Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Kicsit lehet sűrű, kicsit lehet katyvasz. De az enyém! :)
Úgy éreztem meg kell osztanom. Hátha akar még fogyni valaki és tudok segíteni. :)

(#2) fesii


fesii
aktív tag

Gratula a teljesítményedhez! :C 10km futás... már elég durva kimondani is nem lefutni ;]
Ha így folytatom én is eljutok a te kezdési szintedhez :(( 180cm 95kg :W

(#3) greenity válasza fesii (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Gratulálok és sok sikert a továbbiakhoz! Le a kalappal :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) deicide válasza eddie17 (#1) üzenetére


deicide
veterán

Gratulálok, szép eredmény. Nekem is hasonló volt a szitu, 132kg voltam tavaly áprilisban és szeretek enni. Ezért az étrenden nem változtattam, csak sokat mozgok mellé. Gyaloglással kezdtem és bringával, mert ahogy Te is, én is hamar kivégeztem volna a futással a térdeimet. Jelenleg 97kg vagyok (1 év alatt ment le 35kg csak a mozgással) és pl most áprilisban kb 120 óra lesz az aktív testmozgás, azaz átlag napi 4 óra. A hét végi nagy gyaloglások dobják meg (73km-t mentem 1.5 hete hétvégén). Hétköznapokon kevesebbet megyek, "csak" 2-3 órát, ebbe 20km gyaloglás vagy kb 80km tekerés fér bele. És most már futni is értelmes tempóban tudok félmaratont, aminek nagyon örülök.

ps: jelenleg jóval többet kell ennem, mint 1 évvel ezelőtt, mert ahogy fogy a zsír rólam, úgy lesz kevesebb lehetősége a raktárakból töltekeznie a szervezetnek, a napi minimum 2000 elégetett kalóriát pedig pótolni kell.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5) Fáraó


Fáraó
őstag

Gratula! Csak így tovább! :C

VIGYORRRGAZMUS.....

(#6) eddie17


eddie17
addikt

Köszönöm mindenkinek, igyekszem, késő délután megyek ma is futni. :)

fesii: Csak az elején nehéz, aztán már élvezed. :)

deicide: Nagy gratula neked is! :R Többet mozogsz mint én. :) Mondjuk én keveset kajálok mellé, szóval az a 800 kalória amit elégetek egy futással is bőven fogyaszt. :)

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Gratulálok hozzá. Én is szeretném végre elérni, hogy 8x kiló lehessek, nem tudom, mit tudnál javasolni?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) sketchifun


sketchifun
senior tag

Fordított esetben szenvedek.

186Cm magas vagyok, 61 kiló. Legalább 75 kiló szeretnék lenni. Normális étrendem van, csirke, túró, satöbbi.
Emellett napi 15km-t futok.

Várom a tippeket, hogyan hízhatok.

Zsír nem kell, Izomzatra van szkségem :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#9) Fáraó válasza sketchifun (#8) üzenetére


Fáraó
őstag

Sztem ne fuss napi 15 km-t, hanem csak hetente 2-3 alkalommal + több tivornyázást, lazább életet és haveri falatozásokat. Esetleg kondizással tömegnövelés?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

mindig elképedek az ilyen 20-30+ kilós fogyásokon, hatalmasak vagytok, emelem kalapom. meg lehet csinálni, nincs kifogás, ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) eddie17 válasza Blindmouse (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Mindenképp elsősorban az étrenden érdemes változtatni. De úgy kell, hogy nem átmeneti állapot, hanem végleges. Az is sokat segít ha a cukros dolgokat elhagyod, és jobban odafigyelsz mit eszel és mennyit.
Ezután érdemes kezdeni a mozgást. Ha nagy a túlsúly akkor szobabicikli vagy kinti biciklizés szerintem. Nem terheli annyira az ízületeket (sikerült ugye megtapasztalnom. :) )

