Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó olvasgatást! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Geller72


Geller72
veterán

Öcsémék kint vannak spanyol cégnél pár éve, barátnőjével "négykezesbe"..:D. Ha látod őket esetleg egy fehér volvóval..:D. Multkor Sevillaból mentek Oslóba a +17-ből a -25-be..:D. Mostanában ezt az Oslói fuvart elég sűrűn megkapják. Voltak Portugálban a minap. Lehet venni igen brutál wi-fi cuccot itthon nálunk. Sztem megéri. És akkor nem kell mekiben kötelezően kajálgatni, vagy kúton közel állni.
Üdv és jó utat!

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tehát meglehetősen lassan, ezután egy halál életunt talján zsugorfóliával körbetekerte, aztán agy hasonlóan túlpörgött másik, targoncával bepasszintotta a kocsi hátuljába. Ez az egész nem tartott 15-20 percnél tovább. Asszem 22 rakat van fent…

Miután azért minden igyekezetük ellenére megtelt a kocsi,

:DDD :DD :C itt röhögtem de nagyon :))

ezért nemszeressük a digókat, az időhöz való hozzá(nem)állásuk miatt...vonatozás -> Brennero, vonatra várunk, 20.20-ra van kiírva, beesik 20.43-kor, és persze semmi közben semmi pofázás, hogy késik, vagy ftw. és ez csak egy sima helyi személy volt. :(( távolsági vonatok hajlamosak órákat is késni :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) proScout


proScout
tag

UP :R

(#5) Tomate válasza proScout (#4) üzenetére


Tomate
veterán

UP ? :U :)) Elolvasom ezt is amint időm engedi. :R

(#6) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a beszamolo. Koszi :C
Tovabbi jo utat.

"There is nothing permanent except change"

(#7) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

(#3) Mr.Csizmás: Sajnos ezt nem tudom alátámasztani, Olaszban még nem jártam.. (tök hihetetlen hogy az kimaradt mindig.. :DDD )

(#4) proScout: Kösz az UP-ot.. XD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) SzalaiG válasza gamerkiller (#1) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez zsír volt. Egyre jobbak a beszámolók. :)

(#9) tothbe


tothbe
addikt

a tréler miatt már megijedtem, de aztán láttam, hogy nem a wabis sárgát húzza.
Ezek szerint Laci még lenn délen tolja a tavaszban, jó neki, megint irigykedem, főleg, hogy ma nem süt itthon a nap.
De azért jó gurit neki, meg lassan egy jó hazafuvart, mert jó rég elment már.

By(e) Tothbe

(#10) gamerkiller válasza SzalaiG (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A hibákból tanulunk/ok és folyamatosan próbáljuk kiegészíteni a kéréseitek alapján. Köszönjük szépen! :R

tothbe: Nem, hál istennek Tercinek nem akadt ilyen jellegű problémája. Igen, még délen van a napsütésben.. Irigylem.. :) :R
Előzetesnek annyit még: Nem hazafelé hozza még a sorsa.. :(

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) mave13


mave13
őstag

Köszi. Ez is nagyon jó volt.
Felbodja az unalmas napot ez a beszámoló. Mindig ugyanaz, mindig ugyanott minden nap helyett valami egészen más.

Icewolf || kósza ||

(#12) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem sokat vesztettél, jó a kaja, igaz külön 1-1 euro a teríték az éttermekben.

fél-off: amikor 1x mentünk Brennero-Verona (és vissza) személyvonattal...237 km 3 ó...."ráérős vezetés" példája - peron előtt 160-nál satu, és pont megállt :D élmény volt.

ja és egy jóóóóféle javaslat az ékezetproblémára. szöveget tedd be word-be, és nyomj rá egy helyesírás ellenőrzőt, és akkor csak nyomkodni kell a gombot, hogy cserélgesse az ékezet nélkülieket ékezetesre (mert helyesírási hibának veszi) :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De sajnos akkor is kimaradt! :) Be kell pótolnom.. :)

Kaptam egy furcsa Emailt, kamionról van szó egyértelműen és úgy íródott mintha találkoztunk volna valahol egy parkolóban és most rám talált.. Nem emlékszem rá sajnos.. :S
Lehet Apunak szánta.. :S

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Vasinger! válasza proScout (#4) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Vegyétek vigyétek, nagyon jó áron adja :K

Komolyra fordítva a szót, jó írás, csak az ember szemét kiszúrják a helyesírási hibák és az ékezetnélküliségek, de gondolom ezek javítva lesznek.

