Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) k.


k.
őstag

Elöljároban annyit hogy nagyon is sony párti vagyok.Nagyon sok termékük van itthon nincs velük baj.
Na tehát:
Nemkicsit meglepödtem arra az eladói mondatra hogy a Sony tv-k eladhaatatlanok.Meg hogy japánba nem árulják őket.Japánul ugyan nem beszélek de néha érdeklődésből megnézem mik vannak a japán sony honlapon. Elég annyi hogy a sony oda teszi a legmodernebb cuccait.Tehát közel sem fogynak rosszul.Az viszont közel se megyedi hogy az ilyen reklámfejek a másik márkánál előszeretettel emlitenek meg olyan dolgokat ami hülyeség vagy egyszerűen lehetetlen(lásd a japán sony nem ad el tv-t japánban) .Tehát közel sem szabadrájuk figyleni.Mi amint emlitettem sonykat vesznük( a szülők lévén fiatalkorú vagyok igy amiket én veszek jellemzően az olcsobb kategóriájú sony-k közül kerülnek ki) és szinte mindig a márkaszalonban.OTt nincs olyan hogy ez ilyen az ilyen.Elmondják hogy ez és az mint tud és döntsünk.Votl hogy mondták hogy megéri csak az olcsobbat venni ugyanis a drágább modellközel sem tud annyial többet.Tehát korrektek.Azóta gyakorlatilag alig vásárolunk a hülye azért vagyokban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.