Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) föccer


föccer
nagyúr

4GB DDR2.

A céges notiban talán 6GB DDR3, a saját notimban már nem is emlékszem. Talán 512 MB.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#102) Valty


Valty
aktív tag

Asztaliban és laptopban is 4-4 gb ddr3

(#103) Z86


Z86
őstag

4 GB DDR2

[ Szerkesztve ]

(#104) Tim82


Tim82
nagyúr

Notebook: 3 GB (DDR2)
Desktop: 8 GB (DDR3)

Jelenleg a notebook a fő gép, a desktop még nincsen teljesen kész.

Amúgy van egy subnotebook is (2 GB; DDR2), valamint a barátnőm fő gépe egy másik noti (2 GB, DDR1). Tabletban, fő telefonban 512-512 MB.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#105) m3tr0


m3tr0
senior tag

4 GB DDR2 nyóccázmegahercen :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#106) Lui04


Lui04
aktív tag

2 GB DDR2

(#107) Grafiqs


Grafiqs
őstag

8gb DDR3-1600MHz

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#108) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

asztali1 : 8GB ddr2
asztali2 : 2GB ddr2
asztali3 : 2.5 GB ddr1
laptop : 2GB ddr2

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#109) #81556480


#81556480
törölt tag

8GB ddr3

( szerintem most a 8 gb-ot használók tábora lesz a legnagyobb.)

(#110) bozont


bozont
veterán

8GB DDR3

(#111) troland26


troland26
őstag

6 gb ddr3

(#112) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

2GB (DDR2)

(#113) Eastman


Eastman
őstag

512 MB

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#114) northmahri


northmahri
tag

Szerintem csak arra kíváncsi a fórumtárs, hogy egy darab a FŐ gépedben hány giga ramod van, minden hozzászólás ami nem ennyiből áll:
2
4
8
stb...
az egyest kap szövegértés-és elemzésből.

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#115) JanR


JanR
addikt

PC 1 : 8GB
PC 2 : 4GB
LAPTOP : 4GB

(#114) northmahri: Kinek mi a FŐ gép? Mind a 3-at használom, nincs olyan ami FŐ... egyik játék, másik munka, harmadik meg "mobilitás" miatt van.

(#116) LaciCRM: Írhatnék még több gépet (asszony, család, ismerősök, azért írtam ezt a 3-at mert ezeket használom rendszeresen. Ha meg közvélemény kutatás akkor szerintem számít ez is az átlagnál..

[ Szerkesztve ]

(#116) #81556480 válasza JanR (#115) üzenetére


#81556480
törölt tag

az előtted lévő hsz szerint akkor most te is hibásan adtad meg, mert csak 1 , fő gép adatait kérdezi? :F

(#117) k.


k.
őstag

8gb.

(#118) Neil Watts


Neil Watts
veterán

8gb.

(#119) harry válasza northmahri (#114) üzenetére


harry
veterán

Szerintem hasznos, hogy ha már felmérésről van szó, hogy több adatot is be tudunk gyűjteni, és lehet két kimutatást is végezni (egyet a 'fő' gép alapján, és egy 'átlagot'). Lehet neki nem célja, de más számára attól még érdekes lehet. RAM típus/sebességre ugyanez.

Másrészt, nincs definiálva a 'fő gép', innentől kedve értelmetlen a kérés. Ami otthon van? Amivel pénzt keresek? Amelyet többet használom? Céges is számít?

Nem beszélve arról, hogy pl. a képen egy 2008-as statisztika van, mint legutolsó állapot, azóta sokat változtak a szokások, egyre több háztartásban van asztali gép, notebook, esetleg htpc (nem beszélve arról, hogy sokan már telefonon/tableten elvégzik azt, amihez eddig egy asztali gépet használtak), így szerintem nem kéne a régi dolgokhoz ragaszkodva egy 'fő' gépet kijelölni, és ennek megfelelően, sokszor nem is igazán definiálható.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#120) Protezis


Protezis
őstag

Laptop: 8 GB
NAS: 4 GB
Melóhely: 8 GB

[ Szerkesztve ]

(#121) Jhonny06 válasza northmahri (#114) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyetértek, így azért kicsit nehéz lesz összesíteni.