sketchifun: Nos, ha napi 15km-t futsz, akkor ne várd, hogy magadra szedsz sok-sok izmot. :) Láttál már csupa izom futót? :) Én még nem. Vékony, szálkásak.
Ha izmot szeretnél építeni akkor olyan gyakorlatokat kell végezni. Vagy súlyzóval vagy a saját súlyoddal. Persze futni is lehet mellette, csak esetleg kevesebbet.
Fáraó-val is egyetértek egy részben. :)

hoffman_: Sokáig én sem hittem, de ez olyan mint a cigi. Agyban dől el. Ha kicsit megerőlteti magát az ember, sok mindent elérhet. Persze nekem is még van hátra, de látom már a fényt. :) Amúgy köszi! :R

baluka26: Az első 20-25 kiló könnyen megy egy erősen túlsúlyosnál. Ugye sok víz is ürül ilyenkor. Na de utána már egyáltalán nem megy gyorsan. Tapasztaltam, azért kellett elkezdenem intenzíven mozogni.
Egyébként köszi! :)
Lehet, én azokat tudom csak írni amiket kipróbáltam. :)

MOD: Azt elfelejtettem, hogy ezek mellett még emeltem a folyadék bevitelemet is! Az is nagyon fontos. :K

[ Szerkesztve ]

(#12) baluka26 válasza hoffman_ (#10) üzenetére


baluka26
veterán

Ha van honnan, könnyen megy a fogyás.
Én úgy fogytam tíz kilót (96->86), hogy többet eszek, mint eddig, és a mozgást sem növeltem.

Egyébként gratula! :)

Ellipszis tréner is jó izületek szempontjából, én is azon edzegetek.

szerk: Vízre különösen ügyelni kell egyébként, én az életmódváltással kapásból megtripláztam az addigi vízbevitelem, 4 literre kb.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) eddie17 válasza baluka26 (#12) üzenetére


eddie17
addikt

Lejárt a limit! Pont leírtam és utána néztem, hogy te is írtad a vizet! :D

(#14) baluka26 válasza eddie17 (#13) üzenetére


baluka26
veterán

Legfontosabb, amit elhajt a szervezet, pótolva legyen.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15) hoffman_ válasza eddie17 (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, ez nyilvánvaló, de akkor is elhatároztad, ez a legnehezebb. a vége tény, hogy nehezül, de ilyen sikerek után nem hiszem, hogy gond lenne.

balu:

persze, ez tiszta sor. én pont ebben a cipőben vagyok. nekem a versenysúlyom olyan átlag 90kg, 184 centihez. 94 volt a max, amíg exem etetett, utána 88 körül sikerült megállnom... :) alig van rajtam ehhez leadni való, most 89 vagyok konstans hónapok óta, ha ebből 4kg lemenne, akkor már lassan látszódnának az izomrostok is :DDD szóval 85 a cél, és 3-4kg-t visszaszedni izomban. csak ez már elég keserves és lassú munka :)

víz nagyon fontos ja, télen 2-2,5 liter, nyáron 4 simán lemegy nekem is. (sörről nem is beszélve - sajnos, hiába mozgom le a kaját, ha este iszom :DDD )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) baluka26 válasza hoffman_ (#15) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem is csak pocakom maradt, de ezt már rábízom a természetre, hogy kezdjen velem valamit. Meg asszony kért, hogy ne legyen ilyen macskajancsi :D

Azért a jelenlegi 87-em (most mértem) a február eleji 96-hoz képest nagyon baráti.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#17) Kolondrum

Hány éves vagy?

(#18) baluka26 válasza eddie17 (#13) üzenetére


baluka26
veterán

Most nézem, hogy majdnemföldi vagy :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19) Tulipanti


Tulipanti
tag

Gratulálok, szép eredmény! :C

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#20) hidroponi válasza eddie17 (#1) üzenetére


hidroponi
aktív tag

gratulalok! azt meg szabad kerdeznem, hogy a bőrrel mi ujsag?
nekem csak 15kg ment le eddig de meg lehetne 2x ennyi is, viszont tartok tole, hogy ennyi felesleg leadasa utan nem huzodik ossze termeszetes uton..

