Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) távcsőves


távcsőves
senior tag

Nem én vagyok J.J. Abrams és semilyen kapcsolatban nem állok vele. Csak azért írtam le, mert nem értek egyett az ekézésével. Vagy csak az ő ekézésével pontossabban. Elöször is, nem dokumentum filmes elvárásokal mentem el megnézni. Másodszor, a forgatókönyv, a történet maga szar, rugnám seggbe szívesen az alkotót. Semmi újat nem láttunk a Star Wars univerzumból, a guruló robot és a rohamosztagos új fegyverén kivül. De a nagyobb baj az, hogy ez a film ismétel és nem visszautal. Megint gyerekek elbújtatva, megint halálcsillag és ennyi. Teljesen ötlettelen. Az alapok rosszak. Akkor, hogy Abrams is kapjon: amikor a 2 rablóbanda megjelenik Solo hajóján, pénzüket követelve, az első gondolatom az volt, egyesült a Star Trek és a Star Wars! A ruhájuk illene a Star Trekbe, és elütt a Star Warstol. A színészek.. Borzasztó eröltettnek hatott nekem Leia "tábornok", nagyon gyenge alakítás volt Fishertöl. Az a téblábolás amikor Rey elmegy a végén Lukhoz.. A nagyszemű amikor a fénykardot Finnek adja, szar vágás és megint csak zavaró a történet. Hogy hogy lett meg a kard nem érdekel, de miért neki? Most sem tudom eldönteni, 3.-ad osztályú Jedi lesz ő is azért? Annyi lehetőség lett volna, és akkor egy ilyen unalmas történet amit kitudtak ízzadni magukból. 10-ből nálam maximum 6 ez a film, a jövőben érkezőkre jegyett nem veszek. Én mégegy ilyen Leia tábornokot nem bírok ki, és Luke / Mark Hammil csak most következik. Gondolom lesz mocsár is benne, mert új ötlet az nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.