Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zarayg


zarayg
aktív tag

repete! ;]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#2) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

:W

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3) elektrotank válasza zarayg (#1) üzenetére


elektrotank
tag

Szóval Ted és Ismételd egy csónakban vannak. Ted kiesik a csónakból. Ki marad a csónakban?

;] ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Egyszer és mégegyszer mennek a hídon...

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Attila.

(#6) Out


Out
addikt

Egy újszülöttnek minden vicc új, de ez már 30 éve is szakállasnak számított :(((

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#7) sztanozs


sztanozs
veterán

Ezt nem ismerem. Ismételd?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) elektrotank válasza sztanozs (#7) üzenetére


elektrotank
tag

Oké.

Szóval Ted és Ismételd egy csónakban vannak. Ted kiesik a csónakból. Ki marad a csónakban?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9) Balathruin válasza elektrotank (#8) üzenetére


Balathruin
veterán

Aki nem esett ki.

(#10) Armahun


Armahun
addikt

Várj itt valami nem kerek.
Először azt írod, hogy Ted és Ismételd van a csónakban.
Azután azt mondod, hogy Ki maradt a csónakban.
De hogy kerül oda Ki? Az elején szó sem volt róla.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#11) Bjørgersson válasza Armahun (#10) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem mondja, kérdezi.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#12) Balathruin válasza Bjørgersson (#11) üzenetére


Balathruin
veterán

Tehát akkor a válasz: Nem.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Nem ertem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) sztanozs válasza elektrotank (#8) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem értem... Ismételd?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15) elektrotank válasza sztanozs (#14) üzenetére


elektrotank
tag

Rendben.

Szóval Ted és Ismételd egy csónakban vannak. Ted kiesik a csónakból. Ki marad a csónakban?

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16) sztanozs válasza elektrotank (#15) üzenetére


sztanozs
veterán

Mi van rendben? Ismételd?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) elektrotank válasza sztanozs (#16) üzenetére


elektrotank
tag

Rendben.

Szóval Ted és Ismételd egy csónakban vannak. Ted kiesik a csónakból. Ki marad a csónakban?

(nem igaz nem jössz rá ;] )

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#18) sztanozs válasza elektrotank (#17) üzenetére


sztanozs
veterán

Mire nem jövök rá? Arra, hogy ki marad a csónakban? Ismételd?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) elektrotank válasza sztanozs (#18) üzenetére


elektrotank
tag

Ez egy egyszerű kérdés, amire ugye Ismételd a válasz. De mivel Ismételd a "tag" neve, ezért bármikor azt mondod, hogy Ismételd, én megismétlem. Talán így már érted.

De itt egy videó, talán így megérted :D [link]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#20) kemotox válasza elektrotank (#19) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem ez pont ugyanannyira megjátszott, mint ahogyan sztanozs is hülyít téged. Mint írták néhány ez egy kb 2millió éves vicc, szerinted tényleg van aki vagy nem ismeri, vagy nem esik le neki?:D

(#21) elektrotank válasza kemotox (#20) üzenetére


elektrotank
tag

Meglehet. De honnan tudod, hogy én nem hülyétem őt? ;]
Ez kb. olyan, mint amikor elvileg mindenki hallott már a pí vízről, csak én nem. Van amiből kimarad az ember, viccet félretéve én se ismertem a viccet.

De valószínűleg csak én vagyok ennyire elmaradott :DDD De valakinek annak is kell lenni ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#22) sztanozs válasza elektrotank (#19) üzenetére


sztanozs
veterán

Sajnos nem megy a videó erről a gépről - elmesélnéd?
Amúgy jó volt a válaszom? Ne tarts már sötétségben - már teljesen elvesztem :O

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.