(#21) baluka26 válasza hidroponi (#20) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem a nagy hízástól repedt szét még anno 3 éve, mint a terhes nőknél. Durva.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Fogyáshoz a futás nem túl hatásos. Kivéve persze, ha az embernek az aerob tartomány eléréséhez már futni kell, de több 10 kiló fölösleggel ezt kétlem. Mindenesetre gratulálok az eredményedhez, én az elmúlt 4 hónapban dobtam le egy húszast, szóval tudom mekkora szopás a diéta :R .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#23) eddie17 válasza Kolondrum (#17) üzenetére


eddie17
addikt

25 leszek augusztusban.
Miért érdekes a korom? :)

baluka26: Igen, igen. Itt vagy egy köpésre. Sokat járok Tatabányára, több haver is ott lakozik. :) Meg munkát is most arra fele keresek. :)

Tulipanti: Köszönöm! :R De azért van még hátra sok-sok izzadságos óra. :)

Más: Megvolt a mai futásom, ismét emeltem egy nagyon picit rajta. :) 8.33 km.

hidroponi: Bőr hálistennek nem lóg, csak egy nagyon picit a tricepsznél... Sajnos a hirtelen hízástól a terhességi csíkjaim megmaradtak, csak halványultak. Majd a napon lebarnítom. :)
Amúgy ha nem gyorsan fogysz, és még fiatal vagy és nem 100 kilót kell leadni, akkor nagy bőrnyúlás nem szokott maradni.

Cthulhu Dawn: Lehetséges. Az előírt zsírégető pulzusomat tudom tartani futással. Persze nem gyors futás, hanem erős kocogás. 8km/h körüli. Valószínű amíg nagyon sok felesleg volt rajtam, és nem is mértem a pulzusom nem volt teljese hatásos. DE! Legalább mozogtam. Előtte szinte nulla mozgást végeztem.

[ Szerkesztve ]

(#24) greenity válasza eddie17 (#23) üzenetére


greenity
aktív tag

A striákkal és a nappal vigyázz. Csúnyán meg lehet égni, élénk pirosan, szinte világítani.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#25) eddie17 válasza greenity (#24) üzenetére


eddie17
addikt

Vettem, értettem! :K ;)

(#26) hidroponi válasza eddie17 (#23) üzenetére


hidroponi
aktív tag

sajnos mar nem vagyok olyan ijfonc mint te, ugyhogy marad a lassu fogyas. :)
(bar a mostani tempo mar tul lassu kb. 0kg)

(#27) Vladi


Vladi
nagyúr

Jó eredmény, gratulálok.

Képeket! ;]

Mondjuk nekem 180/93 az adatok, úgyhogy annyira nem aggódok. A zeataxos ember 8 év után is 105 kg például. :DD

Futásra nem lennék hajlandó. Szobabicaj még lehet.

Egyébként a súlyzózást otthon is tudod csinálni, pár havi bérletből már tudsz venni készletet, jah.

Egyébként 15 évesen poroltókat emelgettem, mert annyira futotta. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#28) Kolondrum válasza eddie17 (#23) üzenetére

Csak kérdeztem. Munka mellett?

(#29) baluka26 válasza eddie17 (#23) üzenetére


baluka26
veterán

Hova szoktál járni?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30) eddie17 válasza hidroponi (#26) üzenetére


eddie17
addikt

Igen, lassan kell fogyni akkor. :) Bár a 0kg az tényeg lassú. :)

Vladi: Bőven belefér az még. :)
Most az a gond, hogy melót keresek, így nem akarok semmire költeni ami nem létszükséglet.
Poroltó. :D Jó ötlet. :D

SymbianOS: Igen munka mellett (3 műszak) csináltam mindezt. Kivéve most, munkát keresek éppen.

