Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [DEJVID:] dö vég.

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem meg dö kezdet. Mármint a továbbiak tekintetében. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Sok sikert a továbbiakhoz :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

13 éven keresztül jártam egy helyre, más "élete párját" kevesebb időre választja. :)

(#4) greenity válasza DEJVID (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

az biza hosszú idő, de minden véghez tartozik egy új kezdet... :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) DEJVID válasza greenity (#4) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem is bánom igazán, csak a megszokás.

(#6) Gergosz2 válasza DEJVID (#3) üzenetére


Gergosz2
veterán

én is 2 évig jártam ugyan abba a suliba(félreétések elkerülése végett 1. osztálytól a 12.-ig :) ).

Miután kikerültem at első szeptember furcsa volt az egyetemen : más hely , más arcok szokások.
Bár sok barátom is ott volt de akkor is furcsa volt egy darabig hiáyérzetem is volt.

De tényleg most jön csak a kezdet, legyen az egyetem vagy szakma.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) Mr X


Mr X
veterán

Bár nekem már tizenpár éve, hogy elballagtam, de a mai napig emlékszem, mennyire rossz érzés volt a tudat, hogy vége annak a korszaknak. Aztán megszokja az ember az újat. :)

Ja és szintén 12 év ugyanott. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) DEJVID


DEJVID
őstag

Én annyira nem bánom, a tanárok között kevés akit igazán kedveltem, ráadásul az utolsó hetekben kettőben nagyot csalódtam. Az osztályban jópáran hidegen hagynak, pár embert ki nem állhatok, a jó báratok meg az asszony meg minden bizonnyal maradnak. Utáltam, hogy olyanokat kell tanulni, amihez közöm nincs (biosz, kémia, irodalom stb), szünetekben nem lehetett kijárni, ha a portásnak olyan kedve volt, hanem bent kellett poshadni a teremben, a mi folyósónkon szinte csak üvöltöző idióták voltak és még sorolhatnám.

(#9) baluka26 válasza DEJVID (#8) üzenetére


baluka26
veterán

Hova tovább?
'93 áprilisiként hogy a faszba végzel most? Évvesztes+nulladik osztály?
Én '93 júliusiként mindjárt elvégzem egyetemet :DD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) Gergosz2 válasza DEJVID (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

hidd el ha egyetemre mész ott is sok szarságot kell tanulnod amihez közöd sem lesz.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) DEJVID válasza baluka26 (#9) üzenetére


DEJVID
őstag

Óbudai villamosmérnök.

Úgy-úgy. :)

(#12) baluka26 válasza DEJVID (#11) üzenetére


baluka26
veterán

Húhúúú, nem egy VIK, de lesz egy pár utad a szopóroller nevezetű közlekedési eszközön :DDD :DDD :DDD
Kérdezd hoffman kollega urat :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) DEJVID válasza baluka26 (#12) üzenetére


DEJVID
őstag

Hát nem nagyon van más lehetőségem, úgyhogy állok elébe :D

(#14) baluka26 válasza DEJVID (#13) üzenetére


baluka26
veterán

Pontokkal hogy állsz?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15) Def26


Def26
félisten

Hagytál a wc -ben "itt jártam" logót? :DD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) Gergosz2 válasza Def26 (#15) üzenetére


Gergosz2
veterán

anno én hagytam ,de nem a WC-ben hanem a padomban.
Meg sok baromságot is odafirkanottam, remélem még meg lesz és egy jót röhögök majd rajta. :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) hoffman_ válasza baluka26 (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem egy vik, való igaz. jobb :D halkan jegyzem meg, hogy munkaadók sorra el vannak ámulva, hogy a kandós végzősöknek milyen kibeba* gyakorlati tudása van. oké, hogy a vik-en olyan elméleti tudást akarnak adni, amibe belegondolni is sok, nem hogy elsajátítani, de a gyak az elég karcsú, ott azt inkább msc-n verik beléd. nem célom a kandót a vik elé helyezni, ilyenről szó nincs, inkább azt mondanám, hogy mindkettőnek megvannak a maga előnyei. ami viszont kész tény, hogy a bme-n nagyobb a szopatás, ilyen szempontból mi sokkal "jobbak" vagyunk. azt viszont értelemszerűen nem szeretem, mikor a bme-vel pariban a kandót fikázzák, mivel ennek nincs alapja :) a bme még mindig nagyobb név talán a szakmában, de ettől nem lesz jobb.

szal üdv a klubban. fogsz te még Dén papánál és Baróti Dzsí-nél szívni szépeket :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) DEJVID válasza hoffman_ (#17) üzenetére


DEJVID
őstag

Több helyről is ilyeneket hallottam, ezért lett sokkal szimpatikusabb.

baluka: duplázok, de a matek 80% fölött garantált, infó hasonló.

Def26: nem, én jó gyerek vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [DEJVID:] dö vég.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.