Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Azért az első képen a 2005-ös Colin is elég jól néz(ett) ki.

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Legyen minden úgy ahogy ígérik. Meg van több Dirt rész is, általában VGA-hoz kaptam kuponként, de a roncsderbit kivéve nekem mind elég hamar unalmassá vált, csak a klasszikus Rally-t szerettem és örülök, hogy visszatér.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Ha nem lesz benne gimkanabuzulás, akkor lehet hogy érdekel majd.

(#4) Met


Met
nagyúr

Mentem vele egy két szakaszt, billel.
Az jó jel hogy elég szar voltam és ez jellemzően a szimulátoroknál van ha billel akarok menni:)
Kormánnyal még nem próbáltam.
Nem annyira szimulátor mint az RBR (így pár szakasz alapján) de nem is dirt szerű árkád.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5) Bohus


Bohus
aktív tag

Micsoda fordulat! A CMR2 a mai napig fenn van a gépemen, az újabb Dirt verziókat már kipróbálásra sem méltattam, csak utánajártam tesztekben, hogy maradt-e az arcade feeling. Pár éve már teljesen feladtam a reményt, hogy a Codemasters normális rally-szimulátort készítsen.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#6) Csapoati válasza dudikpal (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyáltalán nem lesz benne. Csak rali, meg nyártól majd a ralikrossz.
A gépigénye meg egyáltalán nem vészes. Kicsivel van csak a Dirt 3 fölött.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Jeanne d'Arc válasza cannibal (#1) üzenetére

A mai napig nagyon jo, lehet fel is teszem a gepre.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) vlevi válasza dudikpal (#3) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Ha nem lesz benne gimkanabuzulás, akkor lehet hogy érdekel majd."
Mindenhol azt olvasom, hogy nem lesz :))

Az, amiket írtatok, hogy az arcade irányból jelentősen elindult a szimulátor irányába, az felkeltette az érdeklődésemet. Amikor először olvastam erről a játékról, és a képeket nézegettem, azt hittem, hogy csak egy frissített Dirt2 lesz.

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jo volt olvasni, koszi!

Remelem kupon formajaban is fogjak majd osztogatni videokartyak melle.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) gianni85


gianni85
veterán

Állítólag nem lesz konzol verzió. Kár érte, vettem volna egyből. Remélem ha kijön egy új Dirt konzolra, az is inkább a rally-ra fókuszál majd, nem erre a kenblokk ökörségre

(#11) Polllen


Polllen
nagyúr

Várós, éppen hétvégén tettem fel a race 07-t és élmény tekeregni vele, de nem rally.. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) Fecogame


Fecogame
veterán

Anno a legelső megvásárolt játékom a CMR 2005 volt, azóta is szívesen játszom vele :) Ha ez is jó lesz, esélyes, hogy ez is meglesz :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13) oriic válasza gianni85 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos hogy nem lesz konzolra, ez csak only pc. :)

#14) Polllen

A motor miatt nem készül konzolra.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) Polllen válasza oriic (#13) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az új konzolok mellett fura üzleti döntés. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) Chrys_


Chrys_
addikt

Nem lenne baj, ha kiadnák konzolra is, de a fő irány maradjon a PC, és azt portolják oda. Ha egyáltalán lehet ilyent.

(#16) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Köszi az írást.

Én már gyakorlatilag másnap megvettem. Jóféle. :) Igaz én csak controllerrel irányítom, de legalább van benne kihívás, nem is kicsi.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17) Chapel


Chapel
addikt

A látvánnyal nem lesz gond, nekem az első Dirt részt juttatta eszembe, ami vállalható még ma is, tekintve a kiadás évét.
Kérdés a fizika; kb. a legelső rész óta nem csináltak normális rally programot. Nekem már a 2. rész is kezdett árkádosodni.

Jó lenne PC mellé egy rallys hangulatos csapatós játék, még ha nem is mennek rá a szimulációra annyira.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#18) Csapoati válasza Chapel (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez simán ott van az első rész mellett fizikában, a többi árkádos bohóckodás hozzá képest.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Wlac válasza oriic (#13) üzenetére


Wlac
Ármester

A cikk végén is ott van, hogy van esély konzolos változatra. Mellesleg a motor miatt miért ne készülhetne?

“The wha-"

(#20) szentkuti11 válasza Wlac (#19) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ez a jelenlegi hivatalos álláspont:

When is DiRT Rally coming to console?

For now, we’re focussed on Early Access. It’s really important to us that we make DiRT Rally the best game it can be and we can only do that with your help. Steam Early Access is the perfect place for us to do that. We believe that DiRT Rally is the game many of our fans want and right now, our plan is to develop DIRT Rally with community feedback and get that experience absolutely right. Once we have done that, if there is sufficient demand for the DIRT Rally experience on consoles, then of course we’ll consider that.

(#21) oriic válasza Wlac (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PH-n is fent lévő fejlesztő bejelentése

Nincs nextgen motor Dirt alá. ( Dirt Rally még EGO 1-es)

(#20) szentkuti11

Itt van PH-n az egyik Codemasters fejlesztő. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22) Polllen válasza Csapoati (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én azért örülnék neki, ha jobb lenne a fizika, mint az első Dirt-ben...