baluka26: Általában a mártírok útjára. Onnan meg amerre vitt az út. :) Mondjuk idén sok időm nem volt. De múlt héten voltam fent munkaügyben. :)

(#31) Kolondrum válasza eddie17 (#30) üzenetére

Nem rossz! Én még csak ott tartok, hogy ahol lehet kerülöm a cukrot és a szénhidrátot, de pl ha nincs kéznél a "spéci" kenyér (ami a mindenem) akkor tolom a simát mintha mindegy lenne mit eszek. Tehát ha ott van azt eszem törekszem rá, ha nincs akkor meg ami van.
Rendszeres mozgás messze van. Elég az a sok gyaloglás napi szinten. :DDD

(#32) Vladi válasza eddie17 (#30) üzenetére


Vladi
nagyúr

Legyél kreatív. Fekvőtámaszt nyomni semmibe se kerül pl. Azt is lehet variálni, hogy lábat emel, vagy öklön vagy ilyenek. Régen sokat tudtam. 10 éve még ment 1 kézzel is! :Y

A mostani megjelenésed még a munkavállalásban is segíteni fog, hidd el. Ilyeneket nem mondanak ki, de ezt is nézik a jelölteknél.

Még valami eszembe jutott: németből lomolt nagoyn penge, 140 kilóig bíró szobabringát 25 ezerért vettem. Jó hát leizzadtunk csajommal míg átkocsikáztunk Hajdúhadházon [ :DDD ] de megérte. Ilyenekben gondolkodj. Ez amúgy ilyen 180 k-s gép. :Y

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33) eddie17 válasza Kolondrum (#31) üzenetére


eddie17
addikt

Szénhidrát nem gonosz. Főleg ha mozogsz mellé. De a cukor elhagyása sokat segít az biztos. :)
Én is próbálom kerülni a fehér kenyeret. Általában teljes kiőrlésűt eszek ha tudok szerezni. :)
Na ja, a rendszeres mozgás mellé fontos. :) Bár anélkül is fogyhat az ember, de csak egy darabig. Utána mozogni kell. :K

Vladi: Persze ilyeneket szoktam, guggolni, felülni, fekvőtámasz. De tapasztalatból mondom, hogy nem helyettesíti a termet. :) Meg az atmoszférát sem. :D
Egy kézzel nem rossz. :) Még az nem megy nekem. :) De ahhoz képest, hogy régebben 1 sem ment, most 3x30 lemegy simán. :)
Az biztos. Végre nem úgy nézek ki mint egy jóllakott óvodás. :) 2XL-ről M-re sikerült eddig. :)

Mod: Igen, az jó vétel volt. :) Majd körbeszimatolok! :R

[ Szerkesztve ]

(#34) zoo8800


zoo8800
veterán

Nem semmi. :))
Én 95 kiló környékéről szoktam lefogyni 90 kiló környékére, de mindig visszajön.

rip and tear, until it is done

(#35) eddie17 válasza zoo8800 (#34) üzenetére


eddie17
addikt

Jó lenne ha innentől kezdve csak ennyi dolgom lenne. :D
Amúgy köszi.

(#36) eddie17


eddie17
addikt

Na csak csináltam egy nem teljesen jó összehasonlítást. Sajnos a régi kép még 2010-es, ez után még híztam pár kilót. :) De el lehet képzelni... A másik pedig ma készült.

Én 110+ kg

Én 79kg

(#37) baluka26 válasza eddie17 (#36) üzenetére


baluka26
veterán

Az igen. Nagyon latvanyos.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#38) deicide válasza Cthulhu Dawn (#22) üzenetére


deicide
veterán

Ez eléggé életkor függő. 36 évesen nekem a 7.1-7.3km/h gyaloglás és a 9km/h kocogás is aerob-ba esik (kb 120-125 bpm), hegyi terepen ugyanez a sebesség már anaerob, a héten az egyik 20km-es körömet 2 óra 4 perc alatt futottam 350 méter szinttel, na az pl anaerob volt. De aerob-ra már nemigen van hová fejlődnöm, képes vagyok 73km-t gyalogolni 1 nap, annál nagyobb állóképesség nem hiszem, hogy kellene :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#39) Fáraó válasza eddie17 (#36) üzenetére


Fáraó
őstag

Grat még1X! Ugye, hogy jobb így? Tényleg fejben dől el! :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#40) hidroponi válasza eddie17 (#36) üzenetére


hidroponi
aktív tag

es a bagot is elhagytad?

