Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Szép lista, látom nagy Lego fan voltál. A számítógépek nekem se voltak egy erőgépek, ezért is vettem mellé konzolt, mert hosszú távon olcsóbb, mivel nem kell fejleszteni, kell kompromisszumot kötni, de cserébe sokkal nagyobb a játékkínálat, mint PC-n :) A Carmageddon-nál a 2-nek a képét raktad be, és a cím az egyet takarja (gondolom abból, hogy nincs szám írva a neve mögé). A Prehistorik 2 és Terep 2 nekem is nagy kedvenc. NFS-éknél a Pro Streetet tartom a széria legélvezetesebb tagjának és a Carbon-t. Underground 2-t tessék pótolni, azt kötelező saját erőből végig pörgetni, régen havi szinten egyszer minimum kiakasztottam (3-4 éven át). :) A GTA-ról meg nincs mit mesélni, az egy hatalmas mérföldkő volt. Mortal Kombat 1,2,3 kiamradt? Elastomania a maga egyszerűségével volt a legélvezetesebb. :) A mai napig játszok a Power Of Chaos szériával, az egy remekmű, pláne a hozzá készített honosítással. :) Várom a második részét a cikknek! :)

(#2) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Szép lista!
GTA SA :K

(#3) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

LEGO Racers!

Mekkora kedvenc volt!

(A többit meg se néztem, már itt elakadtam.) :D

(#4) 8th válasza BomiBoogie (#3) üzenetére


8th
addikt

Dettó, csak én a JJR2-nél. :P

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Fú, fel sem tudom sorolni mennyi játékkal játszottam.

Lego racers isteni, ps1-en mennyit püföltem. :DDD
Vice city meg a best game ver.

(#6) BomiBoogie válasza westcoastog (#5) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Amikor szamuráj kardozni is lehetett és levágni az emberek fejét... gyerek voltam így nem feltétlenül szerettem levágni az emberek fejét, de kellett a pénz

A VC-nek óriási hangulata van, főleg az eredeti zenékkel.
Az elején, amikor megszólal a Billie Jean... :)

(#7) westcoastog válasza BomiBoogie (#6) üzenetére


westcoastog
veterán

2003-tól a megjelenésétől kezdve toljuk, hihetetlenül rá voltunk függve évekig.
Haver 14-szer vitte végig, jópárszor én is, és akkor a modolással töltött órákat sem említettem.
Majd mostanág akajruk haverral beszerezni ebayről papírdobozos változatban. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) elektrotank válasza rdt89 (#1) üzenetére


elektrotank
tag

Köszönöm. Most is lego fan vagyok. Sőt anno mindig lego-t kaptam húsvétra, karácsonyra stb... Szerintem a Carmageddon 2-t akartam írni, majd átírom a címét, a kép jó :D Igen, a Mortal Kombat-ból 1-2-3 kimaradt, meg az utána következők is. Igen, én is letölöttem valamikor hozzá a honosítást :D Nagyon jó :D

@nagynorbiman
Köszönöm. Nagy játék volt :K

@BomiBoogie
Annak a zenének hihetetlen hangulata volt, akárhányszor beültem egy kocsiba, igyekeztem újra megtalálni azt a számot :DDD Kedvenc számom volt az egész játékban. :D

@westcoastog
Én máig azt mondom, hogy a Lego Racers az eddigi egyik legjobb lego játék, amit valaha készítettek.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Milyen géped van?
25-35eFt-ból lehet rakni olyat, ami elviszi még azokat is amire azt írtad, hogy azért hanyagoltad, mert nem volt hozzá gép.

(#10) total90


total90
veterán

"Az összes nő akivel duktam" az, hogy néz ki ennyi játék után?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) elektrotank válasza D1Rect (#9) üzenetére


elektrotank
tag

Csak a videókártyámmal van gond: Gigabyte HD5450... a többi szerintem jó, ahhoz képest, hogy az alaplapot, a ramot, meg a processzort 35 ezerért szereztem.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.