Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) mephi666 válasza g@bo (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekünk IS astra van, no nem opc, mint a bejegyzésben, mert 92-ben még az nem volt... és csak nem is gsi :) jó kis 60lovas, 1.4es, 8szelepes... hátsó szárny mondjuk gsi bontódott rá, mert törött volt a régi... óracsoportot meg cseréltem, mert hiányzott a fordulatszámmérő: opc design lett az új (az üveg nem ez a törött került rá :D)

anyagilag meg:
4 gumi kb 50ezer
olajcsere, szűrőkkel kb 7ezer
vezérműszíjkészlet cseréje munkadíjjal kb 40ezer (tavasszal megvolt)
kötelező kb ugyanannyi lehet, mint suzukira (asszony nevén van, nem tudom pontosan mennyi most, hazudni nem akarok)

szerintem max 8-10ezer megy bele évente, főleg városi használatban... igazából a főút 90/100-as tempó fekszik neki, pár hete a pentele hidat jártam meg párszor oda-vissza, de 120 fölé már nem igazán akarom taposni, mert növekedik a hang+fogyasztás és nem is szól olyan szépen, mint egy opc :DDD ...cserébe a fogyasztás télen, 100% városi használattal se megy nagyon 9 fölé... az átlag kombinált 6.5 körül van, nászúton pedig 90%ban főutakon lementünk 5 környékére

#7: egyik exnek volt yaris-a: 2004 körüli... kb 5éves kora környékén mentünk vele sokat amíg (2év) együtt voltunk és annak soha semmi nyűgje nem volt... szerelőnél csak olajcserén meg gumicserén járt... ja meg amikor casco-ra kicserélték az egyik oldalsó szélvédőt, amit kilőtt egy teherautó kaviccsal... megbízható kocsi volt

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.