Nekem nagyon tetszett az írás, főleg az a rész, mikor kifogyott a benzin. :D

(#15) Gradilaci


Gradilaci
tag

Kész a 8. rész.. :DDD
Vasinger: Köszönjük szépen! :R - Gamerkiller

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#16) iSonic


iSonic
addikt

Megint nagyon jó lett ^^ :R

(#17) keIdor válasza Gradilaci (#15) üzenetére


keIdor
titán

akkor már jöhet is pübe

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ahh, végre egy újabb fejezet. :))
Még nem olvastam el. Meghagyom estére csemegének...
Jó hosszúnak tűnik... :C

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#19) Bib


Bib
őstag

Ismét jól éreztem magam a napló olvasásakor,köszönöm!
Már jöhet is a következő :)
További minden jót,vigyázz magadra Laci!

(#20) Napfénysüti

A szokásos kiváló hangulatú írás. :R Szép ez a Merci. :K

Més que un club!

(#21) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Gratulálok a beszámolóhoz.Apum is kamionozott de sajnos már nem teheti... :( Hát ilyen az élet.Sok szerencsét és balesetmentes vezetést kívánok a többi utadhoz is. :K

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#22) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Köszönjük szépen mindenkinek! :) A 8. már ki is van rakva. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) Duree


Duree
veterán

Lassan gyüjteményem lesz az irásaidból.Remek szórakozás
Várom a folytatást
Sok sikert

duree54

(#24) Hiftu válasza gamerkiller (#22) üzenetére


Hiftu
senior tag

Asztaaa... Megint nem fekszem le éjfél elött...
:R

(Nem azért, mert lassan olvasok, hanem mert későn kezdem. Mondjuk úgy, ez az egyik altatóm...)

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#25) gamerkiller válasza Duree (#23) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Te lemented az írásokat?:)
(#24) Hiftu: :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Egy újabb remek írás. Köszönöm szépen. :R :R

(#27) SzalaiG válasza Duree (#23) üzenetére


SzalaiG
addikt

A végén még ki lesz adva évenként, mint útikönyv.

(#28) gamerkiller válasza SzalaiG (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ki is fogjuk.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#29) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egyébként ami nem tiszta, hogy a kamion miért lesz levegős, ha kifogy belőle a benzin? :F

(#30) Gradilaci válasza Vasinger! (#29) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem csak a kamion levegősödik le ha kifogy a nafta, hanem minden motor ha jol tudom.
Gondold csak el. Adott egy uzemanyagtank benne jelen esetben DIESEL-el. Alul van egy cso ami szivja es tovabb juttatja a tank fele. Ha a tankbol kifogy az amit sziv, utana levegot sziv es ezt addig teszi amig a csoben maradt uzeanyag teljesen el nem eg. Ha az is eleg, akkor mar a csoben is levego lesz. Ha ratankolunk a levegore, a tankbol ugyebar kiszoritja az uzeamanyag a levegot, de a csobol mar nem tudja. Igy azt hiszem innentol ertheto. Hiaba tankoltunk, hiaba van a tankban uzemanyag. A csoben levego van, es ugyebar azzal nem megy az auto.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#31) gamerkiller válasza Gradilaci (#30) üzenetére


gamerkiller
senior tag

es ezt persze en irtam..
Annyit meg hozzatennek, apam kiegeszitesevel..: Nem alul van a cso, hanem egy un buvarcso van ami felulrol jon.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) Vasinger! válasza Gradilaci (#30) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hogy én mekkora hülye vagyok...Teljesen ésszerű. Köszi a felvilágosítást. :R

(#33) bonat


bonat
senior tag

nekem az jutott eszembe, mivel nagyon tetszenek az írások,
hogy a végén lehet odautalom nektek az Adóm 1%-át :DD :DD :DDD

kinek mi a véleménye? :DDD :DDD
gamerkiller te mit szólsz ehhez?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) gamerkiller válasza bonat (#33) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Számlaszámot esetleg? :DDD
LoL bocs az ékezet hiány miatt, MU-ból jöttem.. :D

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#35) bonat válasza Geller72 (#2) üzenetére


bonat
senior tag

ez a cucc nekem is tetszik, de azért vmivel eső védetté kéne tenni nem? :F
mert így nekem elég bizarnak tűnik szakadó esőben a cucc a tetőn :F

(#36) bonat válasza gamerkiller (#34) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DDD :DDD
vicces lenne.....lehet úgyemlékszem 200Ft az 1% :DD :DD :DDD :DDD
de azért az is valami...többe kerülne az utalás :DDD :DDD :DDD :DDD
lehet majd személyesen :DD :DD :DD

(#37) gamerkiller válasza bonat (#35) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha nem lenne "esővédett" szerintem nem úgy hirdetnék hogy akár kívülre is.. :)
Amúgy nagyon gondolkozunk egy ilyen szerkezet megvételén.. Sokba kerül a telefonálgatás.. :R

bonat: Beváltható 1 sörre? :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) bonat válasza gamerkiller (#37) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD
visszatérve a WIFI-s cuccra.....végignéztem az oldalukat......kerestem eső-víz-időjárás szavakat de nem találtam pontos leírást ezekre a külső tényezőkre
-ha télleg érdekel titeket, mindenképpen kérdezzetek rá erre az Eső dologra :Y

