Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Hogy ne rontsd el más szórakozását.

Kéremkapcsojjaki.

Asszem mindenféleképpen!

(#2) DEJVID válasza EczkE (#1) üzenetére


DEJVID
őstag

Az élet nem csak móka és kacagás :'D

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Jobbat mondok: mijaza' spoiler, azonkívül, hogy légterelő?

Közben megvan. Köszi magamnak.

[ Szerkesztve ]

(#4) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Mert legtöbben nem szeretjük, ha lelövik a poént. Mindenki maga szeretné átélni. Ennyire egyszerű a dolog.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#5) Воланд


Воланд
titán

Mert taplóság volt amit csináltál.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) DEJVID válasza Воланд (#5) üzenetére


DEJVID
őstag

Szerintem a szabályzat nem tiltja, ezért moderálni se nagyon lehetne. Persze könnyen lehet, hogy tévedek.

(#7) mexicanraven válasza Воланд (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mit csinált, ha szabad kérdeznem?

when the sun shines, we'll shine together

(#8) Воланд válasza DEJVID (#6) üzenetére


Воланд
titán

Tudod vannak bizonyos íratlan szabályok az interneten, amiket illene betartani. Ezek közé tartozik az is, hogy ha valaki leírja, hogy nem olvasta a szóban forgó könyveket, nem látta még a filmeket (és lehet, hogy túl sok mindent nem tud a sztoriról), akkor nem linkelünk be (mindenféle jelzés nélkül, ráadásul még a linket is módosítva, nehogy kattintás előtt felismerhető legyen) egy videót, ami egy eléggé fontos részt mutat meg a történetből (és ráadásul meg sem kell nézni a videót, elég csak a címét elolvasni). Ez taplóság és akkor még finoman fogalmaztam.

Ebbe meg simán belefér a kommented:
"a moderáció elsődleges célja a fórum területén (minden moderációs szabály alapja) a normális, emberi hangnemű, konstruktív beszélgetés lehetőségének, körülményeinek fenntartása"

Meg úgy egyáltalán nem hiszem, hogy ezt meg kellene magyarázni.

(#7) mexicanraven: Ide az említett filmből belinkelt (ráadásul tinyurl-el) egy részletet, hogy még véletlenül se lehessen kattintás nélkül azonosítani a videót.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) DEJVID válasza Воланд (#8) üzenetére


DEJVID
őstag

Kit gátoltam én a konstruktív beszélgetésben?

(#10) szőröscica válasza DEJVID (#9) üzenetére


szőröscica
addikt

Te nem szoktál véletlenül cod4-ezni multiban?

(#11) Csemike válasza szőröscica (#10) üzenetére


Csemike
csendes tag

Te nem kislány voltál véletlenül? :D

(#12) danih válasza Воланд (#8) üzenetére


danih
addikt

LOL gondoltam, hogy spoilert linkelt, nem is kattintottam rá :)
Bár nekem nincs ezekkel gondom, enélkül is meg tudok nézni egy filmet, ill. a Harry Potter már annyira leülepedett a mindenapi kultúrában (pop-culture), főleg a neten, hogy elkerülhetetlen bizonyos dolgok előre tudása, nem tudod kikapcsolni ezeket az információkat :)
A topikhoz pedig: illik kirakni egy ilyet ilyenkor: "Vigyázat, spoiler", vagy akármit ;)
És most nézem, tényleg, tinyurl-link... Szeretem, ha valaki odafigyel a részletekre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) DEJVID válasza szőröscica (#10) üzenetére


DEJVID
őstag

nem.

#12 nyilván direkt nem raktam ki.

#14 akkor sajnáljál, tényleg nem jogos a moderáció.

[ Szerkesztve ]

(#14) Воланд válasza DEJVID (#9) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem ezt te sem kérdezed komolyan. Ha magadtól nem jössz rá, hogy mi volt a probléma a hozzászólásoddal, akkor csak sajnálni tudlak.

Ha nem az lett volna a célod, hogy elrontsd más ember szórakozását, akkor kiírtad volna a link elé, hogy spoiler (igen, így kiemelve, tudod, ahogy szokás, illik), de mivel tudatosan még a linket is módosítottad szerintem egyértelmű, hogy mi volt a célod.

Innentől a kérdésednek ("miért nem szabad spoilerezni?") nincs értelme.

(#12) danih: Itt az alapvető internetes szokások, illemtan be nem tartásával van a probléma. Tudom, hogy megpróbál a tisztelt felhasználó valami "főphtroll" címet kiérdemelni, csak éppen amatőr és gyerekes módon csinálja. És nem csak a te bejegyzésedről van szó, máshol is érdekeseket szokott "alkotni".

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Szerintem ezzel a topiccal és értetlenkedéssel magadat égeted le. Mondjuk nekem aztán mindegy, csak néha nem értem, mi hajt embereket bizonyos dolgokra...