(#122) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

4 Gb DDR2

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#123) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

2 GB DDR2 / 800

(#124) samfishR


samfishR
senior tag

4GB DDR3

(#125) gothic20


gothic20
aktív tag

8GB DDR3

[ Szerkesztve ]

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#126) rankesz


rankesz
veterán

8 gb ddr3

(#127) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Laptop: 4 GB DDR3

(#128) iday


iday
aktív tag

8Gb DDR3

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#129) Vladi


Vladi
nagyúr

2 darab. :DDD

Najó négy giga.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#130) Narasim


Narasim
aktív tag

8gb

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#131) Cefet


Cefet
aktív tag

Hali!

Nagygép: 8GB ddr2
Netgép: 4GB ddr3 (Brazos)

(#132) Flashget


Flashget
félisten

laptop 4Gb DDR3
asztali 6Gb DDR2

Realme GT Master Edition

(#133) Joltee


Joltee
aktív tag

Otthoni: 8 GB
Otthoni 2.: 2 GB
Munkahelyiek, ami így eszembe jut (egyenként a gépekben): 3 GB; 3 GB; 2 GB; 1,5 GB; 1 GB

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#134) atollox


atollox
csendes tag

8!4!!!!444!

(#135) beldeczki válasza atollox (#134) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Értelmes vagy ám...

(#136) atollox válasza beldeczki (#135) üzenetére


atollox
csendes tag

Ha tudnád! :)

(#137) northmahri válasza harry (#119) üzenetére


northmahri
tag

nem tudom, én simán eltudom dönteni melyik a fő gépem. Amúgy meg egész egyszerűen lehet venni a legerősebb gépet főgépnek, más szavakban legdrágábbat vagy ilyesmi. De végül is mind1, én is csak találgatni tudok mire gondolt.

Money for nothing and chicks for free! Nem saját felmérés,de ha van időd: http://logout.hu/bejegyzes/djculture/mennyi_memoria_van_a_fo_gepedben/hsz_1-25.html#rel_msgs

(#138) harry válasza northmahri (#137) üzenetére


harry
veterán

- Te igen, attól még többen nem
- Lehetne az a fő gép, lehetne más, innen kezdve nem egyértelmű/reprezentatív

Nem jutottunk előrébb :) Ami, szerintem továbbra sem probléma.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#139) Debesq


Debesq
tag

4GB

(#140) JanR válasza northmahri (#137) üzenetére


JanR
addikt

Na most akkor ezt hogy is? Lehet, hogy a játékos gépben 8GB ram van, de a munkaállomás procija meg sokkal erősebb - akkor ezt hogy hozod össze? Erősebb, drágább? :F

(#141) DeFranco válasza JanR (#140) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Melyiket kapcsolod be közvetlenül, miután levetted a cipődet de még mielőtt elmész kezet mosni?

Na, az a fő gép.

@baluka26: melyiken van a .\dokumentumok\beadandó\méréstan\háttéranyagok\webanyagok\etc\x\pr0n könyvtár ? ;] nyilván az asztali :D

[ Szerkesztve ]

(#142) baluka26 válasza DeFranco (#141) üzenetére


baluka26
veterán

A tabletem mindig be van kapcsolva, nálam van mindig a hátizsákban, de ha hazaérek akkor nyilván az asztalit kapcsolom be. Melyik a fő gépem?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#143) JanR válasza DeFranco (#141) üzenetére


JanR
addikt

Az egyiket ki se kapcsolom ;]

"de még mielőtt elmész kezet mosni?" - csak is kézmosás után kapcsolok be bármit is :DDD

Akkor maradjunk 8GB-nál na.

[ Szerkesztve ]

(#144) Mania


Mania
senior tag

768MB DDR1 :D

(#145) David93Pecs


David93Pecs
tag

4Gb DDR3

(#146) djculture válasza northmahri (#137) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem nagyon túl bonyolítani nem kell, az a gép ami a legerősebb gépe az embernek.
Én is előtudok szedni húsz féle gépet, de a legerősebb gépemben amit alapvetően használok is sokat abban 8giga van.

[ Szerkesztve ]

(#147) harry válasza djculture (#146) üzenetére


harry
veterán

Szerintem akkor inkább jellemzőbb, amelyiket többet használom :F Ami nem feltétlenül az erősebb, de végső soron mindegy, ahogy gondolod.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#148) djculture válasza harry (#147) üzenetére


djculture
félisten

Valaki lehet egy matuzsálemen netezik folyton és azt használja többet. A cél az lenne hogy az emberek max lehetőségeit felmérjük. Köszönöm annak aki eddig is beírta vagy ezután fogja. :R

(#149) Ice!?


Ice!?
őstag

4 gb

(#150) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

8 GB (Corsair XMS3 2000@1600)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.