(#41) Viszlát válasza eddie17 (#36) üzenetére


Viszlát
addikt

Hoppá!

:R

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42) eddie17


eddie17
addikt

Köszönöm mindenkinek! :R Igen fejben dől el minden. :)

hidroponi: Örülök, hogy azon a képen az is rajta van. :) A válaszom igen, elhagytam, 2011 szeptember közepe óta egy szálat sem szívtam. :)

(#43) hidroponi válasza eddie17 (#42) üzenetére


hidroponi
aktív tag

hat tenyleg nagy gratula! belecsaptal a lecsoba! :C

ps. mondjuk eleg nehez lenne ugy sportolni ( bar van aki elsportolokent is bagozik).

[ Szerkesztve ]

(#44) baluka26 válasza eddie17 (#42) üzenetére


baluka26
veterán

Mar ebbol megmondom, hogy klassz ember vagy! Bravo!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#45) eddie17


eddie17
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Jól esik a pozitív visszajelzés. :)
Sport meg a bagó... el sem tudom képzelni, hogy mehet az egyszerre. :)
Azt, hogy tényleg klassz ember vagyok nem tudom. Egyszerűen csak nőtt valahonnan akaraterőm. :)

(#46) Blindmouse válasza eddie17 (#11) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Félreértesz. Nem sportolok, sokat eszek, két kanál cukorral iszom a kávét, 8 órát egy helyben ülök egész nap, nem vetem meg a sört,és sehogy sem sikerül pár kilót magamra szednem. Hogy a fenébe lehet elhízni?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#47) eddie17 válasza Blindmouse (#46) üzenetére


eddie17
addikt

Bocs, azt hittem fentről kell elérni. :) Lentről nincs tapasztalatom, csak úgy, hogy egyszerűen hízok...
Itt már a genetika szól közbe szerintem, meg az anyagcsere. Nekem kifejezetten lassú. Így minden szartól hízok. :) Mellé még lusta is voltam.

(#48) Viszlát válasza eddie17 (#42) üzenetére


Viszlát
addikt

A fejben dől el mindennel azért vitatkoznék, mondjuk inkább úgy, hogy anélkül biztosan nem fog sikerülni. Sajnos a genetika, anyagcsere meg még ki tudja micsoda, erősen behatárolja a mozgásteret (ahogy például Blindmouse esete is mutatja, öcsém is ugyanezzel a problémával küzd).

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49) eddie17 válasza Viszlát (#48) üzenetére


eddie17
addikt

Persze az is fontos (most mondjuk csak a fogyásról beszélek), hogy nem betegség miatt kövér az ember hanem csak mert lusta stb. Nekem is lassú az anyagcserém, ahogy írtam fentebb. Sajnos ez azzal jár, hogy valószínű soha nem térhetek vissza a régi kajáimhoz. Legalább is csak nagyon ritkán. Mert akkor egyből hízni fogok... Tehát ha nem betegség miatt kövér az ember, úgy gondolom akkor csak is rajta múlik mit kezd magával.

Mod: Nekem pedig az elképzelhetetlen, hogy valaki nem hízik ha zabál. :)

[ Szerkesztve ]

(#50) baluka26 válasza Viszlát (#48) üzenetére


baluka26
veterán

Volt osztalytarsam is kb. haromszor annyit evett, mint barki mas, tomegnovelokkel is probalkozott, de semmi eredmeny.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.