Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Nekem hihetetlen csalódás volt a film. Gyerekkorom óta SW fan vagyok (ami már predesztinálva is volt, hiszen majdhogynem egy napon születtem a Star Wars filmpremierjével :) ), annó a Baljós Árnyak is kicsit csalódás volt, de a II. részre elfogadtam, hogy az egy kicsit más SW trilógia volt, mint az eredeti volt.

Ez viszont... Még csak nem is a nyakatekert, szinte minden filozófiát hiányoló történet (pontosabban a történet hiánya) zavart a legjobban, hanem az, hogy az eredeti szereplőkön kívül (meg még talán a két főszereplőn kívül), a többi szereplő borzalmasan erőtlen volt (pl. Kylo Ren kritikán aluli, annyira amatőr, mintha anno valamelyik Füle Zoli féle Star Wars filmből lépett volna ki, de megemlíthetem azt a jelenetet is, amikor Han Solo-t megtámadja a Falcon-on két csempész csoport, hát ott fogtam a fejem rendesen, mintha az utcáról hívtak volna be pár bámészkodót, hogy játszanak el már néhány szerepet...). Legalább a szereplő válogatásban kikérhették volna Lucas véleményét, mert ha már másban nem is, ebben erős volt az öreg.

[ Szerkesztve ]

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.