Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

ot 995 tényleg nem volt egy csúcs telefon :D 1 évig használtam én is a sajátom, és az első 1 hét után már nem igazán tetszett, az összeszerelési minőség elég rossz volt, nyikorgott a hátlap és a keret is mozgott, könnyen kopott a hátlap és a ekret, akadozott, alig akarták rá kiadni a 4.0-t... Franciáknál már fél éve kint volt a 4.0, nálunk még mindig csak a 2.3-at lehetett hivatalosan rárakni a telefonra...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) Simi87 válasza AllTheBest (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Utólag visszagondolva nem is tudom hogy gondoltam. Most nem tudom elképzelni, hogy édes-savanyú brand-et vegyek, bármennyire is nyomulnak. Elöbb kezdek el udvarolni egy szír cicafiúnak, mint hogy megint ilyen hibába csússzak. :DD

(#3) AllTheBest válasza Simi87 (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Engem nem érintett olyan rosszul a dolog :D Az Idol szériát elég jól eltalálták és foglalkoznak is velük, ettől függetlenül én már nem igazán tervezem Alcatel vásárlását.
Én egész eddig csak a nagyobb márkák termékein éltem( Apple, Samsung, LG, Nokia, Sony), és egy fél éve mertem bevállalni az első kínai telefonom. Nagyon jó telefon (Meizu M1 Note), a rendszert is szépen összerakták, a sebességgel sincs gond, csak túl zárt volt nekem.
Aztán most egy OnePlus One tulajaként már bátran tudom mondani, hogy csak akkor térek vissza az előbb leírt nagy gyártók termékeihez, hogyha valami olyasmit mutatnak fel, ami rávenne a váltásra :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Simi87 válasza AllTheBest (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Nálam ha android, akkor csak Motorola. :)

(#5) AllTheBest válasza Simi87 (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Motorolám már vagy 5 éve nem volt, ha nem siettettem volna annyira a telefonvásárlást, akkor lehet, hogy egy Moto X Style lett volna a választott :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

"iPhone 3G - erre nincsenek szavak. Laggos, gagyi ipari hulladék."

Tőled ezt nem vártam volna. Egy igazi "i" embernek képzeltelek el. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Simi87 válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


Simi87
senior tag

Hát ha hulladék, akkor hulladék. legutálatosabb két telefon a 3G, és a 3GS.

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nokia 8910i - Te jó ég ez milyen király telefon volt. Csak pár óráig volt nálam, de esküszöm luxustelefonnak éreztem minden egyes percben.

Live-Die-Respawn

(#9) Simi87 válasza oriic (#8) üzenetére


Simi87
senior tag

eléggé Luxus telefon volt, finom kis darab.

(#10) Earl_Muttley válasza Simi87 (#9) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

8910-ből nekem a sima volt, 2 éve vettem valami 25 ezernyi euróért. Bántam hogy el kellett adni, élmény volt használni, másodtelefonnak. :)

7110-et keresek épp.. egy szépet, jó rugóval, stb.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11) AllTheBest válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Pedig ez így van, volt szerencsém egy darabig nekem is 3gs-t használni, utána igazi megváltás volt az iPhone 4, gagyi műanyag, vastag és nehéz a 3gs, közel sem hozza a gyártótól elvárt minőséget

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#12) Misi1979 válasza Simi87 (#9) üzenetére


Misi1979
őstag

Tudod mit keresek? úgyis telefonokkal foglalkozol, hátha tudsz segíteni:

Olyan dual-simes készüléket, ami nem okostelefon ÉS rohadt igényes darab. Mármint külsőre legyen szép. Legyen gombsora. Jelenleg egy 8800 Sirocco-t használok másodtelefonnak, azt akarom leváltani két simkártyás készülékre.

Én szerettem egyébként az iphone 3g-t, az szippantott be - előtte n95/e90 párost használtam okoskészüléknek.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13) Simi87 válasza Misi1979 (#12) üzenetére


Simi87
senior tag

Nokia 515 dual

(#14) Misi1979 válasza Simi87 (#13) üzenetére


Misi1979
őstag

Hű, és van aranyszínűben, nem is csúnya:

Köszi! :R

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15) Simi87 válasza Misi1979 (#14) üzenetére


Simi87
senior tag

Aranyat nehéz szerezni, de jó kis telefon, van nálunk egy pár céges.

(#16) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nekem a Nokia 6303 Classic marad az örök kedvencem! :))
Anno rengeteget szórakoztam rajta a Nokiás játékokkal, és vagy 2 tucat fülhallgatót legyilkoltam vele annyi zenét hallgattam rajta, de a telefon a mai napig hibátlanul működik, a rendszersebesség meg egyszerűen elképesztően gyors, köszönő viszonyban sincs a mai Androidos csodákkal, az üzemidőről nem is beszélve! :K

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.