Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoo8800


zoo8800
veterán

Megmenekültünk, 3x hip-hip hurrá :U

rip and tear, until it is done

(#2) Mokó


Mokó
aktív tag

Fel is tűnt hogy kevesebb telefonmasszirozást látok a kollégák részéröl .. . BTW szerintem nem
világkatasztrófa[/OFF(OFF)]Volt és lessz is ilyen-Murphy törvényei nem véletlenek ;](/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#4) zoo8800 válasza Just_Reboot (#3) üzenetére


zoo8800
veterán

Hidd el, nagyon sokan nem szarják le.

rip and tear, until it is done

(#5) #81556480 válasza Just_Reboot (#3) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is észre vettem mert pont kerestem valamit, de nem különösebben hozott lázba a dolog. :D

(#6) Mokó


Mokó
aktív tag

Elözö két kommentben (4-5) van igazság mindkét fél részéröl.FB-Aholic részröl biztos sirnak hogy reggel nem tudnak
like-farmolni (vagy tudom is én mit csinálnak manapság),másrészt asszem' jó egy kis szünet néha.Én speciel
semleges vagyok a témában,de abszolút nem zavar hogy nem megy....szünetelni pár napig munkahelyeken
lehet kimutatható lenne a "teljesitménynövekedés" :K

[ Szerkesztve ]

(#7) Just_Reboot válasza zoo8800 (#4) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bele ne haljonak már hogy 1 órán keresztül nem bírtak kiposztolni minden szart. Meg kiírni hogy jó reggelt.

[ Szerkesztve ]

(#8) Jeanne d'Arc

Ezért voltak olyan szomorúak az emberek! :D ;]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Just_Reboot válasza Jeanne d'Arc (#8) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ezért ám! Sőt többen öngyilkosok lettek mert nem akartak egy facebook nélküli világban élni! :D

(#10) BDave válasza Just_Reboot (#3) üzenetére


BDave
őstag

Én is ezen csodálkozom :D

(#11) Angel1981 válasza Just_Reboot (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :K

(#12) dobobazsy


dobobazsy
őstag

túlélte mindenki? :))

(#13) F e Z o


F e Z o
veterán

Maradhatott volna úgy az egész. :DDD

H2O über alles!

(#14) Just_Reboot válasza F e Z o (#13) üzenetére


Just_Reboot
addikt

+1 :D

(#15) BigManus


BigManus
addikt

Nekem is a cégnél jöttek a telefonok, hogy miért van letiltva a Face? Ki kérte illetve engedélyezte, hogy letiltsam :DDD Még nekem kellett magyarázkodni :D

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#16) Apollyon válasza F e Z o (#13) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Így van, de sajnos elég sok erőforrásuk van ahhoz hogy ez ne történjen meg.

Amúgy jó lett volna beleírni a hírbe, hogy miért nem volt elérhető. Esetleg felcsillant egy reménysugár, hogy támadták, ezért halt le?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) F e Z o válasza BigManus (#15) üzenetére


F e Z o
veterán

Csak annyit kellett volna mondanod, hogy "Mert, így döntöttem." :D

H2O über alles!

(#18) ViharVadász válasza Just_Reboot (#3) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ami engem meglepett, az az volt, hogy a TV2 reggeli hírekben is benne volt ez.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19) gyuszaa válasza ViharVadász (#18) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szánalmas.

(#20) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos tény 15-35 évig általában nagy menöknek hiszik magukat kik használnak Fave-Twittert.légyenek boldogok,ebben! A normális emberek?,többség talán,meg van volt lészen fentiek nélkül is, Ne feledjük munkája,munka helye sincs,betevö,jövedeleme sokaknak s ezek vannak 1-re többen!//Élni-enni,rezsiket fizetni kell// minden más a mi lehetséges,van,ill Anyagiak(Piszkosak) hab a tortán!10-20- meg több évvel ezelött fentiek nem voltak,mégsem halt ki az emberiség a Földön! Minden különbözö! Életkor,érdeklödés,iskolai végezettség//(tudás nélkül9 olvasottság,s föképpen ezekre költhetö PÉNZ-PÉNZ- Na UMCSI a siránkozás! :C :(

föolvaso

(#21) Just_Reboot válasza ViharVadász (#18) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szerintem este még a híradóban is benne lesz. Már látom magam előtt ahogy Szellő mondja: Ma reggel 1órát állt a fészbúúk!

(#22) -szp- válasza Apollyon (#16) üzenetére


-szp-
aktív tag

Csak pletykát tudok, a havazás miatt esett ki átmenetileg egy központ.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#23) BigManus válasza F e Z o (#17) üzenetére


BigManus
addikt

Azám :DDD Mehettem volna a könyvtárba... A munkakönyvért :DDD

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#24) -szp- válasza Apollyon (#16) üzenetére


-szp-
aktív tag

Támadták, azért halt le.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#25) ceia


ceia
őstag

Engem nem zavar, csak a PH lapcsalád legyen mindig :)

        it's more fun to compute

(#26) Apollyon válasza -szp- (#24) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nagyon jó :C

Ha valóban ők voltak, akkor most nem tudom hogy sírjak vagy nevessek hogy a gyíkemberek akarnak megmenteni bennünket :))

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#27) koxx válasza Just_Reboot (#7) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kicsit finomíts a stílusodon!