Múlt héten azt is felraktam, de kemény fps dropokat nyom, ha más autó is van a pályán, így leszedtem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) szentkuti11 válasza oriic (#21) üzenetére


szentkuti11
addikt

Azt hiszem, hogy nem két ellenkező állítás szerepel itt, ha elkészül a motor, valószínűleg könnyebb lesz portolni a DiRT Rally-t is, akkor pedig elgondolkodhatnak, hogy megéri-e kiadni a konzolos változatokat.

(#24) Csapoati válasza Polllen (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a legelső részre gondoltam, nem a Dirt 1-re. Utóbbi ehhez képest szinte full árkád. Amúgy ja, ott a gépi ellenfelek már anno is kicsinálták a gépeket. Mondjuk azért a G3220-adat sem kéne megfektetnie, de hát az volt az első EGO-változat, gondolom ez a baj.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Enton válasza szentkuti11 (#23) üzenetére


Enton
addikt

Az új motorral már leginkább a Dirt Rally 2-ben fogunk találkozni szerintem. Nyáron nextgen F1, jövőre valami GRID, 2016 vége 2017 tavasza új dirt részt next gen motorral.
Ahogy eddig figyeltem kb ilyesmi lehet az útiterv codmastersnél.

Érdekes amúgy:

"egy Logitech G27 nem adott sok új élményt a billentyűzethez képest a DiRT 3 esetén"

Én nagyon elégedett voltam a Dirt 3 G25 kombóval, hosszú idő után végre lehet kuplungolni érdemben. Attól rosszabb meg csak nem lesz ez az új se.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) oriic válasza szentkuti11 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van már új EGO motor, az lesz az F1 2015-ben is. De a DIRT Rally még az EGO 1-re készül, azt meg már nem fogják nextgenre átírni.

Live-Die-Respawn

(#27) SpongyaBob válasza oriic (#26) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"De a DIRT Rally még az EGO 1-re készül"

Ezt most én nem értem. Már most az EGO engine 3.0-nál járnak és az új, 4.0 lesz az F1 2015. Vagy tévednék? Ebből kiindulva a Dirt Rally még csak ego 3.0.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#28) Polllen válasza Csapoati (#24) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hjaa, azt hittem Dirt 1. :B

Rákerestem a dirt 1 lag-ra és anno egy vga driver frissítés után kezdtek el panaszkodni a népek. Túl sokat nem is foglalkoztam vele ezután :N .

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) #48967168


#48967168
törölt tag

Ezekhez a grafikai motorokhoz nem értek, és belsős fejlesztő sem vagyok, de szerintem jó esély van a konzolos portra:

- Egyrészt a menürendszer és az abban való navigálás teljesen a kontroller gombjaira optimalizált, nyoma sincs az egérhasználatnak mint pl. az Assetto-ban

- Az irányítás beállítása és leginkább a kormányok konfigurálása nagyon fapados, a töredékét sem tartalmazza egy komoly PC-s szimulátorban fellelhető lehetőségeknek (pedig ugye a PC-ből akarják elvileg kihozni a maximumot) Sokkal inkább a többi konzolos autós játékra emlékeztet.

- Nincs EA a konzolokon

Szerintem ez egy óriási teszt, vagy piackutatás a bevezetés előtt! Early Access-ben szépen kipuhatolják, hogy van-e a népnek igénye egy ilyen szimulátoros-jellegű rally-s játékra. Igazi pénzügyi kockázat nélkül, hiszen csak csurran-cseppen valami ezekből a 30 euro-kból, reklámra, marketinghadjáratra addig nem költenek, bukás esélye kicsi, a fejlesztési költségeket jó eséllyel fedezi.

Ha zabálja a nép (eddig úgy tűnik igen) akkor kicsit políroznak rajta és mehet PC-n a nép közé, aztán elnevezik az engine-t x.5-nek és szépen átportolják XO-ra és PS4-re. Vagy eleve úgy fejlesztik, hogy "berakható" legyen egy aktuális csúcsmotorba is...

Úgyhogy ne adjuk fel a reményt a konzolportra, de minél többen vegyük meg EA-ban is! :)

(#30) Polllen válasza #48967168 (#29) üzenetére


Polllen
nagyúr

Eszem ágában sincs félkész szoftvert vásárolni előre. Majd ha kijött a végleges és az a visszajelzés, hogy nincs benne komolyabb bug. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31) Bjørgersson válasza #48967168 (#29) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GRID ota egyik jatekban sem lehetett az egeret hasznalni, nem is ertem miert hasznalnad.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32) Ventur@ válasza Polllen (#14) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem egyáltalán nem fura döntés :) . Ott az Assetto, az is csak only pc és "viszik, mint a cukrot". Mivel a DiRT Rally is Steam-es, ezért szerintem ez is kelendő portéka lesz. Már pedig eléggé sok tartalom fog még hozzá jönni és ha igazak a hírek - minden ingyen :) . Nekem ez így 27 eurót vastagon megért (pedig a DiRT 3 után megfogadtam többet nem veszek CM terméket azonnal, de ezt be kellett húznom, mert a régi CMR 1-2 érzést adja :) ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#33) D.Va