(#16) szőröscica válasza Csemike (#11) üzenetére


szőröscica
addikt

A sorozatos félreértések után inkább avatárt váltottam valami olyanra, ami hasonlít rám. :DDD

(#17) Mr X válasza Воланд (#14) üzenetére


Mr X
veterán

Nagyon jól tudja, mi a probléma vele, de jót tesz a lelkének.

(#18) Kassadin


Kassadin
addikt

Lehet, csak előtte kiírod hogy spoiler. :U
Problem solved.

[ Szerkesztve ]

(#19) DEJVID válasza Szten Márs (#15) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem értetlenkedek, csak azt várom el, hogy a szabályoknak megfelelően moderáljanak.

(#20) Воланд válasza DEJVID (#13) üzenetére


Воланд
titán

Nem jogos? Tényleg nem? Oké, akkor tessék: Moderálással kapcsolatos kérdések - válaszok [Mielőtt írsz, olvasd el az első hozzászólást!]

(#19) DEJVID: Egy kis kiegészítés: Filmvilág [Ha spoilerezel, legalább írd ki a poszt elejére!!]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) Szten Márs válasza DEJVID (#19) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ja, hogy moderáltak is érte. Nos, kellemetlen, de ez van... Te el akartad rontani mások szórakozását, ehelyett a tiédet rontották el - szerintem van érzéke az iróniához a moderátoroknak ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A többiek elmondták, meg amúgy olyan is van hogy etikett, meg netikett (mondjuk ez a szó elég gáz:D) amit nem árt tudni, mert ezek nélkül esélyed sincs az életben.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#23) danih


danih
addikt

Innentől mindegy, kedves csontvázunk elérte, amit akart - ő az est "fémpontja" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Kassadin válasza Apollyon (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Akarod mondani esélyed sincs a fórumon. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) Воланд válasza Apollyon (#22) üzenetére


Воланд
titán

Basszus, netikett, ez a szó nem jutott eszembe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) DEJVID válasza danih (#23) üzenetére


DEJVID
őstag

naná. +1500XP

(#27) Viktor77


Viktor77
titán

Cink mikor próbálsz egy Moderátort gonosznak beállítani, és senki nem ért veled egyet, mi?

Azt megkérdezhetem, hogy miért nem a jogos modba írtál?
Megmondom én. Mert tökéletesen tisztában vagy vele, hogy a kutya nem adna neked igazat.
És nem azért mert a szabályzat esetleg nem tiltja, hanem mert a normális hangvételű, hangulatú, nyugodt fórumozáshoz hozzátartozik. Direkt próbáltál "szemétkedni", ezt kár lenne tagadnod.
Kellett egy kis esti balhé, csak rossz irányba sült el. Megesik. Vagy még mindig az szúrja a szemed, hogy meg lettél kérve, hogy adj normális címet a bejegyzéseidnek?

Ja, és nem moderáltalak, egy szót nem szóltam. Kiszedtem egy linket, ahonnan lehagytad a spoiler szót.

MOD: #28: Bocsánat, ahonnan direkt lehagytad a spoiler szót.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) DEJVID válasza Viktor77 (#27) üzenetére


DEJVID
őstag

Ja, nagyon szarul érzem magam.
A spolier szót meg nem lehagytam, a hsz úgy volt tökéletes.

(#29) danih válasza DEJVID (#28) üzenetére


danih
addikt

Akkor az esti adag megvolt, nyugodtan hajthatod álomra a fejed :)

(#30) Kassadin válasza danih (#29) üzenetére


Kassadin
addikt

Így van, holnap is van nap. ;)

(#31) moha21 válasza Szten Márs (#15) üzenetére


moha21
addikt

+1 elég port.hu-n vagy akárhol körülnéz az ember...

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#32) darál0w


darál0w
Jómunkásember

látom megvolt a mai trollkodás adagod.

ezzel nekem is. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33) moha21 válasza darál0w (#32) üzenetére


moha21
addikt

de te fő troll vagy :-]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#34) Jhonny06 válasza DEJVID (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

Direkt paraszt voltál és visszanyalt a fagyi. Hol itt a probléma?

(#35) Löncsi


Löncsi
őstag

Spoiler -> első találat.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#36) 7 válasza DEJVID (#6) üzenetére


7
addikt

Szerintem meg el sem olvastad:

amit tiltunk fórumunkban:
[...]
minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat.

Rövidebben megfogalmazva a trollkodás is tiltott, és nem jelent speciális esetet a szankcionálása.

[ Szerkesztve ]

(#38) danih


danih
addikt

Új nap, új lehetőségek :)

(#39) Kassadin válasza danih (#38) üzenetére


Kassadin
addikt

:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.