Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joghurt


joghurt
addikt

Azért kíváncsi lennék, mennyi gépelés, vagy mennyi gyaloglás kell ahhoz, hogy megbízhatóan azonosítson. Mert ugyebár az nem elég, hogy fél órával ezelőtt még én voltam én; a biztonságos tranzakcióhoz ott helyben kellene engem hitelesíteni. Az meg elég béna, ha minden egyes számlaművelet előtt leküld a Google, hogy sétáljam körbe a háztömböt, vagy gépeljem be a Háború és békét.

Az ujjlenyomat alapú azonosítást meg jó lenne már elfelejteni a francba. Kb. minden teszten egy pillanat alatt elvéreznek, filléresen megoldható hamisításokkal. (A nemzetbiztonsági szintű helyekre lehet, hogy tesznek bele hőérzékelőt, infravörös pulzusmérőt stb., de a telefonokban, laptopokban, szállodai ajtónyitókban nem ilyen van.)

A tej élet, erő, egészség.

(#2) Phülöp


Phülöp
addikt

Én teljesen jól elvagyok a BB Picture Password funkciójával, köszönöm.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3) Tuomas válasza joghurt (#1) üzenetére


Tuomas
addikt

"Az meg elég béna, ha minden egyes számlaművelet előtt leküld a Google, hogy sétáljam körbe a háztömböt"
:C :DDD
Arról nem beszélve, mi van, ha lesántul az ember fia?! :DD

We were here

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Pont semmi info nem hangzott el, hogy ez konkrétan hogyan fog működni, szóval szerintem még kár ítélkezni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha ezzel a telefon feloldása is kivitelezhető, akkor probléma megoldva a Bikini és Animal Cannibals egyidejű éneklése esetére.

(#6) Phülöp válasza moleculez (#4) üzenetére


Phülöp
addikt

jaja, fussunk előbb pár kört

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7) joghurt válasza Phülöp (#6) üzenetére


joghurt
addikt

A szó szoros értelmében, hogy be tudj lépni. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#8) turbulencia8 válasza Phülöp (#2) üzenetére


turbulencia8
őstag

+1

(#9) xmaas


xmaas
őstag

Inkabb hasznos dolgokra koltsek a penzt mint peldaul irisz/retinaolvaso kifejlesztese ami nagyon kicsi helyen elfer peldaul okostelefon meretu eszkobe azt nem lehet atverni csak ugy , arcfelismeres nem er semmit se ha egy sima maszkkal at lehet verni, vagy mozgas adatok alapjan hagyjuk mar a baromsagokat majd le kell tolni valami tancot hogy felismerjen az eszkoz ez abszolut hulyeseg vagy ep x helyen kell lenni mashol nem mukodik az azonositas vagy mi ...

(#10) bambano


bambano
titán

kedves google!
van még lejjebb?
van még olyan adat, amit nem loptak el?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) Phülöp válasza bambano (#10) üzenetére


Phülöp
addikt

csak amit nem adsz meg önként
oh, wait... no.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#12) kymera válasza Tuomas (#3) üzenetére


kymera
senior tag

És ha nem sánta vagy csak részeg ? :DDD

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#13) bambano válasza kymera (#12) üzenetére


bambano
titán

a Dredd bíróban is ráfaragtak a biometrikus azonosításra...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Wesder válasza bambano (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Maci Laci :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) #06658560 válasza Wesder (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az másik utópia.

(#16) Tuomas válasza kymera (#12) üzenetére


Tuomas
addikt

Á tényleg :C
Elképzelem a szitut: Emberünk kissé becsápolva, cikkcakkba megy át egyik kocsmából a másikba. Előveszi a telefonját, hogy ugyan hol vannak a cimborái. Ám a telefont nem tudja feloldani, mert nem sikerült beazonosítani a járásáról, aminek eredménye képpen jól földhöz vágja azt :DD :C

Jó tudom tudom lesz helyette számkombináció vagy más azonosítási lehetőség de azért vicces, na :D

We were here

(#17) Analog303 válasza bambano (#13) üzenetére


Analog303
tag

+1 akár csak a Pusztítóban :)

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#18) joghurt válasza Tuomas (#16) üzenetére


joghurt
addikt

Kis Grofo sem tudta, mekkora nagy technológiai jós lesz, "Mert a nézését meg a járását..." :O

A tej élet, erő, egészség.

(#19) #06658560 válasza joghurt (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Végre egy magyar megkopaszthatja a Googlet!

(#20) Tuomas válasza joghurt (#18) üzenetére


Tuomas
addikt

Haha, ha nem vigyáznak, itt még szabadalmi perek is születhetnek :DDD :C

We were here

(#21) #06658560 válasza Tuomas (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Elképzeltem az amerikai szabadalmi hivatali tisztviselő arcát, amikor megnézi-meghallgatja a szabadalmi leírást.

(#22) #82729984 válasza xmaas (#9) üzenetére


#82729984
törölt tag

Mindenféle biometrikus azonosítás önmagában értelmetlen, mert kompromittálódás esetén senkinek halványlila fingja sincs hogy akkor onnantól kezdve hogyan tovább.

Csak olyan azonosításnak van értelme, ahol cserélhető a "kód" (legyen az bármi).

(#23) Wesder válasza #06658560 (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Igen kevertem :D De mindkettő jó film :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Rive


Rive
veterán

Hát ja. Én sem bízom a gugli tisztességében és szándékaiban.

A biometrikus alapú 'jelszó' okés lenne bizonyos körülmények között, bizonyos célokra, de nagyon nem szeretném azt látni, hogy egyszercsak a gugli megpróbálja a 'jelszavaim' alapján összevonni a használatos levélfiókjaimat. Mer' ugye pont azért van több, hogy különállóak legyenek, és mer' ugye az a bagázs egyszer már próbálkozott hasonlóval, szóval kösz, nem. A guglitól nem, rohadtul nem, tutira nem.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#25) Memora


Memora
senior tag

Szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha minden alkalommal friss vizelet és/vagy székletmintát kérne a telefon a feloldáshoz :DDD

Fancy quote placeholder

(#26) Winner_hun


Winner_hun
félisten

...I]akkor kell lesz csak további azonosításra is szükség....

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#27) jonnyjoker01 válasza bambano (#10) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is ez jutott eszembe azonnal. Lassan már sajat magunk szokásaival és érdeklődési köreivel ellátott klónokat tudnának belőlünk csinálni :D (ez inkább szomorú :/)

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.