D.Va
senior tag

"egy Logitech G27 nem adott sok új élményt a billentyűzethez képest a DiRT 3 esetén"

:U Ez egy kicsit erős... Megjelenése óta a mai napig az egyik kedvencem, nem kevés órát vertem a Dirt3-ba G27-el... Azért ez kicsit kemény beszólás volt... ;)
Azért kormánnyal fényévekkel jobb Dirt3-azni mint bill-el...
kíváncsi vagyok billel hogy tudtam volna ezeket a manővereket megcsinálni... (van benne bénázás de nem az a lényeg...) [link]

(#34) Csapoati válasza Polllen (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A játék szerintem "szerkezetkész", csak tartalom kell még bele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Polllen válasza Csapoati (#34) üzenetére


Polllen
nagyúr

Lehet, de akkor sem veszek EA státuszú játékot. :) Sőt igazán megjelenéskori áron sem, mert felesleges pénzkidobásnak érzem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#36) Heller2


Heller2
aktív tag

Én nagy lelkesedéssel telepítettem. A második rész nagy szerelem volt. Egy barátommal a Kenya 2-n vérre menő küzdelmeket nyomtunk, állítgattunk mindent amit lehetett, hihetetlen élményeket okozva.
Itt viszont félelmetesen béna vagyok. Kellett nekem évekig "lassabb járműveket" feldolgozó szimulátorokkal foglalkozni... :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#37) #48967168 válasza Bjørgersson (#31) üzenetére


#48967168
törölt tag

Hát éppen ez az, a GRID is szépen megjelent konzolokra... :)

Másrészt én cockpitben játszom, de nem csináltam hely híján külön billentyűzet tartót. Van egy Logitech K400-asom amivel ha kell akkor tudok pötyögni, de helyette inkább egy szintén Logi M570-es hanyategeret használok. Pont olyan mint a prémiumautóban az iDrive! :) Szépen ki tudok lépni a futamokról egy kattintással, kényelmesen el tudom végezni a beállításokat (pl. az AC-ben) aztán újra vissza...

Minden sokkal gyorsabb és kézenfekvőbb...

(#38) #48967168 válasza Polllen (#30) üzenetére


#48967168
törölt tag

Azért félkésznek nem nevezném, más kiadó simán kitolta volna ilyen állapotban... ;)

De szíved joga! :)

(#39) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó cikk!
Ma kipróbálom, ha elnyeri a tetszésemet fizetek is érte. Leginkább az FFB-re leszek kíváncsi, hogy mennyire jó kormánnyal játszani.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Konzolon ez a játék?...és ki venné meg?:D

(#41) Csapoati válasza .LnB (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Este 7-ig akciós, úgy próbálgasd. :) Utána 3 euróval több lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42) .LnB válasza Csapoati (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lesz ez még akciós máskor is :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) FLATRONW válasza Polllen (#28) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Dirt 1 lagja az OS-nek és a több magos CPU-knak köszönhető. Csak XP-n hajlandó normálisan futni.

(#44) Csapoati válasza FLATRONW (#43) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem XP-n is laggolt. :D

.LnB: Na jó, de ki tudja mikor? :) A legközelebbi talán a summer sale lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) .LnB válasza Csapoati (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sebaj, van Assetto, van RaceRoom (WTCC) és egyébként is, idő az meg nagyon nincs (játszani). :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) Benito94


Benito94
tag

Ha olyan lesz mint az első Dirt akkor várom. Egy jó WTCC-s játéknak is örülnék, mint a Race volt :D

(#47) cyberkind


cyberkind
félisten

Végre!

9 év után egy igazi rallys játék, pont ez hiányzott már, kár hogy nem a WRC-t szerezték meg.
Amit viszont nem értek az az, hogy miért kellett azt a bohócot és a bandáját így erőltetni? :U
A 2 még jó volt, + a DX11 is sokat tett hozzá hogy siker legyen valamennyire, de már ott látszódtak a gondok, a 3 meg... :o

Paranormal Cocktivity

(#48) Met válasza cyberkind (#47) üzenetére


Met
nagyúr

miért kellett azt a bohócot és a bandáját így erőltetni?
pénz pénz pénz :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49) cyberkind válasza Met (#48) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen szinten hogy kb csődbe ment a CM, mert senki se vette a játékukat, ugyanis egy szarok voltak?
Mondjuk a Grid-ok még valamennyire visszahozták a reményt, a belsőnézet kihagyása, majd homályosan visszarakva elég nagy szégyen, a Dirt vonalát kellett volna követni, én annak is örülnék ha jönne egy igazi Dirt 2 a Rally mellé, de ez tuti vétel lesz egy kis idő múlva.

Paranormal Cocktivity

(#50) Met válasza cyberkind (#49) üzenetére


Met
nagyúr

Jó de ezt nem tudták előre, hogy nem fogják venni. Akkor jó ötletnek tűnt és a csapból is Block folyt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.