Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) #48967168


#48967168
törölt tag

Ezekhez a grafikai motorokhoz nem értek, és belsős fejlesztő sem vagyok, de szerintem jó esély van a konzolos portra:

- Egyrészt a menürendszer és az abban való navigálás teljesen a kontroller gombjaira optimalizált, nyoma sincs az egérhasználatnak mint pl. az Assetto-ban

- Az irányítás beállítása és leginkább a kormányok konfigurálása nagyon fapados, a töredékét sem tartalmazza egy komoly PC-s szimulátorban fellelhető lehetőségeknek (pedig ugye a PC-ből akarják elvileg kihozni a maximumot) Sokkal inkább a többi konzolos autós játékra emlékeztet.

- Nincs EA a konzolokon

Szerintem ez egy óriási teszt, vagy piackutatás a bevezetés előtt! Early Access-ben szépen kipuhatolják, hogy van-e a népnek igénye egy ilyen szimulátoros-jellegű rally-s játékra. Igazi pénzügyi kockázat nélkül, hiszen csak csurran-cseppen valami ezekből a 30 euro-kból, reklámra, marketinghadjáratra addig nem költenek, bukás esélye kicsi, a fejlesztési költségeket jó eséllyel fedezi.

Ha zabálja a nép (eddig úgy tűnik igen) akkor kicsit políroznak rajta és mehet PC-n a nép közé, aztán elnevezik az engine-t x.5-nek és szépen átportolják XO-ra és PS4-re. Vagy eleve úgy fejlesztik, hogy "berakható" legyen egy aktuális csúcsmotorba is...

Úgyhogy ne adjuk fel a reményt a konzolportra, de minél többen vegyük meg EA-ban is! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.