(#29) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Már majdnem infarktusom lett...hogy úristen itt a világvége? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#30) LLKobe


LLKobe
veterán

Egyébként mi a célja ezzel a hacker csapatnak? Van emögött valami idea, vagy csak megcsinálják mert meg tudják csinálni?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#31) Döglött Róka válasza LLKobe (#30) üzenetére


Döglött Róka
veterán

El akarjak adni a szolgaltatast.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#32) PistiSan válasza LLKobe (#30) üzenetére


PistiSan
addikt

Karácsonykor 3 napig nem ment a psn, elvileg azért támadták a sonyt, hogy a családdal legyenek az emberek, ne a ps előtt.

[ Szerkesztve ]

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

Kár érte, ja nem.

(#34) BigManus válasza PistiSan (#32) üzenetére


BigManus
addikt

Tehát ez a mostani akkor csak annyi, hogy ne üljenek az emberek a face előtt?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#35) koxx válasza PistiSan (#32) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt hadd döntsem már el én, ne ilyen tizenéves vérpistik.

(#36) Polllen válasza LLKobe (#30) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem megcsinálták, mert megtehetik, aztán utána hozzácsapnak majd valami ideológiát.

Nekem fel se tűnt, hogy nincs, de nem igazán értem, hogy mire jó.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#37) LLKobe válasza PistiSan (#32) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát gratulálok. Vannak hacker csapatok akiknek egyetértek a célkitűzésével (a módszereikkel nem feltétlen), de ezeket simán csak bevágnám a sittre rohadni pár évet.

És nem azért mert hiányozna a FB, pont havonta egyszer nézek rá, de hadd döntsék már el az emberek hogy mit akarnak, nem kell helyettük gondolkodni. Gondolok itt a PSN-es leállásra, ha lenne PS-em, és a rohadt sok meló után pont akkor lett volna időm kikapcsolódni egy kicsit, lehet megvágott volna az ideg:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#38) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem semmi ez a Lizard Squad , minden elismerésem, hogy ilyen profik.

Thanos was right.

(#39) Apollyon válasza Narxis (#38) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem vagyok benne biztos hogy ironizálsz vagy sem, de ezeket a "kijelentéseket" nem szabad készpénznek venni. Persze valószínűbb, hogy valami támadás volt, mint hogy sima karbantartás. Azért én is bízom benne, hogy sikerül egyszer megdönteni hosszabb időre (avagy végleg) az oldalt. Feltéve hogy ennek nem lesznek durva gazdasági hatásai :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#40) NeAndrew válasza Apollyon (#39) üzenetére


NeAndrew
csendes tag

Ha lenne csak pozitív lenne :D

(#41) Gdi


Gdi
senior tag

Na most az, hogy egy adag kis pöcsli le-DDOSol egy szolgáltatást, az mióta "hacker"? (hackerek, hacker-kedés)
Botnetet bérelni szerintem bárki tud, kis utánajárással.

Teszek Én a facebookra, nem ez zavar.
De ez a gyík-osztag ne legyen már hacker csak azért, mert billentyűzet van a s*ggében is születése óta, és meg tud nyomni 2 gombot, miután anyuci/apuci hitelkártyájával béreltek pár zombi gépet/VPS-t vagy akármit.
Csak gyíkok (ha már a nevük is arra hajaz). Itt meg megy a bulvárkodás, legközelebb programozó szakemberek lesznek.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#42) daczkó válasza ViharVadász (#18) üzenetére


daczkó
aktív tag

Fontosabb hír mint ezek:

(#32) PistiSan: Melyik kormányszóvívőnk mondta ezt? :C

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#43) Candy válasza Gdi (#41) üzenetére


Candy
tag

Lizard Squad egyszerű scriptkiddie-gyűjtemény, Lizardstresserben maximum annyi újdonság van, hogy a botnet inkább otthoni, *nix alapú firmware-es rútereken fut, amin okos júzerek meghagyták a default jelszót.

Egyébként mióta internetországban élünk, azóta mindenki hekker, aki képes megnyomni a ctrl+c, ctrl+v billentyűkombót és nem jobbegérrel másol...

Arra viszont kíváncsi leszek, hogy mikor sittelik le en bloc az egész bagázst, elég rendesen törik a borsot mindenki orra alá...

wunderbike.postr.hu

(#44) aprokaroka87 válasza Gdi (#41) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát kérem ez hatalmas tragédia,ha a Ph lapcsalád állna le,az nagyobb baj lenne.
Egyébként ha ezek ilyen gagyi hackerek,és mégis megbénittotak egy egész hálozati rendszert,akkor mégsem annyira gagyik.

(#45) nap


nap
addikt

Még mindig jobb, hogy a facebook állt egy órát és nem a buszom...

Nálunk a levelezőszerver olyan, hogy folyton túlterheléses támadá... ja nem, csak rendeltetésszerűen használnák.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#46) Mokó válasza daczkó (#42) üzenetére


Mokó
aktív tag

LOL legalja.hu-n a helye :C :C :Y

(#47) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Megkérdezném a hackereket hogy jobb lett-e az életük?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48) Gdi válasza aprokaroka87 (#44) üzenetére


Gdi
senior tag

Az, hogy erőforrásokkal rendelkeznek, nem jelenti azt hogy tudnak is valamit (1-klikkes károkozáson kívül).

Ha valaki elé leteszek egy szervert, és bekapcsolhatja (megnyomja a gombot), akkor ő már rendszergazda lesz, netán rendszermérnök?

Mint az előtted szóló írta, ez a kategória script kiddie, nem hacker.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#49) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Már nem azért, de szerintem semmi közük nem lehetett ehhez ezeknek a gyökereknek, csak megint büfögtek a neten.

PS4

(#50) fornettisuti válasza BigManus (#15) üzenetére


fornettisuti
veterán

Miféle cég az, hogy szerves része a fb a munkának, van felvétel?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.