-mondjuk én ( mint Távközlési Technikus......és Villamos mérnök hallgató :DDD ) lehet megbolondítanám a cuccot egy forgató motorral, hogy még kiszállni se kelljen a fülkéből a pozíciónáláshoz (sőt...lehet h ők is tudnak vmi megoldást erre) :C :C

(#39) mave13 válasza gamerkiller (#37) üzenetére


mave13
őstag

Ha gondolod, küld át a nyersanyagot mielőtt feltennéd, szívesen kijavítom, miközben olvasom. Szakdogákat, phd dolgozatokat szoktam javítani ismerősöknek, úgyhogy nem okozna gondot. A word helyesírás ellenőrzője nem az igazi, mivel, ha egy szó helyes, akkor szövegkörnyezettől függetlenül legtöbbször jónak ítéli.
Ez persze időbe telik, így kb. egy délután csúszás lenne a felkerülésben.

Icewolf || kósza ||

(#40) Napfénysüti válasza gamerkiller (#37) üzenetére

Vagy egy fél zuhanyzásra. :DD

Més que un club!

(#41) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Hány éves vagy és mióta kamionozol?

jók a beszámolóid :D

(#42) gamerkiller válasza bonat (#38) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem rossz ötlet, ha odáig eljut a szekér akkor mindenképpen rákérdezek! :R

(#39) mave13: Mindenképpen igénybe foglak venni ha szükséges! Egyenlőre ezekkel még elbírok! :R

(#41) angyalpc2: 45 éves és öhhmm azt hiszem '92-ben kezdte a fuvarozást.

[ Módosította: #65675776 ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43) Willowfield


Willowfield
csendes tag

Üdv!
Kb 3 nappal ezelőtt fedeztem fel a "sorozatod" és azóta függő vagyok :R :R :R
Alig várom a következőt!

Jó utat! :C

Tł€$TO4€V€R!!!

(#44) SzalaiG válasza Geller72 (#2) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez zsír és nem is drága.

(#45) gamerkiller válasza Willowfield (#43) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A következő már kész van, engedélyre vár.. :) :R Köszönjük szépen! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) Omega81


Omega81
senior tag

"Kollégákkal hamar megtaláltuk egymást, mire kiszálltam a kocsiból, egyikük mar „meg is sértett” egy üveg sörrel. Elfogadtam, mert szívesen adta… Gyorsan felderítettük a környéket, kiderült, hogy kb. 2 kilométerre van egy diszkont, ahol jóval olcsóbban lehet vásárolni, mint itt. Kisétáltunk, megtaláltuk, bevásároltunk. Én 20 Euróért irdatlan mennyiségű cuccot vettem, konzervet, ásványvizet, mosószert, újabb adag csirkehúsit, kenyeret, mortadellát, meg jó ég tudja meg mit nem, inkább az legyen a gond, hogy nehéz választani, mint az, hogy nincs miből."

Hali!

Jól sejtem, hogy ennyi mindent nem kézben cipeltél a kamionhoz? Sört ittál és utánna vezettél?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#47) Omega81 válasza gamerkiller (#45) üzenetére


Omega81
senior tag

Jó termelés! :C :K :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#48) Ipse89


Ipse89
tag

Megvártam a ami napot, hogy egybe, mohón eltudjam olvasni ;]
F@sza kis beszámoló :R Várjuk a folytatást! :C

Nem is tudtam, hogy az örömlányok szervezetten "támadnak" be egy-egy pihenőhelyet :Y ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#49) tothbe válasza Omega81 (#46) üzenetére


tothbe
addikt

tuti, hogy nem a mercivel volt. Pihenőidőben a taho miatt még odébbgurulni sem igen tudsz.

By(e) Tothbe

(#50) gamerkiller válasza Omega81 (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szia! A hétvégi pihenőkben gyalog szoktunk vásárolni. 4-5km séta nem is olyan sok ilyenkor.
Itt például 6km-t sétáltunk a parkolótól a boltig. Ez Franciában volt, és 41°C volt még a nyáron.. ~30 eurót fizettünk, 5 púpos bevásárló táskával caplattunk vissza Lille-be.

(#48) Ipse89: Azt képzeld el amikor Alcalá de henares-ben mész és az út mellett pipázik a koromfekete asszonyka..:) Rendesen vigyázni kell sétálás közben hogy ne csússz el a Rako-n.. :DDD Lassan te is függő leszel..:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.