Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#160) Crazyman33 válasza Gebriel (#151) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Még mielőtt érvelnék, hagy írjak le valamit. A szabályok 85%-át A GT oldalon szervezett GT4-5P köridő bajnokságból vettem (a szabálykészítők engedelmével). Ezek a szabályok évek óta mennek ott tökéletesen. Én is lenyomtam 9 bajnokságot/34 futamot. Nem azon vagyok hogy rátok erőltessem a szabályokat itt ezen az oldalon! Amire tényleg igény van és értelmét látjuk eddie-vel azon alakítunk. Én élveztem minden futamot a GT-vel, és örültem mikor rátaláltam a Nowarez fórumra és egyúttal rátok. Rátok akik ugyancsak a Forzát toljátok ezerrel! eddie felvetette a versenyt mint lehetőséget. Ekkor kezdtünk el priviben beszélni róla, gondoltam ültessük át a GT-s dolgot ide és szervezzünk mindenki nagy örömére egy hasonlót. Gondolom mindenki tisztában van azzal mi munkánk van ebben az egészben. Nem is azért csináljuk hogy orra alá dörgöljük valakinek, ezt szerintem eddie-ről is elmondhatom, hogy mindenkiért és magunkért csináljuk. de nézd vagy nézzétek vissza a hsz-ket. Van egy olyan valahol hogy "eddie kurva jól összeraktad az oldalt", "tök jó a fejléc", "tudunk segíteni valamit?" stb. NINCS. Még egyszer hangsúlyozom nem várunk köszöntet, de egy hátbabaszás sokat lendített volna az elején.

Ez érvényes a 19 órai zárásra is Nem csak tekerni kell ezerrel a kormányt és taposni a gázt. Ha éjjfél a zárás (mondjuk vasárnap, de erre még eddie nem bólintott rá), akkor én nem szívesen maradok fent minden vasárnap éjfélig, hogy lefotózzam az eredményeket. Hátha valaki éjfél után megy egy gyorsabb kört (mert ha 19-kor nem figyeli akkor éjfélkor miért figyelné) és ugye akkor eltűnik az előző ideje és akkor bemondásra írjam be. Utána hétfőn este tudnám csak táblázatba vinni, munka után átküldöm eddie-nek, ha van ideje a munka mellett akkor kedden felrakja vagy nem. Stb.

"Ha valaki kétszer lesz első és a mostani pontozás szerint begyűjt 28pontot.
Legközelebb ha húszan leszünk és két forduló után egy új ember végez az első helyen 40 ponttal átveheti az első helyet. Míg a jelenlegi listavezetőnek hiába nyert már 2x a pontja így is csak 28."

Ez így nem igaz!
Gondold végig te is.
Aki a két futamban első volt az nem véletlenül első, itt nincs szerencse. Ha a 3.-4. futamra jön egy új ember aki sokkal jobb és első lesz mindkét futamon akkor neki lesz 40 pontja (20 indulónál) a bajnokság végére. Emiatt az ember miatt visszaszorul az eddigi első tegyük fel 2.-3. helyre akkor neki mennyi pontja lesz? 28+19+18=65 Na kinyert? Ha nem indul az első két futam győztese az utolsó két futamon akkor esetleg nyerhet az aki az utolsó két futamon 40 pontot szerzett. De még akkor is ott az eddigi 3.-4 (pl.12+12+17+17=58 pont, ki fog nyerni?) helyezett. Szóval szerintem a pontozás jó. Minél többen indulunk az jó annak aki mondjuk az élen van, de jó annak is aki mozog le-fel.
Szerk. még annyit hogy aki 2 futam után hátra dől és azt mondja nyertem (mivel csak így marad a végére 28 pontja) annak úgy kell. Mindig jól kell teljesíteni.

heihachi! :DD (csak neked, és most tényleg nem vagyok ideges csak ez már kikívánkozott)

[ Szerkesztve ]

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.