 47-es, meg kicsit más a háttérsztori, de egyébként minden ugyanaz. Van ügynökség, meg Diana meg minden. Az alcímet gondolom az epizodikus jelleg miatt hagyták el, no meg nyilván el akartak távolodni az Absolutiontől.
Egyébként az előző rész a legjobb a szériában, több lehetőséggel, mint a Blood Money-ban. Talán lehetett volna még 1-2 map, de Sapienza kárpótolt mindenért.

(#12) Wesder válasza gejala (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Sapienza valami eszméletlen, érdekelne milyen a felújított.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) gyimger válasza gejala (#11) üzenetére


gyimger
őstag

Minden ugyanaz, mivel folytatás, nem reboot.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Ezt az epizodikus temat annyira nem szerettem. A story se fogott meg annyira az elozoben. Olyan semlegesen allok hozza, ha magaban nezem. Viszont szamomra a regi klasszikus reszekhez nem er fel.

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#15) wolfman válasza Xelloss (#14) üzenetére


wolfman
veterán

Én negatív dlognak érzem, hogy a szimfónikus OSTt elhagyták, pedig nagy erőssége volt a játéknak az első 4 részben.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) gyimger válasza wolfman (#15) üzenetére


gyimger
őstag

Ez sajnos igaz. Gondoljunk a Contracts zenéire és borongós hangulatára. Ehhez képest a Agent 007 kalandjai elég napfényesek. Kellene egy mod hozzá.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.