Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166) Crazyman33 válasza Gebriel (#162) üzenetére


Crazyman33
senior tag

időzárás
Én is azt írtam, ha olvasol a sorok közt.
"Hátha valaki éjfél után megy egy gyorsabb kört (mert ha 19-kor nem figyeli akkor éjfélkor miért figyelné) és ugye akkor eltűnik az előző ideje és akkor bemondásra írjam be." Az eltűnés alatt értettem hogy más lesz a dátum és nem látjuk soha többet mit futott előző nap. Ez is egyértelmű?

Pontozás
A lottószámokat nem tudom meg mondani. Viszont a versenyre a variációkat hogy mi lenne ha ... azt te is ki tudod sakkozni. Most akkor már ettől az állításodtól elálltál?"40 ponttal átveheti az első helyet"
Az újabb pontozási bibidet is megválaszoltam az előbb:
"még annyit hogy aki 2 futam után hátra dől és azt mondja nyertem (mivel csak így marad a végére 28 pontja) annak úgy kell. Mindig jól kell teljesíteni."
Na ne akard már azt hogyha elmész vásárolgatni ajándékokat és emiatt nincs időd a köridőre (ami természetes, nekem sincs fontosabb a családnál) vagy dolgozol akkor is bajnokságot nyerj. Aki pedig végig harmadik az utánad végezzen.
Értsd meg végre hogy nem fogja elvinni a kupát aki csak két futamon indul és azon első lesz!!! Minden futamon lehet bizonyítani, biztos hogy lesz olyan pálya ami nekem sem fekszik akkor majd veszítek a helyezésemből, ez így van rendjén.

"Milyen pontozás az amit:
1. Menet közben változtatnak" Ki változtat?
Olvass vissza!!! Mindenkit nyomatékosan megkértem hogy olvassa át a szabályzatot! Ott van a pontozási szabály?
"az utolsó egy pontot kap, az előtte végző kettőt, és így tovább." Ott van.

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.